Gwiazdy

Hyper Son na scenie Dzień Dobry TVN. Posłuchaj utworu "Joanna Dark"

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Hyper Son na scenie Dzień Dobry TVN. Posłuchaj utworu "Joanna Dark"

Dzień Dobry TVN

Hyper Son to jeden z najciekawszych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Ich niezwykły talent doceniła sama Katarzyna Nosowska. Na scenie Dzień Dobry TVN artyści zaprezentowali swój najnowszy utwór "Joanna Darc". Jak wypadli?

Hyper Son w utworze "Joanna Dark"

Zespół Hyper Son łączy w sobie różne style - począwszy od hip-hopu, po indie-pop i elektroniczne brzmienia. Ten niezwykły miks gatunków można usłyszeć na najnowszej płycie grupy pt. "Euforia", który ukazał się nakładem wytwórni FONOBO Label.

A jak sami artyści definiują swoją muzykę?

- Nasza twórczość jest wypadkową wielu stylów, ale nagrywając nowe kawałki nigdy nie kalkulujemy. Chcemy robić taką muzykę, która wywołuje w nas ciary - mówili członkowie Hyper Son. 

Na naszej scenie muzycy zaprezentowali swój najnowszy kawałek "Joanna Dark". Jak wypadli? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Hyper Son - kim są?

Hyper Son to zespół, który powstał w 2018 roku. Ich niecodzienny talent i muzyczne wyczucie docenili m.in. Katarzyna Nosowska i Piotr Metz podczas Festiwalu Młodych Talentów 2018 w Szczecinie, w którym zajęli pierwsze miejsce.

Ta wygrana otworzyła im drogę do wielkiej kariery. Muzycy występują obecnie na jednej scenie w towarzystwie takich gwiazd, jak PRO8L3M, Paluch, Grubson, Monika Brodka, Kayah, Mela Koteluk, Daria Zawiałow, Adi Nowak, Słoń, Ania Rusowicz, Julia Pietrucha i Paulina Przybysz. Mają na koncie także współpracę z Meek, Oh Why? i Sarsą.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Ma 11 lat i pracuje nad płytą. Koledzy nie rozumieli jego pasji: "Byłem wyśmiewany. Gdyby nie mama, to bym z tym skończył"

Ich piosenki zna cały świat. Wokalistka Evanescence o trudnych początkach kariery. "To było wyczerpujące"

Maja Hyży w mocnych słowach uderza w byłego partnera: "Jestem nękana i prześladowana od lat"

Co sądzisz o tym artykule?
92
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0