Rozrywka

"Hotel Paradise 3" odc. 19. Kamil odbił dziewczynę koledze z liceum. "Nie jest mi z tym dobrze"

Hotel Paradise/TVN7

Rozrywka

"Hotel Paradise 3" odc. 19. Kamil odbił dziewczynę koledze z liceum. "Nie jest mi z tym dobrze"

Hotel Paradise/TVN7

Emocje w "Hotelu Paradise" wydają się nie opadać, odkąd w programie zagościł Kamil Popławski. Mężczyzna właśnie pierwszy raz przekroczył próg hotelu. Jego przebojowość i dusza artysty nie wszystkim przypadły do gustu. Kiedy przyszło do wyboru partnerki, uczestnik bez wahania podjął decyzję. Na kogo postawił?

"Hotel Paradise 3": Kim jest Kamil Popławski?

W ostatnim odcinku programu do uczestników dołączył Kamil Popławski. Co ciekawe, widzowie mogą kojarzyć go już z programu "Top Model". Przystojny artysta brał udział w szóstej edycji programu TVN. Jednak jego przygoda z show nie trwała zbyt długo, ponieważ jako pierwszy opuścił dom modelek i modeli.

Po ostatnim rajskim rozdaniu w Hotelu Paradise pozostali: Basia i Krystian, Bogusia i Simon, Nathalia i Marcin, Ola i Krzysiek, Sara i Maurycy oraz Luiza. 

"Hotel Paradise 3" odcinek 19. Kogo wybrał Kamil Popławski?

Od samego początku Kamil wydawał się wyjątkowo pewny siebie. Kiedy przyszło do wyboru partnerki, nie zwlekał z odpowiedzią. Zdecydowany uczestnik postawił na Natalię. 

Jego wybór okazał się o tyle intrygujący, że odbił dziewczynę swojemu koledze z liceum, Marcinowi. 

- Przez 3 lata chodziliśmy razem liceum. To dusza towarzystwa, jest gościu niesamowity. Cieszę się, że to będzie bliska więź. To dla mnie mega ekscytujące - mówił jeszcze chwilę wcześniej Marcin. 

- Nie jest mi z tym dobrze, że tak się stało, ale nie ma innego wyjścia. (...) Myślę, że Natalia jest tego warta - podsumował Kamil. 

Para spędziła razem romantyczną noc w wyjątkowym miejscu. 

"Hotel Paradise 3" odc. 19. Polały się łzy

Wieczorem uczestnikom zebrało się na zwierzenia. Podczas rozmowy Luizy z Maurycym było wyjątkowo ckliwie. Popłynęły łzy po tym, kiedy dziewczyna powiedziała mu, że zdystansowała się od niego. 

- Mega z tobą czuję więź. Mam ochotę cię uczyć czegoś, jak siostrę cię traktować - powiedział Maurycy. 

- Nie płacz proszę. Mi jest tak smutno. Tak samo zastanawiałam się, dlaczego między nami wytworzył się taki dystans - odpowiedziała mu Luiza. 

"Hotel Paradise 3" odc. 19. Kogo wyeliminowali uczestnicy?

Nowi uczestnicy, czyli Sara i Kamil, mieli nie lada zagwozdkę. Zadanie, które otrzymali, całkowicie zmieniło układ sił w Hotelu Paradise. Musieli wskazać osobę, którą chcieliby wyeliminować z programu. Aby podjąć najlepszą decyzję, przeprowadzili bardzo wnikliwe rozmowy ze wszystkimi uczestnikami. 

Czy uzyskane w ten sposób informacje mogą dać im przewagę na najbliższym Rajskim Rozdaniu? O tym widzowie przekonają się w 20. odcinku!

Zobacz też:

Zobacz wideo: Sonia w utworze "Oto raj"


Co sądzisz o tym artykule?
73
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0