Dzień Dobry Extra

Igor Jakubowski: "W Angelice ujęło mnie to, że ma swoje zdanie, a przy tym jest śliczną kobietą"

Dzień Dobry Extra

Igor Jakubowski: "W Angelice ujęło mnie to, że ma swoje zdanie, a przy tym jest śliczną kobietą"

Gościem kolejnego wakacyjnego live’a Dzień Dobry TVN był Igor Jakubowski, uczestnik ostatniej edycji „Big Brothera”. Jak zmieniło się jego życie po programie? Czy potwierdza krążące w mediach plotki, jakoby był związany z Angeliką Głaczkowską? Z Igorem rozmawiał Mateusz Hładki.

  • Wakacyjny live Dzień Dobry TVN
  • Zderzenie z rzeczywistością po programie
  • Popularność – ułatwia czy utrudnia życie?
  • Kobieta, dzięki której przezwyciężył kryzys w programie

Wakacyjny live Dzień Dobry TVN

Od 25 czerwca, w wakacyjne dni powszednie, reporterzy Dzień Dobry TVN zapraszają Was na wirtualne spotkania na żywo z ciekawymi gośćmi w rozmaitych miejscach.

Przez ostatnie dwa tygodnie mogliśmy zobaczyć wiele interesujących i inspirujących wywiadów. Rozmówcami naszych reporterów byli eksperci z różnych dziedzin oraz osoby z pierwszych stron gazet.

Zobacz:

Live Anny Senkary z Mateuszem Magą

Live Mateusza Hładkiego z Małgorzatą Ohme

Live Katarzyny Jaroszyńskiej z Tatianą Mindewicz-Puacz

Live Katarzyny Olubińskiej z Mateuszem Kusznierewiczem

Live Mateusza Hładkiego z Joanną Przetakiewicz

Live Roberta Stockingera z Antkiem Królikowskim

Live Kingi Burzyńskiej z Bartłomiejem Topą

Live Mateusza Hładkiego z Violettą Hamerską

Live Anny Senkary z Łukaszem Preibiszem

Trudne zderzenie z rzeczywistością po programie

Gościem kolejnego wakacyjnego live’a był znany z programu „Big Brother” Igor Jakubowski, który w Domu Wielkiego Brata spędził prawie trzy miesiące (zajął trzecie miejsce). Jak się czuł po opuszczeniu programu? Czy miał problem z odnalezieniem się w rzeczywistości?

Pierwsze 4,5 dni były trudne. Stare rachunki do opłacenia. Wyszedłem z tej codziennej rutyny. Później już było ok. Odwiedziłem rodzinny Konin, spotkałem się ze znajomymi.

Popularność - ułatwia czy utrudnia życie?

Czy Igor spodziewał się popularności, jaka spadła na niego po programie?

Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się jej i nie myślałem że tyle ludzi może to oglądać. W Warszawie to ludzie nie zwracają tak uwagi, ale w Koninie to gdziekolwiek nie wejdę, to wszyscy mnie rozpoznają. W Piasecznie u Angeli dostałem darmowe zakupy w sklepie. W innym markecie panie sprzedawczynie pomagały mi robić zakupy, bo chodziły za mną.

Igor zajął w programie trzecie miejsce. Czy to go satysfakcjonuje czy czuje się przegranym?

Kiedy wchodzę na ring to robię to po to, żeby wygrać. (Przypomnijmy, że Igor jest bokserem. W 2016 roku reprezentował Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janerio) Do „Big Brothera” poszedłem p oto, żeby się dobrze bawić i fajnie spędzić czas. Ani przez chwilę nie pomyślałem, że chcę wygrać. Nie chciałem udawać kogoś innego.

Kobieta, dzięki której przezwyciężył kryzys w programie

Ostatnio głośno było o Igorze w związku z domniemanym romansem z Angeliką Głaczkowską, z którą poznali się w domu Wielkiego Brata. Wówczas połączył ich sport i wspólne pasje. Już od pierwszych dni między nimi mocno iskrzyło. Romans Igora i Angeliki nie miał jednak szans na rozwój w programie, ponieważ Angelika szybko odpadła z domu "Wielkiego Brata". Miesiąc po zakończonym reality-show para nadal jest razem widywana. Czy Igora i Angelikę połączyło prawdziwe uczucie?

Tak jesteśmy razem. Mogę oficjalnie to powiedzieć. Jak tylko Angelika weszła do programu nawiązaliśmy fajną relację koleżeńską. Dogadywaliśmy się bardzo dobrze. Angelika weszła do programu miałam akurat kryzys i mi wtedy bardzo pomogła.


Igor w rozmowie z Mateuszem zdradził, że w Angelice spodobało mu się to, że Angelika ma swoje zdanie i jest bardzo poukładana.

Źródło: x-news

Jest również śliczną kobietą.

-dodał.

Niespodzianką podczas wczorajszego live’a była obecność Angeliki w kawiarence Dzień Dobry TVN. Angelika wspierała swojego partnera podczas live’a i nawet na chwilę pokazała się przed kamerą uczestnikom live’a.

Źródło: Facebok.pl/dzieńdobry tvn |
Co sądzisz o tym artykule?
87
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0