Horoskop

Horoskop dzienny na środę. Nie będziemy narzekać na brak zajęć zawodowych

Horoskop dla wszystkich znaków.

Surasak Suwanmake/Getty Images

Horoskop

Horoskop dzienny na środę. Nie będziemy narzekać na brak zajęć zawodowych

Horoskop dla wszystkich znaków.

Surasak Suwanmake/Getty Images

Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc znajduje się w fazie Strzelca. Srebrny Glob po godzinie 16:05 utworzy trygon z ognistym Marsem, który przebywa w znaku Lwa, co spowoduje, że poczujemy się zmotywowani i przepełnieni chęcią do dokonania jakichś ważnych czynów. Jaki jest horoskop dzienny na środę, 21 lipca? Nie będziemy narzekać ani na brak zajęć zawodowych, ani na niedostatek atrakcji towarzyskich.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 21 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku 

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj będziesz niepodzielnie królował w dobrze Ci znanym towarzystwie. Jesteś jak petarda, która musi gdzieś skanalizować swoją energię. Po południu zawrócisz komuś w głowie. Wieczór nie będzie samotny.

Horoskop dzienny - Byk

Będziesz dzisiaj bać się o swoją przyszłość zawodową. Twój instynkt podpowiada Ci zagrożenie, które się zbliża. Nie ulegaj lękom. Znajdziesz na to lekarstwo już niebawem.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Ktoś poda Ci pomocną dłoń, życzliwe podpowie jakieś rozwiązanie. Możesz liczyć na pomoc i doświadczenie innych osób. W pracy czeka Cię nawał obowiązków, ale również miłe Twemu uchu pochwały.

Horoskop dzienny - Rak

To nie będzie Twój dzień. Możesz mieć obniżony nastrój i czuć się osłabiony fizycznie. Wszystko i wszyscy będą Cię drażnić, na co zareagujesz starym, dobrym sposobem, czyli obrazisz się na otoczenie i schowasz się w swojej skorupie.

Horoskop dzienny - Lew

Dzisiaj z każdym znajdziesz wspólny język. Twoją głowę wypełnią dziesiątki pomysłów. Zaczniesz odcinać kupony od swoich towarzyskich kontaktów i znajomości z ważnymi ludźmi. Ktoś może otworzyć Ci jakieś drzwi.

Horoskop dzienny - Panna

Poczujesz się odrobinę samotna i nikomu niepotrzebna. Oczywiście to nieprawda, ale Ty celowo będziesz utrzymywać się w takim stanie, aby ktoś wreszcie przyszedł i Cię pocieszył. Bez obaw, skontaktuje się bądź przyjdzie.

Horoskop dzienny - Waga

Przed Tobą przyjemny dzień, w którego trakcie będziesz mieć szansę upolować coś, o czym od dawna marzyłaś. Może to być jakiś przedmiot, ubranie, bądź numer telefonu, którego nigdzie nie mogłaś dostać.

Horoskop dzienny - Skorpion

W tym dniu niebo nie będzie się nad Tobą roztkliwiać. Będziesz zmuszony do jakiegoś wysiłku fizycznego. Być może trzeba skopać działkę, coś porąbać, albo przebiec kilka kilometrów. Nie martw się, wyjdzie Ci to na zdrowie.

Horoskop dzienny - Strzelec 

Księżyc w Twoim znaku i aktywność Marsa w znaku Lwa postawią Cię na równe nogi. Będziesz działać szybciej niż myśleć. Oczywiście nie w każdej sytuacji okaże się to korzystne, ale nie zwalniaj tempa, dzisiaj szybkość jest Twoim atutem.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ktoś może Cię niechcący obrazić albo zastosować się wobec Ciebie niestosownie. Niestety Twoja duma weźmie górę i uniesiesz się dzisiaj honorem. W późniejszym terminie będzie to źródłem Twoich kłopotów. Dzisiaj nie chcesz nikogo słuchać.

Horoskop dzienny - Wodnik

W tym dniu otoczy Cię wiele osób. Będziesz musiał uczestniczyć w licznych rozmowach, naradach, a po południu w towarzyskich, wesołych spotkaniach. Możesz również korzystnie zainwestować swoje środki finansowe w dobrze rokujący zakup bądź biznes.

Horoskop dzienny - Ryby

Przypomnisz sobie dzisiaj o niezapłaconych rachunkach, o jakiejś zaległej korespondencji lub innych powinnościach, których nie dopełniłaś Rybo. Im szybciej się za to weźmiesz, tym lepiej. Wieczorem będziesz mieć okazję powspominać z kimś na linii telefonicznej.

Astrolog Merkurja

Selene w kulcie Księżyca

Selene to w mitologii greckiej bogini i uosobienie Księżyca. Była jedna z tytanid i utożsamiana jest z rzymską Luną. Była bóstwem związanym z kultem Księżyca. Według wierzeń starożytnych Greków przemierzała nocne niebo na srebrnym rydwanie, zaprzężonym w parę białych koni (ewentualnie mułów lub krów), który najbardziej jaśniał w czasie księżycowej pełni. Swą wędrówkę rozpoczynała (wynurzała się z fal Okeanosa) na Wschodzie i kończyła (zanurzała się w falach Okeanosa) po drugiej stronie widnokręgu, na Zachodzie. Przypisywano jej wpływ na praktyki magiczne i stan zdrowia.

Więcej o kulcie lunarnym w horoskopie tygodniowym.

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość" 

Zobacz także:

Jak wygląda praca w TVN24? "Naszą ambicją jest to, by w dalszym ciągu być głównym miejscem debaty publicznej"

Maja Hyży pokazała blizny na ciele. "Walkę toczyłam przez wiele lat w bólu i cierpieniu, nie mając pojęcia, czy wygram"

Jeff Bezos leci w kosmos. Kogo zabiera ze sobą w tę wyjątkową podróż?

Co sądzisz o tym artykule?
90
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0