Gwiazdy

Ewa Novel z debiutanckim singlem "Baby blues". To muzyczna interpretacja więzi matki i dziecka  

Gwiazdy

Ewa Novel z debiutanckim singlem "Baby blues". To muzyczna interpretacja więzi matki i dziecka  

Na scenie Dzień Dobry TVN zagościła Ewa Novel. Artystka wykonała debiutancki singiel "Baby blues" który jest osobistą i przepełniona emocjami piosenką opowiadającą o relacji matki z dzieckiem.

Ewa Novel – artystka z Chicago

Ewa Novel to charyzmatyczna wokalistka i autorka tekstów urodzona w Chicago. Jej znakiem rozpoznawalnym jest charakterystyczna barwa głosu, którą docenili jurorzy jednego z polskich talent-show. Ewa znana jest również ze współpracy z zespołem LEVI, z którym nagrała dwie płyty: "LEVI" i "Odcienie" . Dziś na naszej scenie występuje z nowym autorskim singlem.

Piosenka "Baby Blues"

Ewa Novel jako doświadczona mama postanowiła w muzycznej formie podzielić się swoimi przemyśleniami. Debiutancki singiel "Baby blues" to piosenka, która poświęcona jest szczególnemu uczuciu - czystej miłości, jaka łączy matkę z dzieckiem. To także zwierzenie kobiety, która przyznaje, że nie zawsze panie są gotowe na macierzyństwo, nawet jeśli od długiego czasu marzą o dziecku. W utworze Ewa porusza także bardzo ważny aspekt macierzyństwa. Wokalistka przyznaje, że ciążę nie zawsze przeżywa się wyłącznie radośnie i optymistycznie.

Idea utworu powstała już w 2016 r., a do jego realizacji doszło dzięki współpracy z kompozytorem i aranżerem Wojciechem Zwierniakiem.

Zobacz także:

Szymon Grzybacz i jego wielki debiut. Singiel "Malinowy" nagrany został z orkiestrą, z którą śpiewał sam Andrea Bocelli 

Selena Gomez zapowiada nowy singiel. Nowy utwór powstał we współpracy z koreańskim girls bandem

Billie Eilish wydała nowy singiel. Fani zachwyceni optymizmem "My Future"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
72
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0