Horoskop

Skorpion - charakterystyka znaku i horoskop

Znak zodiaku - skorpion

Fot: painterr / gettyimages.com

Horoskop

Skorpion - charakterystyka znaku i horoskop

Znak zodiaku - skorpion

Fot: painterr / gettyimages.com

Osoby, które należą do tego znaku zodiaku urodziły się pomiędzy 23 października a 22 listopada. Cechami, które najlepiej odzwierciedlają ich charakter jest tajemniczość i nieszablonowość. Horoskop dla skorpiona zawiera informacje o jego wrodzonych predyspozycjach i usposobieniu oraz o potencjalnych ścieżkach rozwoju.

Przenikliwy umysł i niezwykle silna psychika – oto znaki rozpoznawcze skorpionów. W swoich działaniach niejednokrotnie wykazują się sprzecznością, popadając w euforię, a chwilę później w depresyjny nastrój. Horoskop wskazuje również, że skorpion lubi zaskakiwać i budować napięcie wokół siebie. Co jeszcze warto wiedzieć i jak interpretować tygodniowy i dzienny system prognoz?

Skorpion – horoskop opisowy

Osoby urodzone na przełomie października i listopada należą do ludzi niezwykle emocjonalnych i wrażliwych, o bardzo silnej intuicji. Lubią gdy wokół nich wiele się dzieje i mogą uczestniczyć w nieszablonowych wydarzeniach, nieraz nawet dramatycznych. Z drugiej strony chcą angażować się w rozwiązywanie problemów i walczyć ze wszystkim, co złe. Skorpion nie daje łatwo się oszukać i manipulować. Horoskop dzienny i tygodniowy obfituje jednak w sytuacje, w których osoby spod tego znaku mogą poczuć się urażone ze względu na nieprzychylne słowa, które ktoś o nich wypowiedział. Wszelaką krytykę biorą mocno do siebie i przeżywają ją w samotności. Niestety jest to ciemna strona ich wrażliwej natury. Pomimo zawirowań emocjonalnych w głębi serca, nie okazują swoich uczuć na zewnątrz. Z tego względu wiele osób może uważać je za zamknięte w sobie. W rzeczywistości skorpiony potrzebują czasu, aby otworzyć się przed drugim człowiekiem i pokazać swoją prawdziwą naturę.

Horoskop dla skorpiona różni się w zależności od dekady, w której narodziła się dana osoba. Pierwsza z nich zawiera się w przedziale od 24 października do 2 listopada. Osoby z tego okresu charakteryzują się niezwykle bojowym i energicznym charakterem. Zawdzięczają to wpływowi Marsa. Zwykle pełnią rolę lidera i lubią dominować, co niejednokrotnie sprawia im problem w życiu prywatnym. Skorpion z pierwszej dekady nie wykazuje się wrażliwością i często popełnia towarzyskie faux pas. Kolejną grupą są osoby urodzone w okresie od 3 do 12 listopada. Jak przedstawia się ich horoskop ? W drugiej dekadzie, oprócz wpływu Marsa, widoczne jest także oddziaływanie Urana, które wzmacnia w skorpionach wymienione wcześniej cechy, takie jak intuicja, oryginalność, nieprzewidywalność oraz emocjonalność. Wśród osób z tej dekady znajdziemy wielu idealistów gotowych walczyć w imię ważnej dla nich sprawy. To także dusze towarzystwa, wiecznie otoczone tłumem sporej grupy osób. Nie są również pozbawieni dominujących cech. Jak przedstawia się horoskop dla ostatniej dekady? Skorpion urodzony w okresie od 13 do 21 listopada znajduje się pod wpływem Marsa i Wenus, z tego względu charakteryzuje go największa łagodność. Pozbawiony jest dominującego charakteru osób z poprzednich dekad. Jest bardziej empatyczny, delikatny i wyważony. Skorpiony urodzone w tym okresie mają oddanych przyjaciół i szybko potrafią zjednać sobie ludzi.

Miłosny horoskop dla skorpiona

Osoby spod tego znaku traktują miłość jako najważniejszy element swojego życia. Jeśli zapałają do kogoś uczuciem, pozwalają mu całkowicie nad sobą zapanować. W tej kwestii nie uznają żadnych kompromisów i takiego samego zaangażowania oczekują od partnera. Horoskop dzienny i tygodniowy często wskazuje na sytuacje, w których skorpion może spotkać interesującą dla siebie osobę. Wynika to z faktu, iż osoby spod tego znaku przyciągają uwagę innych i cieszą się wielkim powodzeniem. Jeśli druga strona nie jest zainteresowana skorpionem, będzie to dla niego spory cios, z którym niełatwo sobie poradzi. Początkowo może być nawet nieco natarczywy i męczący. Poszukiwania bratniej duszy zwykle zajmują mu trochę czasu, ale jeśli znajdzie już odpowiednią osobę, okaże się bardzo wiernym partnerem. W drugiej osobie szuka jedności dusz i głębokiego zrozumienia.

Horoskop dla skorpiona podaje wskazówki dotyczące znaków zodiaku, z którymi związek posiada najlepsze rokowania. Na pierwszym miejscu znajduje się rak. Cechą wspólną tych znaków jest emocjonalność i wrażliwość, co może poskutkować niezwykle głęboką relacją, która przetrwa całe życie. Podobnie w przypadku ryb, z którymi skorpiony rozumieją się na każdym polu. Odradzane jest wchodzenie w związki z wagą. Jedyne, co ich łączy to sfera seksualna, aczkolwiek nie są w stanie wyłącznie na niej zbudować prawdziwej relacji. Z uwagi na zupełnie inne podejście do życia, związek z bliźniętami również nie ma szans na powodzenie.

Jak zainteresować sobą osoby spod tego znaku? Skorpion w początkowej fazie zwraca uwagę przede wszystkim na aspekty fizyczne potencjalnego partnera. Lubi poczuć dreszcz niepewności i wyzwanie. Przyszły partner czy partnerka nie powinien więc zbyt łatwo dać się zdobyć. Horoskop wskazuje, że po początkowym zdystansowaniu i nieufności, skorpion okazuje prawdziwą siłę swoich emocji. Bardzo ważne jest jednak odpowiednie zachowanie się drugiej strony w początkowej fazie. Nie można naciskać na tematy, które skorpion uznaje za prywatne. Powinno okazywać się cierpliwość, która na pewno szybko zaprocentuje.

Zobacz film: Na czym polega chiński horoskop partnerski? Źródło: Dzień Dobry TVN.


Co sądzisz o tym artykule?
3
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0