Gorące tematy

Tylko u nas! Rozmowa z finalistami programu "Agent Gwiazdy". Jak wspominają 4. edycję programu?

trójka finalistów Agenta

Fot. Agencja East News

Gorące tematy

Tylko u nas! Rozmowa z finalistami programu "Agent Gwiazdy". Jak wspominają 4. edycję programu?

trójka finalistów Agenta

Fot. Agencja East News

Wczorajszy, wielki finał programu "Agent: Gwiazdy"4 już za nami! W końcu poznaliśmy odpowiedzi na pytania, które zadawaliśmy sobie od ponad trzech miesięcy. Wiemy już kto jest agentem i kto wygrał cały program! Gościliśmy dzisiaj trójkę finalistów czwartej edycji programu "Agent: Gwiazdy".

Agent Gwiazdy 4. Kto jest Agentem?

Przypomnijmy, iż w tegorocznym, czwartym już sezonie Agenta Gwiazdy udział wzięło 14 osób. Tym razem Kinga Rusin wraz z uczestnikami wyruszyła na Wyspy Kanaryjskie. Do wielkiego finału udało się dotrzeć Marii Sadowskiej, Miśkowi Koterskiemu i Damianowi Kordasowi. Agentem czwartej edycji programu okazała się Marysia Sadowska.Zobacz film: Niezła agentka – Maria Sadowska. Źródło: Dzień Dobry TVN

Agent Gwiazdy 4. Kto został zwycięzcą?

Ostatecznie największym sprytem wykazał się Damian Kordas, który został szczęśliwym zwycięzcą czwartego sezonu Agenta. Damian Kordas wygrał pieniądze zgromadzone za wykonane zadania w kwocie 81 900 zł.

Więcej:

Przypomnijmy, iż oprócz finałowej trójki mogliśmy w tej edycji Agenta: Gwiazdy wzięli udział: Krystyna Czubówna, Edyta Górniak, Viola Kołakowska, Angelika Mucha, Agata Nizińska, Katarzyna Wołejnio, Aleksander Doba, Rafał Jonkisz, Wiktor Mrozik oraz małżeństwo Gołotów (Mariola i Andrzej).

Damian Kordas: kim jest zwycięzca Agenta Gwiazdy?

Damian Kordas pochodzi z Wrocławia. Studiował weterynarię, jednak jego największą pasją jest gotowanie. "Agent: Gwiazdy" to nie pierwsze telewizyjne show, które wygrał. Wielu widzów może kojarzyć go z IV edycji "MasterChefa", gdzie zajął pierwsze miejsce, zostając najmłodszym zwycięzcą "MasterChefa" w Europie.


Zobacz film: W naszej kuchni Damian Kordas i Karolina Pisarek. Źródło: Dzień Dobry TVN

Maria Sadowska Agentem w 4. edycji programu "Agent: Gwiazdy"

Maria Sadowska to urodzona w Warszawie polska piosenkarka, scenarzystka i reżyser filmowy. Wydała dziewięć solowych płyt, a film "Sztuka kochania" bił rekordy popularności w polskich kinach.

Zobacz także: Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej


Zobacz film: Sztuka kochania - ten film trzeba zobaczyć. Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
78
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0