Gwiazdy

Gwiazdy filmu „Całe szczęście” grają o milion dla Fundacji TVN

Gwiazdy

Gwiazdy filmu „Całe szczęście” grają o milion dla Fundacji TVN

Już dziś specjalne wydanie „Milionerów” z gwiazdami filmu „Całe szczęście”. Dziś z pytaniami Huberta Urbańskiego będą się mierzyć Marietta Żukowska i Rafał Rutkowski. Jutro zaś o milion zagrają Joanna Liszowska i Tomasz Sapryk. Za kulisami programu z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

Marietta Żukowska i Rafał Rutkowski

Emocje są ogromne. To tak się wydaje, człowiek usiądzie, niby się nie gra o pieniądze dla siebie, powinno być luźno. Gramy na rzecz Fundacji TVN. Ja ostatni raz to byłem tak zestresowany na klasówce z matmy w podstawówce.

-zdradził Rafał Rutkowski.

Okazuje się, że najtrudniejszym pytaniem dla pary było to pierwsze. Żukowska i Rutkowski po zastosowaniu koła ratunkowego „pół na pół”, na pytanie, które ciasto jest naturalnym zakalcem odpowiedziało poprawnie i przeszło do kolejnej rundy.

>>> Zobacz też: Gwiazdy filmu "Miłość jest wszystkim" w "Milionerach".

Joanna Liszowska i Tomasz Sapryk

„Milionerzy” są programem naukowo-rozrywkowym. Jak przyznała filmowa para Liszowska/ Sapryk w ich wydaniu będzie to występ rozrywkowy, więc nie są pewni, ile wygrają pieniędzy.

Ale cudownie byłoby wygrać milion.

-zdradził aktor.

Uczestnicy „Milionerów” muszą nie tylko wykazać się rozległą wiedzą i doświadczeniem. Liczy się również doza szczęścia. Czy aktorzy w jakiś specjalny sposób przygotowywali się do swojego występu w programie?

Ja liczę na swoje życiowe doświadczenie.

-odpowiedział Agnieszce Sapryk.

Odpowiedź Tomka bardzo spodobała się Joannie Liszowskiej.

To fantastycznie! Dobrze nam to wróży. Liczymy na szczęście.

- dodała aktorka.

Naszą strategią jest, że jak nie wiemy to pytamy lub zabieramy zebraną pulę pieniędzy.

- podsumował Tomasz.

>>> Zobacz też: Hubert Urbański dołączył do ekipy Dzień Dobry TVN!

Padł milion w "Milionerach"

14 marca 2019 r. po raz trzeci w historii programu padła główna wygrana! Szczęśliwą wygraną była Pani Katarzyna Kant z Gdańska, specjalista ds. marketingu, niepohamowana konsumentka kryminałów, ekspertka od etykiety łamiąca czasem zasady, miłośniczka kultury antycznej, suchych dowcipów i zwierząt. Pani Katarzyna Kant z Gdańska walczyła do końca. Pytanie warte milion brzmiało:

Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest:

  • A. wniebowzięcie Matki Bożej
  • B. zmartwychwstanie Jezusa
  • C. śmierć Jezusa na krzyżu
  • D. zesłanie Ducha Świętego

Pani Kasia zaznaczyła poprawną odpowiedź C, czyli "śmierć Jezusa na krzyżu".

Pani Kasia była gościem w studiu"Dzień Dobry TVN". Jak przygotowała się do programu?

O wzięciu udziału w Milionerach myślałam od liceum. Już przy pierwszej edycji Milionerów o tym pomyślałam. Program bardzo mi się podobał. Już wtedy chciałam wziąć udział w programie - opowiadała pani Kasia, nowa milionerka.

***

Milion w "Milionerach" padł do tej pory tylko dwa razy. Do niedawna jedyną osobą, której udało się wygrać milion w polskiej wersji programu był Krzysztof Wójcik w 2010 roku. W 2018 roku dołączyła do niego Maria Romanek - emerytowana nauczycielka języka polskiego.

Co sądzisz o tym artykule?
71
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0