Gwiazdy

Enrique Iglesias tańczy z córeczką. Masza ma już ponad 2 miesiące i jest urocza

Enrique Iglesias

Cover/x-news

Gwiazdy

Enrique Iglesias tańczy z córeczką. Masza ma już ponad 2 miesiące i jest urocza

Enrique Iglesias

Cover/x-news

Ma zaledwie nieco ponad 2 miesiące, ale wygląda na to, że już lubi muzykę i taniec. Mary, córeczka Enrigue Iglesiasa i Anny Kournikovej wygląda na zadowoloną, kiedy razem z tatą porusza się w rytm muzyki. Piosenkarz opublikował nagranie, na którym widać, jak mała Masza reaguje na piosenkę "We are young". Zobaczcie sami.  

Enrique Iglesias tańczy z córką 

Dwumiesięczna Mary, córeczka Enrigue Iglesiasa i Anny Kournikovej, najwyraźniej odziedziczyła po tacie poczucie rytmu. Piosenkarz podzielił się z fanami uroczym filmikiem, na którym pochwalił się swoją najmłodszą pociechą. W tle słychać przebój "We are young" z repertuaru Fun i Janelle Monae. Dziewczynka trzymana przez tatę na kolanach wygląda, jakby z nim tańczyła. 

Enrique nie dodał opisu, pod postem umieścił jedynie znak uśmiechniętej buźki. Być może uznał, że żadne słowa nie oddadzą jego radości ze wspólnie spędzonych z małą chwil.

Tradycyjne imię córki Enrique i Anny

Mary przyszła na świat 30 stycznia. Hiszpański wokalista i była rosyjska tenisistka Anna Kournikova zostali wtedy rodzicami po raz trzeci. Para w mediach społecznościowych dzieliła się zdjęciami z sali porodowej. 

Kilka tygodniu po narodzinach, Iglesias w jednym z wywiadów zdradził imię swojej córeczki. Dziewczynka oficjalnie ma na imię Mary, jednak ze względu na pochodzenie Anny, używają jego rosyjskiej wersji, czyli Masza.

Enrique Iglesias i Anna Kournikova – rodzice trójki dzieci

Mary to trzecie dziecko Iglesiasa i Kournikovej. W 2017 roku urodziły im się bliźniaki – Nicolas i Lucy. Piosenkarz w jednym z wywiadów opowiadał, jak dzieci zareagowały na pojawienie się młodszej siostry.

Oni naprawdę to uwielbiają bycie starszym rodzeństwem. Między nimi są dwa lata różnicy, więc trochę się bałem. Zastanawiałem się, jak zareagują. W dodatku mamy dwa psy, więc mój dom jest chaotyczny. Kiedy wróciliśmy do domu z Mashą myślałem o tym, jak oni wszyscy zareagują

- wspominał wokalista podkreślając , że od zawsze marzył o dużej rodzinie. Zapewniał, że rola ojca sprawia mu wielką przyjemność.

Nie śpię, ale świetnie się bawię! Mam na myśli, że nie zamieniłbym ojcostwa na nic na świecie

- mówił szczęśliwy Enrique.

Zobacz wideo: Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa pokazali zdjęcia swojego trzeciego dziecka:

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
63
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0