Gwiazdy

Elizabeth Hurley z okazji 18. urodzin syna pokazała zdjęcia z domowego archiwum. Chłopak jest kopią mamy

Gwiazdy

Elizabeth Hurley z okazji 18. urodzin syna pokazała zdjęcia z domowego archiwum. Chłopak jest kopią mamy

Elizabeth Hurley na początku kwietnia świętowała 18. Urodziny syna. Z tej okazji aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowy wspólnym zdjęciem z Damianem. Ku zaskoczeniu fanów, potomek Elizabeth jest łudząco podobny do mamy. Nastolatek wygląda wręcz jak jej kopia. 

Syn Elizabeth Hurley ma już 18 lat

Brytyjska aktorka i modelka, Elizabeth Hurley 18 lat temu została mamą. Faktem tym nie omieszkała pochwalić się na Instagramie. Dumna zamieściła na swoim profilu archiwalne fotografie syna. Trzeba przyznać, że Damian jest klonem aktorki. W długich włosach wygląda identycznie.

Cała rodzina ma powód do świętowania. Niestety ze względu na panującą na świecie pandemię, Damian nie zorganizuje hucznej imprezy. Jak przyznał na swoim profilu, urodziny uczcił bieganiem z psem po łące.

Damian – syn Elizabeth Hurley

Damian jest synem Elizabeth Hurley i milionera Steve'a Binga. Nastolatek 4 kwietnia skończył 18 lat, a jego kariera już nabiera rozpędu. Chłopak ma swój własny styl, którym chwali się w mediach społecznościowych. Na Instagramie zamieszcza zdjęcia w makijażu i bujnej fryzurze.

Czy Damian pójdzie w ślady mamy i zajmie się modelingiem? Nie da się ukryć, że chłopak swobodnie i naturalnie czuje się przed obiektywem aparatu. W wieku 17 lat wziął udział w swojej pierwszej sesji reklamowej i wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek.

Wyświetl ten post na Instagramie.

happy christmas !! 🎄❤️

Post udostępniony przez Damian Hurley (@damianhurley1)

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

 Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
62
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0