Gwiazdy

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała zdjęcie z przygotowań do ceremonii. "Ten dzień był dla mnie bardzo wyjątkowy"

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

TVN7/x-news

Gwiazdy

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała zdjęcie z przygotowań do ceremonii. "Ten dzień był dla mnie bardzo wyjątkowy"

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

TVN7/x-news

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najpopularniejszych programów TVN. Uczestnicy show nie mogą zdradzać, czy ich związki przetrwały. Śmiało pokazują jednak kulisy programu oraz inne kadry z życia.

Za nami śluby, czyli najbardziej emocjonująca część programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". To dlatego, że nowożeńcy poznają się dopiero podczas składania przysięgi małżeńskiej. O doborze partnerów decyduje grono ekspertów, w tym także psychologów.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Iza wspomina ceremonię na Instagramie

Uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" cieszą się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych. Nie mogą oczywiście zdradzić, czy nadal są w związkach małżeńskich zawartych w obecności kamer.

35-letnia Iza z Bytomia została sparowana z 29-letnim Kamilem. Małżonkowie byli mocno zaskoczeni decyzją ekspertów. Widzowie przewidują, że ta dwójka nie jest już razem. Tego jednak nie wiemy. Tymczasem Iza pochwaliła się na Instagramie kilkoma zdjęciami z dnia ślubu, pokazała między innymi, jak przygotowała się do ceremonii. - Ten dzień był dla mnie bardzo wyjątkowy, szczególny i przepełniony emocjami i wrażeniami. Ale nie tylko ja czekałam na ten moment. Na tę chwilę czekała także moja wspaniała mama - przyznała Iza we wpisie.

Iza podziękowała też wszystkim gościom za obecność i wsparcie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Iza zachwyciła internautów

W komentarzach pod wpisem uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawiło się mnóstwo komplementów i zachwytów.

Wyglądałaś obłędnie.
Jesteś piękną kobietą z klasą.

Kibicujecie Izie i Tomkowi?

Zobacz wideo: Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 5 | Odcinek 6 | Zwiastun

Zobacz też:

Tomasz Karolak z kochanką w łóżku? Intymne zdjęcie trafiło do sieci

Jak pielęgnować ulubioną roślinę Polaków? "Monstera jest hitem, to bardzo prosty do uprawy kwiat"

Maffashion snuje kolejne plany powiększenia rodziny. "Czuję się mamą z powołania"

Co sądzisz o tym artykule?
64
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
01.04.2021
Olga
Ślub jest dla każdego wyjątkowym dniem, zapamiętanym do końca życia. W przyszłym miesiącu ten ważny dzień będzie przeżywać moja siostra. Kupiłam dla nich już iRobota w prezencie, dokupię do tego ich ulubione winko i bukiet kwiatów.