Gwiazdy

INNA - rumuńska wokalistka, którą pokochał świat. "Odnoszenie sukcesów jest niezwykłe"

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

INNA - rumuńska wokalistka, którą pokochał świat. "Odnoszenie sukcesów jest niezwykłe"

Dzień Dobry TVN

INNA, a właściwie Elena Alexandra Apostoleanu, to urodzona w Mangalii rumuńska wokalistka, która wykonuje muzykę dance i eurodance. O jej karierze i wspomnieniach z dzieciństwa z artystką rozmawiała Gabi Drzewiecka.

INNA – kariera

INNA zaczęła śpiewać jako 8-latka, za namową rodziców. Jej pierwszy singel "Hot" został wyprodukowany w 2008 roku. Jest dwukrotną laureatką nagrody w kategorii najlepszy artysta Rumunii i Mołdawii podczas gali European Music Awards kanału MTV.

Od 2016 roku występowała w girlsbandzie G Girls razem z Lori, Antonią i Alexandrą Stan. Dziewczyny zadebiutowały singlem "Call the Police". Inna ma na swoim koncie także współpracę z innymi gwiazdami, m.in. z Pitbullem, z którym nagrała piosenkę "Good Time".

INNA – nowy album "Heartbreaker"

Pod koniec 2020 roku Inna wydała album "Heartbreaker". – Tworzenie tego albumu było ekscytujące i inne od tego, co robiłam do tej pory. Razem ze współtwórcami zamknęliśmy się na miesiąc w domu i robiliśmy go od zera – od pierwszego dźwięku, pierwszego bitu – opowiedziała Gabi Drzewieckiej wokalistka.

Najnowszy singiel "Flashbacks" odnosi sukcesy na całym świecie. Tydzień po premierze miał ponad 5 mln wyświetleń w sieci. - Odnoszenie sukcesów jest niezwykłe, można poczuć się kimś bardzo ważnym, ale czasami jesteś pod ogromną presją, żeby utrzymać ten sukces i swoją wypracowaną pozycję w branży. To naprawdę męczące i stresujące – zaznaczyła artystka.

Co jeszcze INNA powiedziała w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN? Zobacz wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Reporter: Gabi Drzewicka
Co sądzisz o tym artykule?
81
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0