Gwiazdy

Gorąca atmosfera w "Hotelu Paradise". Poważna kłótnia między dwoma uczestnikami

Gwiazdy

Gorąca atmosfera w "Hotelu Paradise". Poważna kłótnia między dwoma uczestnikami

"Hotel Paradise 2" nieustannie budzi emocje. We wtorkowym odcinku programu dojdzie do poważnej wymiany zdań między dwójką uczestników. Co było jej powodem?

Kłótnia w "Hotelu Paradise 2"

Kolejna edycja "Hotelu Paradise", zgodnie z zapowiedziami Klaudii El Dursi, obfituje w emocje. Nie zabraknie ich między innymi we wtorkowej (22.09) odsłonie programu. Rozegra się w niej poważna kłótnia między dwoma uczestnikami show – Arturem Sargsyanem i Bartoszem Graczykiem. Podczas niej padły mocne słowa. Jaka kryje się za tym historia?

Pierwszy z nich praktycznie od samego początku jest w parze z Dominiką Konował. Ona sama sama jednak sporą sympatią darzy Bartka. Przez to już między nią a Arturem doszło do wymiany zdań. Graczyk obiecał, że więcej nie będzie podejmował starań o mieszkankę rajskiego hotelu. Wyjdzie jednak na jaw to, że nie do końca dotrzymuje danego słowa.

"Hotel Paradise 2" – gdzie i kiedy oglądać

Druga edycja "Hotelu Paradise" emitowana jest od poniedziałku do czwartku o godz. 20.00 na antenie TVN 7. Widzowie mogą też śledzić odcinki oraz dodatkowe materiały na platformie Player. Uczestnicy programu toczą między sobą walkę, w której stawką są miłość oraz pieniądze. Aż do samego finału każdy z nich podejmuje grę, jednak nie wiadomo z jaką konkretnie intencją. Potężna dawka emocji i prawdziwa różnorodność charakterów i osobowość – z tym właśnie każdego dnia spotykamy się w programie.

"Hotel Paradise 2" – nowy uczestnik

W ostatni poniedziałek mieliśmy okazać poznać nowego uczestnika programu. Jest nim 23-letni Krystian "Kris" Mikołajczyk z Warszawy. Uwielbia imprezy do białego rana, tatuaże oraz kobiety, które rozkochuje w sobie. Jaki jest jego ideał?

Niegrzeczna dziewczynka, arogancka, bez ogłady, kłótliwa i temperamentna, a jednocześnie atrakcyjna, kusicielska i ponętna

- czytamy w opisie sylwetki Krystiana na tvn.pl. 

Zobacz także:

Emilia Stachurska kończy 23 lata. Co się stało z Zuzią Skalską z "Niani"?

Cleo i Krzysztof Zalewski u Kuby Wojewódzkiego

Kasia Stankiewicz i Skinny w zaskakującej, muzycznej współpracy. Fani: "Mocno sensualny klip"

Co sądzisz o tym artykule?
69
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0