Horoskop

Horoskop dzienny na czwartek. Warto uważać na dwulicowe osoby

horoskop

Surasak Suwanmake/Getty Images

Horoskop

Horoskop dzienny na czwartek. Warto uważać na dwulicowe osoby

horoskop

Surasak Suwanmake/Getty Images

Słońce znajduje się w znaku Bliźniąt, Księżyc przebywa w znaku Panny. Tuż po południu o godzinie 12:16 nasz naturalny satelita utworzy kwadraturę z Merkurym. Horoskop dzienny na czwartek, 17 czerwca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku wskazuje, że w pierwszej połowie dnia musimy uważać na fałszywe, dwulicowe osoby, które pod pozorami sympatii, będą chciały coś od nas uzyskać, albo czegoś nas pozbawić. Nie dajmy się zwieść pozorom. Dzień upłynie szybko i intensywnie. 

Horoskop dzienny na czwartek, 17 czerwca 2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Masz dzisiaj szansę znacząco poprawić swoje relacje z otoczeniem. Otrzymasz dodatkową porcję energii i wyjdziesz z letargu. Możesz również liczyć na poprawę sytuacji zawodowej. Wieczór pełen ekscytacji.

Horoskop dzienny - Byk

Przygotuj się na krytykę pod swoim adresem. Dojdzie do sprzeczek i nieporozumień, których nie uda się tak łatwo wyjaśnić. Dopiero wieczorem poczujesz, że łapiesz równowagę z pomocą przyjaciela.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Masz szansę błysnąć przed szerszym gronem. Doskonale się zaprezentujesz i ktoś przekona się do Twoich pomysłów. Dobrze wyjdą Ci również zakupy i spotkania towarzyskie. Szansa na korzystną umowę.

Horoskop dzienny - Rak

Koło południa spłyną do Ciebie jakieś niecodzienne informacje, które pochłoną Twoją uwagę na następne godziny. Energia dnia sprzyja temu, abyś trochę się zreflektował i zastanowił nad tym, czy nie reagujesz na wszystko zbyt emocjonalnie.

Horoskop dzienny - Lew

Dzień rozpocznie się z utrudnieniami. Dzisiaj nic nie będzie Cię cieszyć. Będziesz w kiepskim nastroju i trochę opadniesz z sił. Na szczęście po południu klimat się zdecydowanie poprawi, ktoś wywoła szczery uśmiech na twojej twarzy.

Horoskop dzienny - Panna

Księżyc w Twoim własnym znaku podziała na Ciebie usypiająco. Przez większość dnia będziesz senny. Najchętniej nie wychodziłabyś z łóżka, ale trzeba będzie zmierzyć się z rutyną dnia codziennego. Jak zwykle poczucie obowiązku u Ciebie zwycięży.

Horoskop dzienny Waga

Dzisiaj będziesz mieć wizytę, na którą nie masz specjalnie ochoty. Niestety trzeba będzie się na nią zgodzić. W kwestiach zawodowych także trzeba się przyłożyć. To dzień ustępstw.

Horoskop dzienny - Skorpion

Będziesz spędzał aktywnie czwartek. Koło południa ktoś swoją niefrasobliwością wyprowadzi Cię z równowagi. Wieczorem zapragniesz jakiegoś wysiłku, aby ukoić swoje nerwy. Nie angażuj się w nie swój konflikt.

Horoskop dzienny - Strzelec

Może dopaść Cię dzisiaj ból głowy dosłownie i w przenośni. Będziesz się o kogoś martwić i łamać sobie głowę cudzym kłopotem. Zechcesz komuś bezinteresownie pomóc, ale nie powinieneś liczyć na wdzięczność.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ktoś zapragnie docenić Twoje umiejętności bądź pracę. Nie broń się przed tym, przecież wszyscy wiedzą, że zasługujesz na zawodowe uznanie. Sercowo także lepiej – możesz liczyć na zrozumienie i akceptację.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzisiaj niewiele spraw pójdzie tak, jakbyś sobie tego życzył. To nadal wpływ kwadratury Saturna i Urana, która miesza Ci szyki – szczególnie na gruncie zawodowym i edukacyjnym. Uważaj na środki komunikacji zbiorowej, tam czekają Cię nieprzyjemności.

Horoskop dzienny - Ryby

To czego się obawiałaś zostanie oddalone lub całkiem rozwiązane. W miejscu pracy nareszcie luz. Sytuacje domowe również będą układać się zgodnie z planem. Czeka Cię całkiem udany czwartek.

W jakich porach dnia najczęściej czytamy horoskopy?

Horoskopy są chętnie czytane przez wielu z nas. Lubimy wiedzieć, co może nas spotkać w najbliższej przyszłości. Wierzymy, że w gwiazdach zapisane są rzeczy, które bezpośrednio nas dotyczą. Okazuje się, że gwiezdne przepowiednie czytamy o różnych porach dniach. Najczęściej późnym wieczorem i w nocy - wtedy jest pewność, że nikt nie będzie nam przeszkadzał. Warto jednak pamiętać o tym, że horoskop można czytać zawsze wtedy, gdy mamy na to ochotę.

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Zobacz także:

Jak żyć ze strzelcem? Jaki znak zodiaku pasuje do strzelca? Charakterystyka znaku

Noc Kupały a Noc Świętojańska. Czy to ta sama noc?

Sennik: ciasto. Co według sennika oznacza sen o łakociach?

Co sądzisz o tym artykule?
92
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0