Gwiazdy

Edyta Pazura znalazła sprytny sposób na oszczędzanie. Dzięki temu zabiera męża w podróż. "To będzie tydzień miodowy za tzw. piątaka"

Edyta Pazura

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Edyta Pazura znalazła sprytny sposób na oszczędzanie. Dzięki temu zabiera męża w podróż. "To będzie tydzień miodowy za tzw. piątaka"

Edyta Pazura

Kamil Piklikiewicz/East News

Edyta Pazura zaskoczyła internautów, kiedy wyjawiła, że odkładając do skarbonki po 5 zł, udało jej się uzbierać sporą kwotę. Zdradziła już, na co z mężem przeznaczą te środki. Będziecie zaskoczeni. 

Cezary i Edyta Pazura jadą na "tydzień miodowy"

Cezary Pazura jakiś czas temu powiedział nam, że razem z żoną nie będą hucznie obchodzić walentynek, bo wolą odkładać na podróż. 

- Pieniążki chcemy przeznaczyć wreszcie na urlop, bo przez pandemię nie wyjeżdżaliśmy nigdzie - wyjaśnił nam wówczas aktor.

I udało się! Edyta Pazura pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie patentem, dzięki któremu udało się jej zachęcić męża do wspólnego oszczędzania. W skarbonce odłożyli niezłą sumkę. 

- Od 13 lat wrzucamy do wielkiej skarbonki wszystkie monety pięciozłotowe, które mamy w portfelach . I tak oto przed nami w końcu nasz "tydzień miodowy" za tak zwanego piątaka - czytamy we wpisie. 

Fani nie kryli zdziwienia, a co niektórzy wyznali, że także i oni odkładają po "piątaku". 

- Też odkładamy po 5 zł do skarbonki - zawsze jest na paliwo nad morze, dla dzieciaków na maszyny, lody i gofry - napisał jeden z fanów Edyty. 

- Również zbieram 5-taki. W litrowym słoiku mieści się równowartość 3 tysięcy złotych. Takie weki to ja rozumiem - dodał ktoś inny. 

Edyta Pazura i Cezary Pazura - historia związku

Para poznała się czternaście lat temu w pociągu z Krakowa do Warszawy. Cezary Pazura był już popularnym aktorem, a Edyta dziewiętnastoletnią studentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Atrakcyjna blondynka od razu wpadła w oko aktorowi, ale nie od razu dała po sobie poznać, że jest nim zainteresowana. Zakochanych dzieli 26 lat różnicy.

Bardzo mi się przypatrywał, a ja udawałam, że go nie widzę – wyznała po latach Edyta w jednym z wywiadów. 

– Spojrzałem na nią i pomyślałem: "Boże, jaka piękna dziewczyna!". Poznaliśmy się w tym właściwym momencie. Gdyby to zdarzyło się piętnaście lat wcześniej, Edyta miałaby pięć lat i żadna miłość nie mogłaby się nam przydarzyć – dodał wówczas Cezary.

I tak Cezary i Edyta Pazurowie od 11 lat tworzą jedno z najbardziej lubianych i podziwianych małżeństw w polskim show-biznesie. Owocem miłości zakochanych jest trójka dzieci: Amelia (ur. w 2009 r.), Antoni Józef (ur. w 2012 r.) i Rita (ur. w 2018 r.). 

Zobacz też:

Zobacz wideo: Cezary Pazura zagra w "Tajemnicy zawodowej". "Ten serial jest wymierzony w serca wszystkich, ta historia mogła się wydarzyć w każdej rodzinie"

Co sądzisz o tym artykule?
57
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0