Związki i seks

Feedersi - kim są? O co w tym chodzi? 

Otyłość

Fot. GettyImages

Związki i seks

Feedersi - kim są? O co w tym chodzi? 

Otyłość

Fot. GettyImages

Feedersi to mężczyźni o zaburzonych preferencjach seksualnych, uwielbiający bardzo grube kobiety. Są fetyszystami, którzy dokarmiają i tuczą swoje partnerki, żeby były otyłe. Konsekwencją takich zachowań są problemy zdrowotne tych pań i różne schorzenia.

Kim są feedersi?

W Internecie można znaleźć wiele historii kobiet, które były w toksycznych relacjach z feedersami. Niestety nie biorą oni pod uwagę samopoczucia partnerek ani skutków zdrowotnych swojego postępowania. Zależy im tylko na satysfakcji seksualnej, a ta pojawia się w sytuacji, gdy obcują z grubą kobietą i dokarmiają ją. Dodatkowo feedersi to szantażyści emocjonalni, ponieważ w momencie, w którym partnerka odmawia jedzenia lub spełniania ich próśb, obrażają się i grożą odejściem. Co więcej, feedersi próbują poniżać kobietę, aby osiągnąć dodatkowe doznania erotyczne. Ta grupa zaburzonych mężczyzn wychodzi z założenia, że jedzenie jest największą przyjemnością, a nazywanie kogoś grubasem to komplement. Feedersi wymagają od swoich partnerek bezwzględnego posłuszeństwa. Zwykle kobiety te są zakompleksione i samotne, bez możliwości znalezienia pomocy. Boją się, że gdy partner je opuści, zostaną same i inny mężczyzna ich nie pokocha. Feedersi w Polsce nie są zauważani na ulicach, jednak w Internecie pojawia się wiele historii kobiet, które zostały doprowadzone do skrajnej otyłości i problemów zdrowotnych. Z kolei w USA istnieje wiele grup i forów, które zrzeszają feedersów i ich partnerki. Niektóre pary postanowiły zrobić biznes ze swojego upodobania. Przykładem może być Tammy Jung, która jest karmiona przez swojego partnera przy pomocy specjalnej rurki umożliwiającej jej szybsze przyswajanie kalorii. Pary stawiają sobie za cel osiągnięcie przez kobiety konkretnej wagi, na przykład 200 lub 300 kilogramów. Niestety oznacza to dla nich właściwie areszt domowy, ponieważ nie są w stanie nigdzie wyjść. Niektóre panie konsumują nawet 15 tysięcy kalorii dziennie, a organizm przy takiej dawce nie może swobodnie funkcjonować. Kobiety, które chcą się odchudzać, są powstrzymywane przez partnerów, a jeśli uda im się zmniejszyć wagę, to feedersi mogą je opuścić. Czerpią oni prawdziwą przyjemność z tego, że ich partnerki są im w pełni podporządkowane fizycznie i psychicznie.

Feedersi: konsekwencje zdrowotne dla kobiet

Kobiety dokarmiane przez feedersów są tak otyłe, że grożą im różne negatywne konsekwencje zdrowotne. Warto zaznaczyć, że nie chodzi tu o lekką nadwagę, tylko o stan, w którym na przykład kobieta o wzroście 170 centymetrów waży 170 kilogramów. Otyłość jest uważana za chorobę, która może spowodować nie tylko zagrożenie zdrowia, ale i życia danej osoby. Wśród najważniejszych konsekwencji zdrowotnych kobiet będących w związkach z feedersami można wymienić:

      cukrzycę,

      nadciśnienie, ryzyko zawału, problemy z sercem,

      zaburzenia gospodarki lipidowej,

      depresję,

      choroby układu sercowo-naczyniowego,

      zwyrodnienie stawów,

      dnę moczanową,

      niewydolność oddechową,

      kamicę żółciową,

      stłuszczenie wątroby,

      problemy z nerkami i trzustką.

Warto dodać, że najgrubsze kobiety nie mogą się samodzielnie poruszać i są zdane na łaskę partnerów. Zwykle przemieszczają się na wózkach inwalidzkich i przez cały dzień leżą, ponieważ zbyt duża waga nie pozwala im na samodzielne funkcjonowanie. Dodatkowo kobiety te mogą cierpieć z powodu odrzucenia społecznego, braku akceptacji w środowisku oraz niskiej samooceny i złego samopoczucia. Feedersi są w stanie doprowadzić kobietę na skraj wyczerpania nerwowego. Zdaniem niektórych lekarzy i psychologów feedersi przejawiają zaburzenia psychiczne i sadomasochistyczne, dlatego powinni być poddawani przymusowemu leczeniu. Inna grupa lekarzy twierdzi z kolei, że nie jest to aż tak poważne zaburzenie i wiele zależy od woli kobiety. Leczenie feedersów jest bardzo trudne, zwłaszcza że oni sami nie przyznają się do tego, że mają problem. Bardzo ważne jest, aby przekonać do współpracy z terapeutą zarówno kobietę, jak i jej partnera. Dzięki temu możliwe jest wywarcie wpływu na nią, aby schudła, i na mężczyznę, żeby zrozumiał swoje niewłaściwe postępowanie. W przypadku partnerek feedersów pojawia się konieczność przestrzegania ścisłej diety, a czasem także operacji zmniejszenia żołądka. W ten sposób kobieta może wrócić do życia społecznego i towarzyskiego oraz pozbyć się problemów zdrowotnych.

Co sądzisz o tym artykule?
48
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0