Rozrywka

"Hotel Paradise 3": podwójne rajskie rozdanie. Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał! Kto opuścił program?

Klaudia El Dursi w "Hotel Paradise"

TVN/x-news

Rozrywka

"Hotel Paradise 3": podwójne rajskie rozdanie. Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał! Kto opuścił program?

Klaudia El Dursi w "Hotel Paradise"

TVN/x-news

Na Zanzibarze emocje sięgają zenitu. W dzień rajskiego rozdania dochodzi do niespodziewanego zwrotu akcji. W pewnym momencie Ewa zorientowała się, że jej gra może jej zaszkodzić. Czy rzeczywiście to ona będzie musiała opuścić program? 

"Hotel Paradise 3" - trudny dzień na Zanzibarze

Zanim uczestnicy musieli dokonać wyboru podczas rajskiego rozdania, Ewa i Kuba oraz Kara i Krystian dostali szansę, żeby lepiej się poznać. Ewa próbuje przekonać do siebie Kubę, co nie podoba się ani jemu, ani Luizie, ani Krystianowi. Ewa próbuje jeszcze tłumaczyć swojemu partnerowi, że "to nie tak, jak myśli", wydaje się jednak, że jej los w programie jest już przesądzony. 

Zanim jednak uczestnicy będą musieli podjąć decyzję, mogą skonsultować się z rajską wyrocznią. Niektórym udało się rozwiać wątpliwości, innym wręcz przeciwnie. Czy to, co usłyszą od Klaudii, wpłynie na ich wybór?

Rajskie rozdanie: Kara opuszcza "Hotel Paradise"

Jako pierwsza wybierała Natalia, która - bez zaskoczenia - podeszła do Marcina. Wybór Kornelii także nie był zaskakujący- zdecydowała się pozostać w parze z Krzysztofem. Luiza postanowiła nadal tworzyć parę z Kubą, Bibi położyła rękę na ramieniu Simona, Ewa podeszła do Krystiana, to samo zrobiła Kara i to ona musiała opuścić program. 

Już po chwili okazało się jednak, że to nie koniec emocji tego wieczoru. Klaudia zdradziła, że dziewczyny będą musiały dokonać wyboru ponownie, jednak tym razem nie mogą podejść do tego samego partnera, którego wybrały za pierwszym razem. 

Rajskie rozdanie nie miałoby jednak sensu, gdyby ilość uczestników była taka sama. Do gry wkroczyła więc kolejna uczestniczka... Na ten powrót Krystian czekał bardzo długo i doczekał się. Kiedy na teren hotelu wkroczyła Basia wszyscy uczestnicy dosłownie oszaleli z radości - ponieważ Basia nie uczestniczyła w rajskim rozdaniu, mogła podejść do Krystiana i tak też zrobiła. Dalej nie było już tak prosto. Bibi podeszła do Marcina, Luiza, co zaskakujące, podeszła do Krzysztofa, z którym dotychczas nie dogadywała się najlepiej, Ewa podeszła do Kuby, Natalia do Simona. Kornelia także postawiła na Kubę i to on musiał zdecydować, która z pań pożegna się z show. 

Kolejną uczestniczką, która dziś opuściła program jest Ewa. 

Zobacz wideo: Sonia w utworze „Oto raj”

Zobacz więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
91
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0