Wiadomość

Ewa Mrozowska, która występuje w "Gogglebox", jest w ciąży! Gwiazda pochwaliła się zdjęciem swojego brzuszka, który jest już naprawdę duży. Sami zobaczcie! 

Ewa Mrozowska, która występuje w "Gogglebox", jest w ciąży. Mrozowska pochwaliła się zdjęciem, na którym widać, że jej brzuszek jest już naprawdę duży. W opiętej pomarańczowej sukience nie da się już niczego ukryć. Sami zobaczcie!

No to mamy pasażera na pokładzie. To jest ta tajemnicza choroba, początki były bardzo ciężkie, mam nadzieję, że teraz już z górki i dotrwamy do końca! - napisała Ewa Mrozowska na Instagramie.

Niestety na razie płeć dziecka Ewy Mrozowskiej nie jest znana - my mamy jednak nadzieję, że Ewa niedługo uchyli nam rąbka tajemnicy...

Ewie Mrozowskiej jeszcze szczerze gratulujemy! Wygląda w ciąży kwitnąco! Prawda?

Gogglebox. Przed telewizorem - na czym polega program?

Gogglebox. Przed telewizorem to polski program emitowany od 2014 roku na antenie TTV. W programie rodziny, grupy przyjaciół lub pary komentują wybrane programy telewizyjne z ubiegłego tygodnia. Jedną z uczestniczek jest właśnie Ewa Mrozowska, która występuje w programie w parze z Sylwią Bombą.


Zobacz też: Ewa Farna urodziła! Pokazała zdjęcie synka i zdradziła jego imię


Zobacz film: Jak kobiety postrzegają swoje ciało w ciąży? Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
6
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0