Gwiazdy

"Hotel Paradise". Do programu weszła nowa uczestniczka

"Hotel Paradise"

TVN7/x-news

Gwiazdy

"Hotel Paradise". Do programu weszła nowa uczestniczka

"Hotel Paradise"

TVN7/x-news

W programie "Hotel Paradise 3" nie ma miejsca na nudę. Uczestnicy połączyli się w nowe pary. Na Zanzibarze pojawiła się też kolejna uczestniczka. Co się wydarzy w 23. odcinku show? 

"Hotel Paradise 3" odcinek 23. - zmiany w parach

Mimo że od ostatniego Rajskiego Rozdania minęły zaledwie dwa dni, to w "Hotel Paradise" przyszedł czas na kolejne roszady. Tym razem uczestnicy spędzili noc w innych parach, niż do tej pory. Panowie wybrali partnerki, na podstawie kupionych dla nich prezentów. Nikomu nie udało się poprawnie odczytać intencji dziewczyn. Marcin został więc połączony na noc z Luizą, Kamil z Olą, Krystian z Bogusią, a Simon z Sarą. Nikt nie zainteresował się upominkiem kupionym przez Nathalię, dlatego też dziewczyna wylądowała w tzw. "singlówce". Krzysztof również czekał w sypialni sam. Do czasu. Jak się okazało, wybrany przez niego prezent kupiła nowa uczestniczka show - Karolina.

Pierwsze spotkanie Karoliny i Krzysztofa przebiegało w miłej i romantycznej atmosferze. - Wchodząc do sypialni, pomyślałam, że to naprawdę pozytywny chłopak. Myślę, że się zakumplujemy na początek - mówiła dziewczyna. Związany z Olą Krzysztof przyznał się, że jest gotowy na głębszą relację, ale nie udało mu się jej zbudować z obecną partnerką. Co ciekawe, temat blond intrygantki był poruszany również w innych parach. Krystian nie miał zamiaru ukrywać, że ma żal do Oli, ponieważ jego zdaniem, to ona zmanipulowała Luizę do wyeliminowania Basi. - Mail i Ola out, a Lui chyba nie nauczy się, żeby słuchać swojego serca - mówił.

Drugiego dnia rano Klaudia El Dursi poinformowała uczestników, że wybrane wcześniej pary są obecnie nowymi związkami. Nie obyło się jednak bez zabawy, której zwycięzcy mogli zmienić partnerów. W ten sposób Sara dołączyła do Krystiana, a Simon do Luizy.

"Hotel Paradise 3" odcinek 23. - nowa uczestniczka w programie

Karolina ma 24 lata i studiuje logistykę w Poznaniu. W życiu kieruje się tym, żeby przeżyć każdy dzień "na maksa", bo nigdy nie wiadomo, który będzie ostatnim. Piękna singielka sama mówi o sobie, że jest gadułą, co z resztą potwierdzą jej bliscy. Nie ukrywa też, że ma parcie na szkło i od zawsze chciała pracować przed kamerą.

"Hotel Paradise 3" oglądaj od poniedziałku do czwartku na antenie TVN7 o 20:30 i przedpremierowo na player.pl

Zobacz wideo: Hotel Paradise | Sezon 3 | Odcinki 21-24 | Zwiastun

Zobacz też:

"Top Model 10" - ruszają castingi do nowej edycji programu. Jak się zgłosić?

"Hotel Paradise" - Sonia skomentowała zachowanie Luizy: "Odważna decyzja, ale..."

Michał Wiśniewski o pierwszych koncertach Ich Troje. "Nowobogackie bokserki i make-up rodem z filmów o gejszach"

Co sądzisz o tym artykule?
53
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0