Horoskop

Horoskop dzienny na sobotę. To doskonały dzień na podróże i spotkania

horoskop dzienny na środę 9.06.2021

VICTOR HABBICK VISIONS/SCIENCE PHOTO LIBRARY/Getty Images

Horoskop

Horoskop dzienny na sobotę. To doskonały dzień na podróże i spotkania

horoskop dzienny na środę 9.06.2021

VICTOR HABBICK VISIONS/SCIENCE PHOTO LIBRARY/Getty Images

Słońce znajduje się w znaku Bliźniąt, Księżyc będzie przebywać w znaku Raka. To doskonały dzień na złożenie wizyty bliskim, bądź krótką podróż w rodzinne strony. Srebrny Glob już rano, o godzinie 8:59, utworzy koniunkcję z Wenus, która również znajduje się w znaku Raka, a zatem będziemy bardziej czuli, sentymentalni, zapragniemy być w intymnym kontakcie z ważną osobą. Generalnie postawimy na wrażliwość. Sprawdź horoskop dzienny na sobotę 12 czerwca dla wszystkich znaków zodiaku. 

Horoskop dzienny na sobotę, 12 czerwca 2021 r.

Słońce znajduje się w znaku Bliźniąt, Księżyc będzie przebywać w znaku Raka. To doskonały dzień na złożenie wizyty bliskim, bądź krótką podróż w rodzinne strony. Srebrny Glob już rano, o godzinie 8.59 utworzy koniunkcję z Wenus, która również znajduje się w znaku Raka, a zatem będziemy bardziej czuli, sentymentalni, zapragniemy być w intymnym kontakcie z ważną osobą. Generalnie postawimy na wrażliwość.

Horoskop dzienny Baran 

Sobota będzie spędzona w bardzo energiczny sposób. Nie będziesz mógł się zatrzymać i odsapnąć, ale Twoje działanie sprawi Ci wiele satysfakcji. Otoczenie będzie dawać Ci dowody wdzięczności i składać podziękowania za zaangażowanie.

Horoskop dzienny Byk

Dzień przyniesie coś, co na dłuższą metę okaże się dla Ciebie pomocne i korzystne, ale dzisiaj nie będziesz z tego zbyt zadowolony. Od rana będziesz robić spore zakupy na potrzeby rodziny bądź najbliższych. Wieczorem odetchniesz.

Horoskop dzienny Bliźnięta 

Mars w znaku Lwa sprzyja Ci, więc będziesz mógł odnieść spory sukces towarzyski. Śmiało planuj urlop i dalekie podróże. Co prawda najkorzystniejszy czas na wyjazd będzie po 22.06, ale już dzisiaj możesz rezerwować. Po południu będziesz trafiać na właściwych ludzi, którzy podzielą Twój dobry humor.

Horoskop dzienny Rak 

Księżyc w Twoim własnym znaku wprawi Cię w stan rozczulenia i większej wrażliwości. Będziesz chciał sprawiać innym przyjemność i uszczęśliwiać cały świat. Sprawy partnerskie będą się toczyć w dobrym tempie. Wieczór zapowiada się fantastycznie.

Horoskop dzienny Lew 

Przed Tobą wyśmienite perspektywy. Większość planet jest usytuowana korzystnie wobec Twojego znaku i podobnie z wydarzeniami, które Cię spotkają. Czego się nie tkniesz przekujesz w sukces bądź złoto. Czeka Cię również przyjemna wycieczka bądź długi spacer.

Horoskop dzienny Panna 

W tym dniu ponownie będziesz chciała zaszyć się w domu i poświęcić czas na pranie, sprzątanie, segregowanie. Jeśli nie możesz powstrzymać się przed porządkowaniem zajmij się nim na świeżym powietrzu - piel, sadź, koś trawę. Wieczorem ktoś zadzwoni po poradę.

Horoskop dzienny Waga 

Nie szukaj dziury w całym, tam i tak jej nie ma. Nie wynajduj przeciwności. To co od dawna już powinnaś zrobić, dzisiaj Cię odnajdzie i dzięki temu będziesz to mieć już z głowy. Nie wycofuj się, tylko działaj. Wieczorem poczujesz ulgę, że to już za Tobą.

Horoskop dzienny Skorpion 

Wenus, Księżyc w sprzyjającym Ci znaku Raka i Jowisz w korzystnym znaku Ryb sprawią, że sobota może być wstępem do fantastycznego okresu spędzonego z bliskimi Ci osobami. Być może planujesz więcej czasu poświęcić drugiej połówce, albo umówić się na randkę. To świetny pomysł, atmosfera sprzyja.

Horoskop dzienny Strzelec 

To będzie trudny początek weekendu. W domu coś pójdzie nie tak. Być może trzeba się będzie borykać z jakąś awarią lub nieszczelnością. Wieczorem dopadnie Cię jakaś niedyspozycja typu migrena bądź ból żołądka, więc lepiej odpuść towarzyskie spotkania.

Horoskop dzienny Koziorożec 

W opozycyjnym znaku Raka znajdują się Księżyc i Wenus, zatem będziesz tym układem rozmiękczony, bardziej przystępny i wrażliwszy. Dzisiaj z radością przejmiesz opiekę nad jakimś maluchem, spędzisz czas z kotem bądź psem. Po prostu zrobisz dobry uczynek bądź poświęcisz coś dla innych.

Horoskop dzienny Wodnik 

Dzisiaj możesz być poddawany presji i oskarżany o coś, za co nie jesteś odpowiedzialny. Nie lubisz takich sytuacji, więc będziesz się wściekać bądź unosić honorem. Nie przejmuj się aż tak bardzo, wieczorem sytuacja się wyklaruje i jakoś uda się wszystko załagodzić.

Horoskop dzienny Ryby

Nareszcie trochę odsapniesz, złapiesz oddech i wewnętrzną równowagę. To Twój dobry dzień. Powinnaś Rybo pomyśleć o regeneracji, ale to przyjdzie dzisiaj z łatwością, ponieważ w naturalny sposób będziesz robić to co lubisz w otoczeniu tych, których kochasz.

Czego pragną kobiety według horoskopu?  

Jak zodiak widzi kobiety? Jak ułożyć relacje znając horoskop? Jak postępować z paniami w zależności od znaku zodiaku? Zdradza astrolog Merkurja. Zobacz wideo: 

Zobacz też:

Zodiak na wakacjach, czyli podróżny horoskop dla wszystkich znaków

Potencjał dziecka zapisany w horoskopie. Jaka przyszłość czeka Twoje dziecko? 

Horoskop na każdą okazję. Jaki jest horoskop partnerski, miłosny i urodzeniowy?

Co sądzisz o tym artykule?
49
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
12.06.2021
BBB
Współczuję biednemu stażyście, któremu kazano pisać te brednie :(