Gwiazdy

Edyta Pazura bez biustonosza. "Oby do świąt"

Edyta Pazura

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Edyta Pazura bez biustonosza. "Oby do świąt"

Edyta Pazura

Kamil Piklikiewicz/East News

Edyta Pazura udowodniła, że jest odważną kobietą. Żona aktora opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pozuje topless. Wysmakowane zdjęcie rozgrzało internautów. "Cudny Anioł" - piszą zachwyceni fani. 

Edyta i Cezary Pazurowie  - szczęśliwe małżeństwo

Para poznała się 13 lat temu. Aktor wsiadł do pociągu relacji Kraków-Gdynia i w Warsie dostrzegł piękną blondynkę. To była właśnie Edyta Zając - jego przyszła żona. Uczuciu nie przeszkodziła dzieląca ich 26-letnia różnica wieku. Pazurowie od kilku lat tworzą szczęśliwe małżeństwo i wychowują trójkę dzieci: Amelię i Ritę oraz Antoniego. 

Cezary Pazura nie ukrywa swojej miłości. Często zamieszcza w sieci zdjęcia ukochanej, która jest równocześnie jego menadżerką i zasypuje ją romantycznymi wyznaniami.  

- "Anioł nie kobieta"- tak się mówi, a ja mam to w domu! - napisał zachwycony aktor w jednym z niedawnych postów na Instagramie. Opublikował też zdjęcie, na którym Edyta pozuje z anielskimi skrzydłami. 

Teraz żona aktora także pochwaliła się fotką ze skrzydłami, jednak w zdecydowanie odważniejszej wersji. 

Edyta Pazura topless

Żona Cezarego Pazury tuż przed świętami wrzuciła do sieci czarno-białą fotkę, na której widzimy ją bez biustonosza. Uśmiechnięta Edyta oprócz skrzydeł ma na sobie tylko spodnie. 

- Byłam przekonana, że anioły nie marzną - czytamy pod zdjęciem.

W dalszej części opisu przyznała jednak, że tak nie jest. 

- #tonieprawda #obydoświąt - napisała żona aktora. 

Zdjęcie wywołało zachwyt internautów. "Wyjątkowy Anioł", "Anioł, nie człowiek", "Ale cudny ten Anioł", "Anielica" - to niektóre z komplementów, które pojawiły się w komentarzach

Edyta i Cezary Pazurowie. Kto rządzi w ich domu? Zobacz rozmowę w Dzień Dobry TVN:

x-news 

Zobacz też:

Edyta Pazura marzy o powrocie dzieci do szkoły i apeluje do rodziców: "Nie lamentujcie, tylko trzeba się jakoś zorganizować"

Edyta Pazura przyznała się do walki z depresją. "Myślałam, że po tym wszystkim, nic mi już nie zaszkodzi"

Cezary Pazura ujawnił zarobki polskich aktorów. Podał konkretne kwoty. "Wiem, ile mogę poprosić, żeby mnie nie wyrzucili"

Co sądzisz o tym artykule?
62
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0