Gwiazdy

Ewa Mrozowska, gwiazda "Gogglebox", poznała już płeć dziecka!

Ewa Mrozowska, gwiazda "Gogglebox", poznała już płeć dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Fot. Instagram / Ewa Mrozowska

Gwiazdy

Ewa Mrozowska, gwiazda "Gogglebox", poznała już płeć dziecka!

Ewa Mrozowska, gwiazda "Gogglebox", poznała już płeć dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Fot. Instagram / Ewa Mrozowska

Ewa Mrozowska, która występuje w "Gogglebox", jest w ciąży! Gwiazda pochwaliła się dzień temu nowym zdjęciem swojego brzuszka, który jest już naprawdę duży: "Brzuszek rośnie, czuję ruchy maleństwa" - napisała Ewa Mrozowska. Teraz napisała, że już wie na 100 procent - czy urodzi chłopca czy dziewczynkę.

Ewa Mrozowska, która występuje w "Gogglebox", jest w ciąży. Mrozowska pochwaliła się dzień temu najnowszym zdjęciem, na którym widać, że jej brzuszek jest już naprawdę duży. W opiętej czarnej sukience nie da się już niczego ukryć. Sami zobaczcie!

Misie brzuszek rośnie, czuję już ruchy maleństwa co mnie bardzo uspokaja! W piątek usg połówkowe. Czy wy tez czujecie za każdym razem niepokój, przed usg ? Czy tylko ja tak świruje jak głupia - napisała Ewa Mrozowska na Instagramie.

USG połówkowe wykonuje się między 21 a 26 tygodniem ciąży. Podczas USG połówkowego rodzice poznają już wtedy najczęściej płeć dziecka.

Chłopiec czy dziewczynka?

Ewa Mrozowska poznała również już płeć dziecka, ale... fanom nie zdradziła tej tajemnicy!

Misie już na 100% wiemy co kica w moim brzuszku. Już niedługo podzielę się z wami tą cudowna informacją - napisała Mrozowska.

Czekamy z niecierpliwością! 


Zobacz też: Badanie prenatalne USG, badanie genetyczne – na czym polegają badania wykonywane w okresie płodowym, przed narodzinami dziecka?

Ewie Mrozowskiej jeszcze szczerze gratulujemy! Wygląda w ciąży kwitnąco! Prawda?

Gogglebox. Przed telewizorem - na czym polega program?

Gogglebox. Przed telewizorem to polski program emitowany od 2014 roku na antenie TTV. W programie rodziny, grupy przyjaciół lub pary komentują wybrane programy telewizyjne z ubiegłego tygodnia. Jedną z uczestniczek jest właśnie Ewa Mrozowska, która występuje w programie w parze z Sylwią Bombą.


Zobacz też: Ewa Farna urodziła! Pokazała zdjęcie synka i zdradziła jego imię


Zobacz film: Jak kobiety postrzegają swoje ciało w ciąży? Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
13
1
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
18.07.2019
GdzieWesele.pl
Gratulujemy :)