Horoskop

Horoskop dzienny na wtorek. Dużo napięć i działania pod presją. Które znaki zodiaku będą najbardziej narażone na stres?

horoskop, astrologia, znaki zodiaku

DigtialStorm/Getty Images

Horoskop

Horoskop dzienny na wtorek. Dużo napięć i działania pod presją. Które znaki zodiaku będą najbardziej narażone na stres?

horoskop, astrologia, znaki zodiaku

DigtialStorm/Getty Images

Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc znajduje się w znaku Lwa, tuż po północy na niebie uściśli się kwadratura Saturna, który retrograduje w znaku Wodnika i Urana, który przemierza znak Byka. Dzień będzie niespokojny, nerwowy, pełen zmieniających się szybko okoliczności. Dla większości znaków Zodiaku wtorek będzie się wiązać ze stresem, napięciem i działaniem pod presją. Z pozytywów – w tym dniu łatwo będzie pójść zupełnie nową ścieżką. Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 15 czerwca dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop dzienny na wtorek, 15.06.2021r.

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj będzie Cię rozpierać dziwna energia. Będziesz pragnąć zrobić cokolwiek, byleby wbrew innym, na przekór zakazom i nakazom. Uważaj, ponieważ nie tylko Ty jesteś w takim nastroju. W Twoim otoczeniu mogą pojawić się nadpobudliwe osoby i spięcie gotowe.

Horoskop dzienny - Byk

Możesz wpaść na kogoś, kto zawróci Ci w głowie. Do tego stopnia, że nie będziesz mógł się na niczym skupić. Trudno Ci dzisiaj będzie o koncentrację i stabilizację. W pracy konieczna będzie szybka zmiana planów.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Trzeba będzie ruszyć w jakąś krótszą, bądź dłuższą podróż. Nie jest to Twój wybór, ale pewien obowiązek. Na szczęście możesz liczyć na udane rozmowy telefoniczne. Ktoś podzieli się z Tobą niesamowitą wiadomością, która zrobi na Tobie spore wrażenie.

Horoskop dzienny - Rak

Dzisiaj wszystko może nagle zostać odwoływane bądź przekładane. Musisz podjąć szybkie i radykalne kroki, aby nie dopuścić do dodatkowych szkód. Wieczorem odwrócą się nerwowe tendencje i masz szansę na satysfakcjonującą randkę.

Horoskop dzienny - Lew

W opozycyjnym znaku Wodnika szaleje Saturn, który zmusi Lwy urodzone w drugim dekanacie do tego, aby dostosowały się do odgórnych reguł. Trzeba będzie się ugiąć. Pozostałe Lwiątka mogą cierpieć na migreny i skoki ciśnienia. Generalnie ciężka atmosfera.

Horoskop dzienny - Panna

Wpływy planet podziałają na Ciebie mobilizująco i dopingująco. Wezbrana fala emocji sprawi, że poradzisz sobie dzisiaj z każdym kłopotem i problemem. Będziesz jak taran, który zmiecie trudności. Tylko nie przesadź ze zwalnianiem współpracowników.

Horoskop dzienny - Waga

Dzisiaj możesz mieć większe zyski niż zakładałaś. Zostań w pracy dłużej i korzystaj z dobrych okazji zawodowych, ponieważ klimat partnerski będzie się układał zupełnie inaczej. Ktoś będzie Cię chciał podporządkować sobie za wszelką cenę, więc spotkanie raczej nie będzie udane.

Horoskop dzienny - Skorpion

W tym dniu będzie narastać Twoje niezadowolenie, które może dać ujście w sporym i głośnym konflikcie. W rezultacie możesz wyjść i nie oglądać się za siebie – zarówno z pracy, jak i miejsca zamieszkania. Za kilka dni Ci przejdzie.

Horoskop dzienny - Strzelec

W tym dniu będzie się dużo działo, więc trzymaj się mocno. Komuś uda się namówić Cię na coś szalonego, a może to właśnie Ty będziesz namawiającym? Nie ważne. Istotne jest to, że to co było zaplanowane, niewiele będzie mieć wspólnego ze stanem faktycznym. Może ponieść Cię fantazja.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Zazwyczaj nie godzisz się na nic ryzykownego i lubisz sobie wszystko przemyśleć trzy razy. Nie dzisiaj. W tym dniu nie będzie czasu na zastanawianie się. Sytuacje będą wymagały od Ciebie szybkich reakcji i decyzji. Możesz poczuć przypływ adrenaliny.

Horoskop dzienny - Wodnik

Twój patron Uran, to planeta szaleńców i geniuszy. Dzisiaj znajdziesz w sobie obie te postaci. Możesz wpaść na genialny pomysł, ale równie dobrze zrobić coś zupełnie nieprzemyślanego. Dzień wymyka się spod kontroli i ucieka schematom.

Horoskop dzienny - Ryby

W tym dniu zapragniesz zaszyć się w domowych pieleszach, a zwyczajne czynności jak gotowanie czy sprzątanie ukoją Ci nerwy. Nawet w pracy uciekniesz trochę w swój wewnętrzny świat. Wieczorem szykują się przyjemne wydarzenia i w Twoim sercu zagości radość. 

Astrolog Merkurja

Horoskop – znaczenie słowa

W astrologii horoskop to przepowiednia lub charakterystyka danej osoby czy też wydarzenia.  Sporządzona jest na podstawie układu ciał niebieskich według daty, godziny i miejsca. Horoskop opisuje konfiguracje ciał niebieskich i stanowi podstawę przepowiedni astrologicznej.

Zobacz wideo: Horoskop na czerwiec – czego się spodziewać?

Zobacz także:

Sennik. Co oznacza sen o wygranej w lotto?

Każdy dzień tygodnia ma ukryte znaczenie! Kiedy lepiej iść na randkę, a kiedy na jogę?

Horoskop royal baby – co układ planet mówi o świeżo przybyłej na świat Lilibet Dianie, córce księcia Harrego i Megan Markle?

Co sądzisz o tym artykule?
90
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0