Gwiazdy

Ewelina Lisowska w szczerym wpisie porównała swoje zdjęcia z plaży. "Ten sam strój, a dwie różne kobiety"

Ewelina Lisowska

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Ewelina Lisowska w szczerym wpisie porównała swoje zdjęcia z plaży. "Ten sam strój, a dwie różne kobiety"

Ewelina Lisowska

Kamil Piklikiewicz/East News

Ewelina Lisowska to jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Artystka chętnie korzysta z mediów społecznościowych i dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym, ale nie tylko. W jednym z ostatnich wpisów gwiazda odniosła się do tzw. ciałopozytywności. 

Ewelina Lisowska o ciałopozytywności

Od dłuższego czasu mówi się o tym, że młode Polki nie akceptują swojego wyglądu. Stosują drakońskie diety i intensywnie ćwiczą, aby upodobnić się do gwiazd, które codziennie oglądają w mediach społecznościowych. Bardzo często nie zdają sobie sprawy z tego, że zdjęcia, którymi się inspirują, są mocno wyretuszowane, a osiągnięcie takiego "ideału" nie jest możliwe.

Do presji posiadania idealnego ciała na Instagramie odniosła się Ewelina Lisowska. Gwiazda zestawiła ze sobą dwa zdjęcia - pierwsze przedstawia ją sprzed kilku lat, kiedy ważyła zaledwie 45 kg, drugie pokazuje to, jak wygląda teraz. Pod fotografiami napisała: "Ten sam strój, a dwie różne kobiety. Ta z lewej ciężko pracowała nad 'idealną' sylwetką. Forma życia - myślała, ważąc upragnione 45 kg".

Artystka wyznała, że utrzymanie takiej figury kosztowało ją bardzo dużo wyrzeczeń. Myśl, że może przytyć, wręcz paraliżowała, a odpuszczenie treningu wpędzało w poczucie winy. Na szczęście, w końcu zrozumiała, że idealne ciało nie jest kluczem do szczęścia i choć przybyło jej kilka kilogramów, to dziś ma spokojną głowę.

 Tak wygląda ciało kobiety. Czy wszystkie musimy mieć sześciopak, żeby osiągnąć spełnienie? Ja się bardziej ucieszę z sześciopaku pączków. 😋 Koniec z pogonią za insta-standardami. Dbajmy o siebie i nasze zdrowie, ale nie dajmy sobie wmówić, że ideał ma określoną wagę i miarę. Ja czuję się ze sobą dobrze, a Ty? Z uściskami dla wszystkich babeczek. Pozytywnego myślenia 🤗❤️ — dodała.

Fani artystki docenili jej zdrowe podejście i odwagę:

  • Ewelinko kochana, przywracasz mi wiarę w ludzi tymi bardzo ważnymi dla nas dziewczyn słowami!!❤️❤️😍👏
  • Super, że pokazujesz prawdę, a nie instagramowe fotki po przeróbkach. Oby więcej takich osób. 👏👏❤️
  • Mega sztos. 🔥 Nie zmieniaj diety. 😂🙏 Kobieca, apetyczna!

Ewelina Lisowska - kim jest?

Ewelina Lisowska pierwsze muzyczne kroki stawiała w post hardcore’owym zespołe Nurth, w którym występowała pod pseudonimem Evelynn. Popularność zdobyła występując w polskiej edycji talent show - "X Factor". Odpadła tuż przed finałem, ale udało jej się zrobić wielką karierę. Do tej pory wydała cztery albumu, a dwa z nich pokryły się złotem.

Ewelina Lisowska i jej sposób na pandemię

Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Krzysztof Krawczyk zaśpiewał z żoną. Wzruszające nagranie trafiło do sieci: "Trudno powstrzymać łzy"

Andrzej Piaseczny nagrał protest song. "Niech ci ludzie pozwolą mi być, kim jestem"

Pamela Anderson zdradziła, jak dba o urodę. Jej sekretem są "miski szczęścia"

Co sądzisz o tym artykule?
72
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0