Newsy

Gwiazda "Beverly Hills 90210"ujawniła wstrząsającą diagnozę dotyczącą jej zdrowia

Shannen Doherty | X-news

Newsy

Gwiazda "Beverly Hills 90210"ujawniła wstrząsającą diagnozę dotyczącą jej zdrowia

Shannen Doherty | X-news

Shannen Doherty, aktorka znana z roli Brendy w kultowym serialu "Beverly Hills 90210", ma nawrót raka piersi. W "ABC News" gwiazda wyznała, że to czwarte stadium choroby.

Shannen Doherty ma raka piersi

Po raz pierwszy Doherty z serialu "Beverly Hills 90210" dowiedziała się, że ma nowotwór piersi w 2015 roku. W swoich mediach społecznościowych dzieliła się informacjami o postępach w walce z chorobą. 48-letnia aktorka poddała się zabiegowi usunięcia piersi. W 2017 roku Shannen podzieliła się ze światem cudowną informacją, że wygrała walkę z rakiem. Po trzech latach choroba jednak wróciła...

Zobacz także: Jak wygląda leczenie raka piersi? Gdzie szukać pomocy?

We wtorek, podczas wywiadu w "ABC News" Shannen Doherty wyznała, że ma czwarty stopień nowotworu. To najwyższe stadium rozwoju. Aktorka najbardziej bała się przekazać tę informację mamie i swojemu partnerowi.

Jestem przerażona, bardzo się boję

- wyznała Shannen Doherty.

Wstrząsającą diagnozę poznała wcześniej

Przyznała też, że tę potworną diagnozę poznała wcześniej, w lutym 2019 roku. Nie podzieliła się jednak tą informacją z opinią publiczną, ponieważ pracowała na planie nowego sezonu serialu "Beverly Hills 90210". Poza tym, była pogrążona w żałobie po nagłej śmierci Luke’a Perry’ego, aktora serialu "Beverly Hills 90210". Perry zmarł w wieku 53 lat. Miał udar mózgu.

Gwiazda "Beverly Hills 90210" ujawnia informację o stanie zdrowia

Shannen Doherty zdecydowała się ujawnić  informację o stanie swojego zdrowia, ponieważ rozpoczyna walkę sądową z firmą ubezpieczeniową, którą pozwała po pożarze swojego domu w Kalifornii. Aktorka wiedziała, że w związku z procesem, dokumenty o jej stanie zdrowia, zostaną ujawnione. Chciała uniknąć rozpowszechniania niesprawdzonych informacji.

Wolałam, żeby ludzie dowiedzieli się o tym ode mnie.

- podkreśla aktorka.

Shannen wielokrotnie podczas walki z chorobą wypowiadała się na temat konieczności wykonywania badań, ponieważ bardzo ważne jest to, aby wykryć chorobę tak wcześnie, jak to możliwe. We wtorkowej rozmowie w programie "Good Morning America" podkreśliła, że życie osób zmagających się z chorobą, nie kończy się w momencie usłyszenia diagnozy.

Shannen Doherty szczerze o chorobie 8.03.2017 | X-news

ZOBACZ także:

Co sądzisz o tym artykule?
62
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0