Gwiazdy

Ilona Bekier szykuje się do porodu. Gwiazda "You Can Dance - Po Prostu Tańcz" spakowała nietypowe przedmioty 

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Ilona Bekier szykuje się do porodu. Gwiazda "You Can Dance - Po Prostu Tańcz" spakowała nietypowe przedmioty 

Kamil Piklikiewicz/East News

Ilona Bekier była gwiazdą 5. edycji tanecznego show "You Can Dance – Po Prostu Tańcz". Zajęła trzecie miejsce ex aequo z Tomaszem Barańskim. Od tego czasu minęło 10 lat, a życie tancerki zmieniło się o 180 stopni. 

Ilona Bekier była jedną z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek piątej edycji tanecznego show. W "You Can Dance - Po prostu tańcz" zajęła trzecie miejsce. Choć nie wygrała programu, jej kariera  prężnie zaczęła się rozwijać. Została choregrafką, instruktorką jogi i tańca. Współpracowała m.in. z Augustinem Egurrolą.

Ilona Bekier wyszła za mąż. Kim jest wybranek?

Po kilku latach intensywnej pracy, postanowiła skupić się na życiu rodzinnym. Dwa lata temu tancerka wzięła ślub z trenerem personalnym Jeanem Ekwą, który startował w zawodach kulturystycznych. 

Kilka miesięcy temu tancerka poinformowała w mediach społecznościowych, że wraz z Jeanem spodziewają się dziecka. Od tego czasu na bieżąco relacjonuje przebieg ciąży. Do sesji na łonie natury dołączyła opis, z którego dowiadujemy się, jak się czuje.

Dla mnie ten czas jest fascynujący, staram się czerpać z niego garściami. Ale to nie jest podróż wypełniona tylko kwiatami i błogostanem. To mix różnych przeróżnych stanów i emocji

- napisała.

Ilona Bekier oczekuje narodzin dziecka

Pomimo zaawansowanej ciąży Ilona nie zrezygnowała z pracy. Miesiąc temu prowadziła warsztaty z kobietami. Dodatkowo jej profil na Instagramie zasypany jest sielskimi, pięknymi fotografiami. Opisy pod zdjęciami zdradzają, że choreografka chce być blisko natury. Ostatnio dodała wpis na temat wyprawki. W poście informowała fanki o tym, co zamierza zabrać ze sobą do szpitala. Okazuje się, że Ilona spakowała kamienie. 

Nie wybierałam, nie szukałam, miałam je już wcześniej w domu. Dopiero niedawno sprawdziłam, że niektóre ich właściwości mogą wspomóc proces narodzin

- napisała. 

Zobacz też:

Zobacz archiwalne wideo: Anna Mucha w "You Can Dance"

Co sądzisz o tym artykule?
80
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0