Gwiazdy

Ewa Minge chce zakończyć konflikt z Michałem Figurskim. „Hejtem mordujecie” – odpowiada projektantka

Ewa Minge

Ewa Minge

Gwiazdy

Ewa Minge chce zakończyć konflikt z Michałem Figurskim. „Hejtem mordujecie” – odpowiada projektantka

Ewa Minge

Ewa Minge

Projektantka Ewa Minge chce zakończyć medialny konflikt z Michałem Figurskim raz na zawsze. W tym celu opublikowała na swoim Instagramie obszerny post skierowany nie tylko do Figurskiego, ale do całego środowiska mediów.

Medialny konflikt Minge vs. Figurski

W miniony poniedziałek Michał Figurski i Karolina Korwin-Piotrowska w swojej radiowej audycji rozmawiali o przeszczepach twarzy. Dziennikarz w czasie dyskusji zwrócił się z pytaniem do Korwin-Piotrowskiej, jak nazywa się projektantka z burzą loków. Kiedy już otrzymał odpowiedź zapytał, od kogo Ewa Minge przeszczepiła twarz. Projektantka poczuła się urażona słowami Figurskiego. Na swoim profilu na Facebooku Minge napisała co myśli o zachowaniu dziennikarza.

Proponuje posłuchać. Uważnie i do końca. Żyjemy w świecie, w którym wolność słowa przechodzi jakiekolwiek granice. Pal sześć wolność słowa, zwyczajna etyka, kultura i ciut człowieczeństwa. Pan redaktor z pewnością w cholerę przystojny z burzą mózgu zamiast loków i osiągnięciami na skalę międzynarodową poza słowotokiem i podżeganiem do hejtu. Mój przegląd mediów szaleje od wczoraj panie redaktorze, czy na pana korzyść? Czy zrobił już pan karierę na mojej twarzy? A może coś dla ludzkości pan z tej kariery odda? Lepiej nie, bo cóż możecie mieć drodzy państwo do zaoferowania światu? Brawo Karolina Korwin Piotrowska jak zwykle w punkt. Nokaut intelektualny w parze proszę pogratulować koledze.

- napisała na FB Ewa Minge.

"Hejtem mordujecie"

Choć Michał Figurski osobiście przeprosił projektantkę za swoje słowa, Ewa opublikowała na swoim Instagramie post o tym, jaką krzywdę wyrządza hejt. Minge przyznała, że od wielu lat ona i jej najbliższa rodzina pada ofiarą hejtu.

Kto słyszał wie, kto nie, proponuje wrzucić w przeglądarkę nazwiska Minge i Figurski wyskoczy historia. Media zastanawiają się jaki będzie mój kolejny krok. Pierwszy taki, że bardzo podziękuje wszystkim, którzy stanęli w mojej obronie, nie tylko mediom. Jestem bardzo zaskoczona ilością i niezwykle jest mi ciepło na sercu, że pod morzem hejtu, jaki towarzyszy mi od lat tylu ludzi dostrzegło człowieka. Dziękuje za to, że zauważacie moje starania pomocy ludziom pokrzywdzonym przez los, moja prace zawodowa i osiągnięcia. To ważne dla mnie, bo dodaje paliwa do dalszych działań a te charytatywne są niezwykle odpowiedzialne i wymagają ciężkiej mozolnej drogi,czasem bez sukcesu na końcu. Zawsze będę reagowała na hejt. Doświadczyłam osobiście wymiaru niewyobrażalnego aby człowiek mógł to unieść. I był moment, że stałam kilka lat temu nad przepaścią. Zniszczono mi życie, zaszczuto mnie, moje dzieci, ojca. Byłam ofiarą przemocy medialnej, wyssanych z palca insynuacji i niewybrednych komentarzy internautów. Zachęceni przez nośne media ludzie urządzili sobie krucjatę po mojej twarzy. W tym czasie ja walczyłam o życie. Z dwóch powodów. Jeden medyczny a drugi...no cóż...przyznać się? Powinnam chyba skoro sprawy idą dalej w dyskusje. Będąc z kilku powodów u kresu wytrzymałości, ciężko chora, obdarowana dodatkowo piętnem potwora i „wolnością” słowa zastanawiałam się czy nie zakończyć tej drogi zostawiając swoisty testament, który wskazałby palcem na morderców. Tak dla ludzkości mi przyszło do głowy. Na szczęście moi synowie byli dla mnie wartością nadrzędną i dla nich byłam ciągle superbohaterem a ten się nie poddaje i nie tak kończy drogę. Drodzy państwo dziennikarze i inni z dostępem do dużych zasięgów, HEJTEM MORDUJECIE, kształtujecie normy społeczne. Pan Figurski mnie przeprosił osobiście. Nie mam siły na walki sądowe i marne odszkodowania za niewymierne straty. Musiałbym pozwać szeregi, które temat wyhodowały, przesiedzieć życie w sądach i udowadniać jak to boli, co straciłam i co ja taka nadwrażliwa skoro osoba publiczna jestem. Publiczne to są toalety drodzy państwo i tam można się wypróżnić z własnych emocji . #ewaminge

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kto słyszał wie , kto nie, proponuje wrzucić w przeglądarkę nazwiska Minge i Figurski wyskoczy historia . Media zastanawiają się jaki będzie moj kolejny krok . Pierwszy taki, że bardzo podziękuje wszystkim, którzy stanęli w mojej obronie, nie tylko mediom. Jestem bardzo zaskoczona ilością i niezwykle jest mi ciepło na sercu, że pod morzem hejtu, jaki towarzyszy mi od lat tylu ludzi dostrzegło człowieka . Dziękuje za to, że zauważacie moje starania pomocy ludziom pokrzywdzonym przez los, moja prace zawodowa i osiągnięcia. To ważne dla mnie , bo dodaje paliwa do dalszych działań a te charytatywne są niezwykle odpowiedzialne i wymagają ciężkiej mozolnej drogi,czasem bez sukcesu na końcu. Zawsze będę reagowała na hejt. Doświadczyłam osobiście wymiaru niewyobrażalnego aby człowiek mógł to unieść . I był moment , że stałam kilka lat temu nad przepaścią . Zniszczono mi życie , zaszczuto mnie , moje dzieci , ojca. Byłam ofiarą przemocy medialnej ,wyssanych z palca insynuacji i niewybrednych komentarzy internautów . Zachęceni przez nośne media ludzie urządzili sobie krucjatę po mojej twarzy. W tym czasie ja walczyłam o życie . Z dwóch powodów . Jeden medyczny a drugi...no cóż...przyznać się ? Powinnam chyba skoro sprawy idą dalej w dyskusje . Będąc z kilku powodów u kresu wytrzymałości ,ciężko chora,obdarowana dodatkowo piętnem potwora i „wolnością” słowa zastanawiałam się czy nie zakończyć tej drogi zostawiajac swoisty testament , który wskazałby palcem na morderców . Tak dla ludzkości mi przyszło do głowy. Na szczęście moi synowie byli dla mnie wartością nadrzędną i dla nich byłam ciagle superbohaterem a ten się nie poddaje i nie tak kończy drogę . Drodzy państwo dziennikarze i inni z dostępem do dużych zasięgów ,HEJTEM MORDUJECIE, kształtujecie normy społeczne. Pan Figurski mnie przeprosił osobiście . Nie mam siły na walki sądowe i marne odszkodowania za niewymierne straty. Musiałbym pozwać szeregi, które temat wyhodowały ,przesiedzieć życie w sądach i udowadniać jak to boli , co straciłam i co ja taka nadwrażliwa skoro osoba publiczna jestem. Publiczne to są toalety drodzy państwo i tam można się wypróżnić z własnych emocji . #ewaminge

Post udostępniony przez Eva Minge Priv (@eva_minge)

Zobacz też:

Zobacz film: Ewa Minge o operacjach. Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło: instagram.com/evaminge |
Co sądzisz o tym artykule?
80
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0