Horoskop

Horoskop na czerwiec według astrologa. Strzelce będą świeciły blaskiem sukcesu, a co z innymi znakami? 

Horoskop

sarayut Thaneerat/Getty Images

Horoskop

Horoskop na czerwiec według astrologa. Strzelce będą świeciły blaskiem sukcesu, a co z innymi znakami? 

Horoskop

sarayut Thaneerat/Getty Images

Co szykuje nam czerwcowe niebo, co przyniesie pełnia Księżyca i Noc Kupały? Poznaj horoskop dla wszystkich znaków na czerwiec 2020 r.

W czerwcu dnie stają się coraz dłuższe, a noce krótkie i gorące. Do energetycznych i pobudzających wpływów należeć będzie Pełnia Księżyca w znaku Strzelca, która uściśli się 5.06. Ten układ pobudzi nas do działania i szukania nowych rozwiązań, zaczniemy również planować urlopy oraz zagraniczne wycieczki, które właśnie w terminie bliskim tej daty, ponownie staną się dostępne, podobnie jak loty międzynarodowe.

Pełnia Księżyca w czerwcu 

Czerwcowa pełnia zwana bywa również Pełnią Truskawkowego Księżyca i jak sama nazwa wskazuje odnosi się do wysypu czerwonych smakołyków. Truskawki mają wiele cudownych właściwości a niektóre z nich to wprowadzanie w dobry nastrój i prowokowanie ochoty na zabawę. I taka właśnie będzie natura tej pełni. Co prawda będzie ona połączona z lekkim, półcieniowym zaćmieniem Srebrnego Globu, ale nie wpłynie ono znacząco na popsucie randkowych planów.

Horoskop na czerwiec - gorsze dni 

Bardzo trudnymi dniami będą 11 oraz 13 czerwca. Dojdzie wtedy do aktywności Marsa i Neptuna, co nigdy nie wróży dobrej atmosfery. Będziemy znerwicowani, podatni na manipulacje i oszustwa, w tym również te dokonywane drogą internetową. W tym terminie może także dojść do bolesnych w skutkach incydentów w ruchu lotniczym oraz morskim. Prawdopodobny dalszy chaos informacyjny oraz fatalne informacje dotyczące przemytu substancji nielegalnych. Możemy spodziewać się kolejnych sensacji odnośnie Trójmiasta. W szerszym kontekście również przewidziane są niepokojące informacje ze świata polityki oraz kolejne kłopoty na Dalekim Wschodzie.

Miesiąc zakończy intensywna koniunkcja Jowisza i Plutona w znaku Koziorożca, co zwiastuje wiele zmian dotyczących najwyższych stanowisk w wielu różnych rejonach świata, które niebawem będą się realizować.

Noc Kupały w gorących układach na niebie 

W tym roku lato rozpocznie się w już z 20 na 21 czerwca. Celebrowana przez naszych przodków i nazywana nocą miłości, najkrótsza noc w roku będzie teraz wyjątkowo gorąca i nie chodzi w tym wypadku o temperaturę. Ciągle aktywna Wenus wraz z nakładającym się na Noc Kupały wpływem nowiu Księżyca, będzie wywoływać tęsknotę i głód silnych wrażeń. Potrzeba bliskości oraz chęć posiadania partnera bądź partnerki za wszelką cenę, popchnie niektóre osoby do sięgania po ostateczne środki. Wielu naiwnych skusić się może na podejrzane rytuały miłosne bądź skorzystać z ryzykownych sposobów na osiągnięcie celu.

Nów Księżyca w znaku Raka, który odbędzie się rano 21 czerwca to czas, w którym intymność i potrzeba zapewnienia sobie bezpieczeństwa wśród najbliższych będzie szczególnie ważna.

Zobacz też: Bliźniak nie umie być cicho, Koziorożec okazać ciepła. Co z innymi znakami zodiaku? 

Planety w czerwcu 

3.06 - Kwadratura Wenus i Marsa, koniunkcja Słońca i Wenus, w tym dniu będziemy się skupiać głównie na kwestiach partnerskich oraz łagodzeniu wybuchających konfliktów

5.06 - Pełnia Księżyca w znaku Strzelca, zapragniemy otworzyć się na większą ilość kontaktów międzyludzkich, będziemy planować podróże i urlopy

11.06 - Słońce w kwadraturze z Neptunem, niebezpieczny czas niedopowiedzeń, fałszywych wiadomości oraz sytuacji, które zmuszają do poświęcenia się

13.06 - Mars w koniunkcji z Neptunem, smutne wiadomości, możliwe przypadkowe ofiary zaniedbań i incydenty wojskowe - szczególnie w kontekście morskim, niepokojące sytuacje z kultem i religią w tle

20.06 - Słońce wkracza do znaku Raka, rozpoczyna się astronomiczne lato, noc z 20 na 21 czerwca jest najkrótszą nocą w roku. Nocą magii miłosnej oraz wróżb dotyczących partnerstwa.

21.06 - Nów Księżyca w znaku Raka, poczujemy dużą potrzebę bliskości z drugim człowiekiem, budowania sobie poczucia bezpieczeństwa w stabilnej relacji

28.06 - Mars wkracza do fazy Barana, znaki ogniste czyli Barany, Lwy oraz Strzelce poczują znaczącą ulgę. Zaczniemy być bardziej aktywni i chętni do podejmowania nowych działań.

30.06 - Jowisz w koniunkcji z Plutonem, dzień intensywnych decyzji, spotkania z przeznaczeniem, konieczność rozliczenia się z przeszłością, ważne wydarzenia w kontekście społecznym i politycznym

Horoskop dla wszystkich znaków na czerwiec 2020 r. 

Baran

To na co czekasz w partnerstwie, będzie realizować się w dniu Pełni Księżyca czyli 5 i 6 czerwca. Na początku miesiąca będziesz tryskać energią. 20 i 21 czerwca przyniesie niespodziewane kłopoty. Wyratuje Cię z nich dopiero wkroczenie patrona Baranów, czyli Marsa do twojego znaku, stanie się to 28.06

Byk

W porównaniu do maja poczujesz ulgę psychiczną, a portfel finansowe korzyści. Jednak na prawdziwe odreagowanie możesz liczyć dopiero po 21. dniu miesiąca.

Uważaj 3.06, ponieważ kwadratura Wenus i Marsa przyniesie Ci niepodziewane trudności i nieporozumienia partnerskie.

Bliźnięta

Pełnia w znaku Strzelca pozwoli Ci rozwinąć skrzydła, doda weny i błyskotliwości. Uważaj jednak, aby nie spóźnić się z udziałem w pewnych projektach i dokończyć zadania przed 18. czerwca. Retrogradacja Merkurego będzie Ci później znacząco utrudniać życie.

Rak

Zaćmienie Księżyca z pierwszych dni podziała trochę przygnębiająco i miesiąc rozpoczniesz z poczuciem krzywdy. Druga połowowa czerwca będzie należeć do Ciebie. Nów Księżyca w twoim znaku pomoże Ci odrodzić się po trudnych doświadczeniach i zainicjować pozytywne zmiany. Zaczniesz się cieszyć, że pożegnałeś przeszłość na zawsze.

Lew

Nie oglądaj się za siebie. Teraz masz możliwość postawić na swoim i wygrać w długo ciągnącym się sporze. Zanim nadejdą trudniejsze dni i kłopoty, które przyniesie Nów Księżyca w Raku, spisuj umowy i podpisuj dokumenty, aby mieć później czym się podeprzeć.

Panna

To nie jest udany początek miesiąca. Masz wrażenie, że wszystko sprzysięgło się na Twoją niekorzyść. Nie załamuj się i działaj pomimo oporów. Wyjątkowo wymagające sytuacje czekają Cię od 11 do 15 czerwca. Później Los się znacząco odmieni. 21 oraz 22, to Twoje szczęśliwe dni.

Waga

Czerwiec zacznie się wyjątkowo nerwowo. Będziesz niepewna cudzych decyzji. Okaże się, że niepotrzebnie się niepokoisz. Pełnia przyniesie Ci upragnione spełnienie obietnic, danych przez ważną dla Ciebie osobę. Trudności ponownie zawitają 21 i 22 czerwca. Wykaż się wtedy wzmożoną uwagą.

Skorpion

Miesiąc nagrodzi Cię dopiero w swojej drugiej połowie. Poczujesz, że żyjesz a świat Cię rozpieszcza 20, 21 i 22 czerwca. Koniecznie spróbuj wtedy szczęścia w grach liczbowych i nie tylko! Przełomowy, bardzo ważny i intensywny dzień to ostatni dzień miesiąca. Możesz wtedy spotkać się oko w oko z przeznaczeniem.

Strzelec

Pełnia Księżyca w Twoim znaku zainspiruje Cię i doenergetyzuje. Będziesz świecił z daleka blaskiem sukcesu, radości i obdarzał ludzi wokół swoim optymizmem. Korzystaj póki możesz. Koniec miesiąca przyniesie spory zgrzyt, który zacznie się 21 czerwca, a skończy mocnym akcentem 30.

Koziorożec

Nie powinieneś się wychylać, a jakoś uda Ci się przetrwać do lepszych układów, które zaczną się dla Ciebie od Nocy Kupały. Trzecia dekada czerwca spełni twoje partnerskie i zawodowe marzenia. Koniunkcja dwóch potężnych planet w Twoim znaku, szykuje Ci na ostatnie dni miesiąca naprawdę wyjątkowe i intensywne doznania

Wodnik

To będzie słodko-gorzki czas. Przyjemnych wydarzeń jak randki, nowe inspiracje i doświadczenia dostarczy Ci Truskawkowy Księżyc. Kłopoty zaczną się po 20. Wtedy zaczniesz mieć poczucie zakleszczenia w pracy oraz tego, że rozmawiasz ze swoją drugą połówką w innym języku.

Ryby

Twój patron - Neptun, będzie w czerwcu wyjątkowo aktywny i sprowadzi na Twoją głowę liczne nieporozumienia oraz zawirowania. Poczujesz się silniejsza i uspokojona dopiero po wejściu Słońca do znaku Raka. Stabilizację i radość przyniesie Nów Księżyca. 21 i 22 czerwca możesz liczyć na miłe informacje oraz profity finansowe.

Samych dobrych planetarnych wiatrów oraz smacznego Truskawkowego Księżyca życzy Czytelnikom

Astrolog Merkurja

Zobacz też:

Jakie są zodiakalne mamy? Jakie mają wady, a jakie zalety? 

Astrolog Merkurja o znaczeniu kolorów i ich mocy w codziennym życiu

Sen o weselu i jego interpretacje. Jaki przekaz kryje się we śnie o weselu?

Co sądzisz o tym artykule?
91
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0