Horoskop

Horoskop dzienny na czwartek. Możliwe spotkania z ważnymi osobami

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.

sarayut Thaneerat/Getty Images

Horoskop

Horoskop dzienny na czwartek. Możliwe spotkania z ważnymi osobami

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.

sarayut Thaneerat/Getty Images

Przed nami bardzo ciekawe układy na niebie, co będzie miało odzwierciedlenie w tym, że na Ziemi także nie będziemy się nudzić. Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 22 lipca? Księżyc już w pierwszej godzinie dnia zmieni znak ze Strzelca na Koziorożca. Dodatkowo Wenus, obdarzająca zodiak blaskiem pieniędzy i sławy, opuszcza znak Lwa i wchodzi do skromniejszego znaku Panny. 

Dzięki opozycji Wenus z Jowiszem, znaki ziemskie i wodne mogą ugrać jakiś bonus od losu. Popołudniem, po godzinie 16:26 Słońce wkroczy do znaku Lwa. W tym dniu mogą nas spotkać istotne wydarzenia, spotkamy na swojej drodze ważne osoby.

Horoskop dzienny na czwartek, 22 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku 

Horoskop dzienny - Baran 

Do popołudnia czekają Cię napięcia psychiczne i fizyczne. Możesz być rozdrażniony, a głowa będzie Ci pękać. Dopiero wieczorem poczujesz ulgę i spłyną do Ciebie uspokajające informacje.

Horoskop dzienny - Byk

To Twój szczęśliwy dzień. Wenus w znaku Panny będzie Ci sprzyjać. Będziesz mieć dobre okazje do podreperowania budżetu albo spotkania się z wysoko postawionymi osobami. W związku poprawa. Samotne Byki będą mieć szansę na flirt.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

W pracy nudno i niezbyt sympatycznie. Po południu zacznie się udany towarzysko czas. Słońce w znaku Lwa pomoże Ci w odnowieniu starych kontaktów. Dzień spędzisz na niezobowiązujących pogaduszkach i spotkaniach.

Horoskop dzienny - Rak

Przed Tobą bardzo udany dzień. Czeka Cię spora aktywność towarzyska, kilka udanych spotkań, sukcesy i popularność. Nareszcie planety sypną więcej szczęścia w życiu prywatnym.

Horoskop dzienny - Lew

Słońce po południu zawita do Twojego znaku. Okres zmęczenia, braku sił i niewiary we własne możliwości powinieneś mieć już za sobą. To dobry dzień na zakupy i spotkania na kawę i lody z przyjaciółmi.

Horoskop dzienny - Panna

Rozpoczyna się czas rozpieszczania Cię pod względem uczuciowym. Dzięki Wenus rozpoczynającej podróż przez Twój znak, możesz poczuć się wreszcie akceptowana, atrakcyjna i skupić na czymś innym niż praca i obowiązki. Możliwa wizyta u fryzjera.

Horoskop dzienny - Waga

Musisz na chwilę przysiąść, złapać oddech i odzyskać wewnętrzną równowagę. Dzisiaj Twoja patronka przechodzi do znaku Panny i to położenie wymusi na Tobie pewną dyscyplinę. To doskonały dzień aby zastanowić się, jak rozplanować sobie najbliższą przyszłość.

Horoskop dzienny - Skorpion

Będziesz wsparty pozycją Księżyca, Wenus i Jowisza. Czas na konstruktywne zmiany. Jeśli po głowie chodzi Ci zaproszenie jakiejś osoby na spotkanie, udział w pewnym projekcie, jakiś ważny zakup, spróbuj to zrobić właśnie dzisiaj.

Horoskop dzienny - Strzelec

Nie proś dzisiaj o podwyżkę, nie podnoś tematu finansów na gruncie domowym, nie rób poważnych zakupów, bo stracisz więcej, niż zyskasz. Dopiero późnym popołudniem lub wieczorem zaczniesz mieć lżejszą głowę i lepszy nastrój.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzisiaj wszystko powinno pójść Ci bezproblemowo. Ludzie będą wobec Ciebie życzliwi, na pasach czy w kolejce ktoś Cię przepuści. Nawet sprzęty czy przedmioty zdawać się będzie, że są Ci same z siebie pomocne. Będziesz w dobrym humorze.

Horoskop dzienny - Wodnik

Uważaj dzisiaj na sprawy związane z samochodami i ogólnie z przemieszczaniem się. Mogą Ci się przytrafiać jakieś niebyt sympatyczne zbiegi okoliczności. Wieczorem Słońce w opozycyjnym znaku Lwa ponownie naładuje Ci baterie i poczujesz przypływ optymistycznych myśli.

Horoskop dzienny - Ryby

Trzeba szybko wykorzystać okazję i dokonać korzystnej rezerwacji dalekiego urlopu. Masz dzisiaj szczęście do podróży, kupowania biletów i wycieczek. Twoja intuicja będzie wyostrzona, zatem warto skreślić jakieś cyferki.

Astrolog Merkurja

Bóstwa lunarne w kulcie Księżyca

Księżyc przyciąga uwagę swoim rytmem. Wydaje się podlegać tym samym uniwersalnym prawom natury, co człowiek. Prawdopodobnie ta cecha sprawiła, że Księżyc stał się tak powszechnym przedmiotem religijnych kultów. Bóstwa lunarne to typ bóstw uranicznych, będących personifikacją Księżyca, jego faz, funkcji i stanów (np. bóstwa zaćmienia Księżyca lub księżycowego halo, jak np. bogini Hine-korako u Maorysów z Nowej Zelandii). Kult lunarny ukształtował się najprawdopodobniej w okresie matriarchatu. Wielu religioznawców uważa, że to jeden z najstarszych kultów w historii wszystkich światowych religii. Jego powszechność sprawiła, że niektórzy badacze uznali mity lunarne za podstawę wszelkiej mitologii i religii. Założenie to stanowi podstawę panlunaryzmu.

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja o wróżeniu z fusów

Zobacz także:

Maja Hyży pokazała blizny na ciele. "Walkę toczyłam przez wiele lat w bólu i cierpieniu, nie mając pojęcia, czy wygram"

Rafał Królikowski we wzruszających słowach wspomina zmarłego brata. "Byłem zapatrzony w niego, byłem w nim zakochany"

"Nawet jak śmignę na lody, to nie muszę się martwić". Daria Ładocha zdradziła swój sposób na skuteczne spalanie kalorii

Co sądzisz o tym artykule?
69
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0