Emocje podczas Wielkiego Meczu TVN - WOŚP. Były: krew, pot i łzy

W minioną niedzielę, na stadionie Legii Warszawa odbył się Wielki Mecz. Na przeciwko siebie stanęły drużyny TVN i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 dla ekipy TVN, natomiast w rzutach karnych lepsi okazali się zawodnicy WOŚP.

Charytatywny Wielki Mecz od 15 lat organizowany jest przez Fundację TVN "Nie jesteś sam". Od trzech lat drużyna TVN mierzy się z reprezentacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ubiegłym roku spotkanie wygrała ekipa Jurka Owsiaka, ale w tym roku, po zaciętej rywalizacji, lepsi okazali się zawodnicy TVN pod wodzą Grzegorza Kajdanowicza. Mecz zakończył się wynikiem 3:2.

Pierwsze dwie bramki strzelili zawodnicy WOŚP, jednak drużyna TVN zdołała się podnieść i pierwsza połowa spotkania zakończyła się remisem 2:2. W drugiej połowie trzecią bramkę udało się zdobyć drużynie TVN. Dla WOŚP bramki strzelili Ireneusz Jeleń i Tomasz Iwan. Dla TVN raz Maciej Szczepanik i dwa razy Robert Stockinger. Warto przy tej okazji wspomnieć, że reporter Dzień Dobry TVN jako młody chłopak wielokrotnie stawał na murawie przeciwko Robertowi Lewandowskiemu i dorównywał grą kapitanowi reprezentacji Polski.

Jesteśmy z tego samego rocznika, wychowywaliśmy się obaj w Warszawie, wiele razy graliśmy przeciwko sobie - Robert [Lewandowski - przyp. red.] w Varsovii, ja w Sępie Warszawa. (...) Parę razy razem odbieraliśmy indywidualne nagrody.

- potwierdził Robert Stockinger.

Dodatkowo rozegrany został konkurs rzutów karnych, w których lepsza okazała się drużyna WOŚP, wygrywając 5:4.