Horoskop

Horoskop dzienny na niedzielę. Na wierzch będą wychodzić rodzinne zatargi, ukryte żale i pretensje

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku

Surasak Suwanmake/Getty Images

Horoskop

Horoskop dzienny na niedzielę. Na wierzch będą wychodzić rodzinne zatargi, ukryte żale i pretensje

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku

Surasak Suwanmake/Getty Images

Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Skorpiona. Na niebie kilkadziesiąt minut po północy dojdzie do opozycji Słońca z władcą podziemi, czyli Plutonem. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 18 lipca dla wszystkich znaków zodiaku? Na wierzch będą wychodzić rodzinne zatargi, ukryte żale i pretensje. Możemy prowadzić ważne rozmowy na tematy finansowe i spadkowe. Do dobrych wpływów możemy dzisiaj zaliczyć bardzo wysoką zdolność do regeneracji, głęboką intuicję i zdolność rozpoznawania istoty rzeczy.

Horoskop dzienny na niedzielę, 18 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku 

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj nie licz na chwile prywatności. Cały Twój świat będzie wypełniony po brzegi sprawami i interesami innych. Niedziela przyniesie kilka sporów i napiętą atmosferę przy rodzinnym stole. Może lepiej Ci zrobi spacer albo czas poświęcony czworonogowi?

Horoskop dzienny - Byk

Księżyc przebywający w opozycyjnym znaku Skorpiona zachęci Cię do tego, abyś zrobił głębszy remanent i sięgnął do ukrytych przyczyn i prawdziwej przyczyny Twoich kłopotów. Wizyta rodziny u Ciebie bądź Twoja u rodziny pokaże jak na dłoni napięcie i ciśnienie. Czas porozmawiać szczerze.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Ktoś, komu wiele razy pomogłeś i wiele razy dawałeś dobre rady dzisiaj może okazać niewdzięczność. Będziesz się czuł zawiedziony i lekko rozgoryczony cudzą postawą. Ten dzień jest trudny dla wszystkich, okaż trochę wyrozumiałości.

Horoskop dzienny - Rak

Dla innych przedstawicieli zodiaku ta niedziela jest jak wizyta u nielubianej cioci na imieninach, ale dla Ciebie jak miód na serce. Dzisiaj możesz brylować w otoczeniu, dawać innym cenne wskazówki, odbierać dowody uznania. Poczujesz się wyśmienicie.

Horoskop dzienny - Lew

Oj nie będzie to lekki dzień! Już od rana może przywitać Cię ból głowy, wysokie ciśnienie lub inne zgrzyty, lub zgryzoty. Połóż na głowę zimny ręcznik i odpuść sobie zbawianie świata. Jeszcze trochę poczeka na Twoją interwencję.

Horoskop dzienny - Panna

Twój system nerwowy dozna dzisiaj oczyszczenia i uwolnienia. Dzięki szczerym rozmowom, w których trakcie będziesz mieć przewagę, uzyskasz niejedną obietnicę, na której Ci zależy. To będzie Twój dzień, wykorzystaj swoją dobrą pozycję.

Horoskop dzienny - Waga

Może Ci się wydawać, że pewna sprawa jest beznadziejna i lepiej jej nie tykać, ani nie poświęcać jej więcej uwagi. Pomimo tych myśli, spróbuj jeszcze raz poruszyć ważny temat. Wieczorem może się okazać, że nastąpi nagły zwrot akcji i ktoś zmieni zdanie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj niebo ma na Ciebie oko. Planety wzięły na azymut właśnie Ciebie. Księżyc w Twoim znaku i opozycja Słońca z Twoim patronem – Plutonem sprawią, że możesz się uporać z błędami i ranami przeszłości. Dzisiaj to Ty będziesz dyktował otoczeniu warunki i nie zawahasz się użyć swoich atutów.

Horoskop dzienny - Strzelec

Przed Tobą czas, w którego trakcie powinieneś poluzować, spuścić z tonu, wyciszyć się i pójść na kompromis. Twoje siły nie są, aż tak duże, jak myślałeś do tej pory, a argumenty zbledną przy tych, które przedstawi druga strona. Dzisiaj uszy po sobie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Przebywający w Twoim znaku zodiaku Pluton będzie w opozycji ze Słońcem. To czas na podjęcie zdecydowanych kroków. Trzeba wysłać komuś zachęcający sygnał na gruncie partnerskim, zasygnalizować problem w rodzinie lub wysłać wiadomość do kontrahenta, który się spóźnia z płatnościami.

Horoskop dzienny - Wodnik

Ktoś będzie chciał celowo sprawić Ci przykrość, żeby nie użyć słowa – zemścić się na Tobie, za swoje domniemane, urojone krzywdy. Przed Tobą trudny dzień, ale nie przerażaj się, jeśli zachowasz zimną krew i z otwartą przyłbicą przyjmiesz wyzwanie, ten ktoś zniknie jak kamfora. Wieczór spokojniejszy, na łonie przyrody.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzisiaj możesz działać pod wpływem namiętności. Bardzo ważne staną się dla Ciebie sprawy partnerskie, miłosne. Ktoś mocno zawrócił Ci w głowie i będziesz tę osobę chcieć mieć tylko dla siebie. Dzisiaj twoje uczucia wyjdą na plan pierwszy.

Astrolog Merkurja

Horoskopy, astrologia, astrolatria...

Czym jest astrolatria? To astralny kult ciał niebieskich obecny w większości systemów politeistycznych. Dotyczy m.in.: Słońca, Księżyca, gwiazd, planet. Zostały one podniesione do rangi obiektów czci religijnej. W szczególnie rozbudowanej formie pojawił się w rozwiniętych kulturach Azji (Indie, Chiny, Mezopotamia), w basenie Morza Śródziemnego (Egipt, Grecja, Rzym) oraz w wysoko rozwiniętych cywilizacjach obu Ameryk (Aztekowie, Majowie, Inkowie). Astrolatria wiązała się z reguły z uprawianiem astrologii. Wynikała z przekonania, że pewne zjawiska przychodzące m.in. wraz ze zmianą pór roku, a ich odbieranie przez człowieka jako pozytywne lub negatywne, związane jest z określonymi ciałami niebieskimi.

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"

Zobacz także: 

Intymne zdjęcie Cezarego i Edyty Pazurów podbiło serca fanów. "Tylko pozazdrościć takiej miłości"

Britney Spears opublikowała pełen żalu i emocji wpis. Fani nie mają wątpliwości, do kogo jest skierowany

Sandra Kubicka zaskoczyła fanów nowym odkryciem. "Zakochałam się"

Co sądzisz o tym artykule?
95
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0