Horoskop

Horoskop dzienny na poniedziałek. Będziemy wrażliwi na potrzeby drugiego człowieka

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku

Surasak Suwanmake/Getty Images

Horoskop

Horoskop dzienny na poniedziałek. Będziemy wrażliwi na potrzeby drugiego człowieka

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku

Surasak Suwanmake/Getty Images

Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona. Nasz naturalny satelita nabiera kształtów i dąży do pełni. Dzisiaj na niebie utworzy się trygon pomiędzy Słońcem i Księżycem. Ten harmonijny układ da nam możliwość pozytywnego załatwienia różnych sporów i skomplikowanych kwestii. Poznaj horoskop dzienny na poniedziałek, 19 lipca dla wszystkich znaków zodiaku. 

Będziemy wrażliwi na potrzeby drugiego człowieka i chętni do pomagania. Powinniśmy rozpocząć nowy tydzień z większą otwartością na innych. Pod koniec dnia o godzinie 23:07 Srebrny Glob przejdzie do znaku Strzelca.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 19 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku 

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj przed Tobą dość zagmatwane sytuacje. Możesz mieć wrażenie, że sprawy, które miałeś za domknięte, wracają jak bumerang i ponownie będziesz musiał stawić im czoła. Unikanie kontaktów z pewną osobą jest bezcelowe. Wieczorem niespodziewana rozrywka.

Horoskop dzienny - Byk

W tym dniu wyjaśnione zostaną wszystkie wątpliwości. Nie pozostawiaj sytuacji własnemu biegowi, ale weź aktywny udział w procesie decyzyjnym. Okaże się, że Twoje wątpliwości były nieuzasadnione. Wszystko pójdzie łatwiej, niż się spodziewałeś.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Możesz przeciągać coś, licząc na to, że samo się rozwiąże, ale to nic nie da. Musisz zdobyć się na odważny krok i szczerą rozmowę w jakiejś sprawie. Wieczorem trudna, ale konieczna decyzja do podjęcia.

Horoskop dzienny - Rak

Tydzień rozpoczyna się dla Ciebie dobrym dniem. Sprzyjają Ci planety i będziesz mieć okazję do podreperowania swoich kontaktów zawodowych, jak również więzi z domownikami. Wieczorem czeka Cię miła niespodzianka bądź drobny prezent.

Horoskop dzienny - Lew

Twoje sprawy życiowe nagle zaczną się plątać i zaczniesz reagować gniewem na błędne decyzje osób w swoim otoczeniu. Ktoś będzie ingerował w Twoje kompetencje. Powinieneś się nauczyć bardziej kontrolować swoje emocje. Nie będzie to łatwe, ponieważ Księżyc przebywa w kwadraturze do Twojego znaku.

Horoskop dzienny - Panna

Aura planet wróży Ci nagłe polepszenie się spraw miłosnych i partnerskich. To bardzo dobra informacja, ponieważ zaczniesz dostrzegać wokół siebie coś poza Twoją pracą. Po południu nagle przypomnisz sobie, gdzie znajdują się zagubione dawno przedmioty bądź dokumenty.

Horoskop dzienny - Waga

Od kilku tygodni ktoś pracuje nad tym, aby Cię zwieść, ale dzisiaj uda Ci się wreszcie rozpracować tę intrygę. Układ na niebie sprzyja w ujawnianiu prawdy i oczyszczaniu Twojego otoczenia. Może to nie jest łatwe, ale konieczne.

Horoskop dzienny - Skorpion

To będzie doskonały dzień, w którego trakcie masz szansę pomyślnie zakończyć wiele kłopotliwych spraw, czy też oczyścić atmosferę w miejscu pracy. Układ na niebie wróży Ci również szczęście w sprawach miłości. Twoje relacje będą satysfakcjonujące, a spotkania udane.

Horoskop dzienny - Strzelec

Aura planet przynosi Ci ostrzeżenie przed fałszywymi przyjaciółmi, który chcą poróżnić Cię z bliską osobą. Nie ufaj bezgranicznie swojemu otoczeniu. Masz wielu znajomych, ale czy wszyscy są tak naprawdę życzliwi? Dzisiaj podejmuj decyzje sam, bez oglądania się na rady innych.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Będziesz dzisiaj działał szybko, skutecznie, konkretnie i rzeczowo. Ktoś nie będzie miał argumentów, aby z Tobą dyskutować. To doskonały dzień dla Twoich finansów. Sercowe klimaty również będą dzisiaj na bardzo satysfakcjonującym poziomie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Jeśli masz pokusę, aby coś obejść, pójść na skróty i pokombinować, planety podpowiadają, abyś tego nie robił, ponieważ szybko obróci się to przeciwko Tobie. W pracy możliwa nerwowa wymiana zdań. Dopiero późnym wieczorem poczujesz się swobodniej.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzisiaj odzyskasz wigor i roboczy tydzień zaczniesz ze sporym entuzjazmem. Bardzo możliwy przypływ gotówki. Po południu spore zakupy do domu. Wieczorem otrzymasz radosne, partnerskie wieści.

Astrolog Merkurja 

Nanna w kulcie Księżyca

Kult księżyca był najbardziej rozpowszechnioną religią starożytnej Mezopotamii. Najpopularniejszymi imionami boga Księżyca były wówczas: Nanna, Suen (Sin) oraz Asimbabbar. Również Mahomet zatwierdził kult ubar, czyli Księżyca. Dlatego księżyc mógł się stać symbolem państwa tureckiego. Nanna to sumeryjski bóg Księżyca. Kult Nanny popularny był wśród mezopotamskich kupców, których karawany chętniej podróżowały w nocy przy blasku Księżyca niż w palącym świetle słońca. Jej symbol to sierp wschodzącego Księżyca w pozycji leżącej lub barka, którą podróżował po nocnym niebie. 

Zobacz wideo: Miłosne duety w horoskopie. Jakie znaki zodiaku do siebie pasują? 

Zobacz także:

Barbara i Rafał Szatanowie we wspólnej piosence. "To dla nas ogromny zaszczyt"

Wybrano sukienkę roku 2020. "Moda ma odzwierciedlać to, co dzieje się w danym momencie"

Jak wygląda praca w TVN24? "Naszą ambicją jest to, by w dalszym ciągu być głównym miejscem debaty publicznej"

Co sądzisz o tym artykule?
83
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0