Gwiazdy

Ed Sheeran otwiera własną restaurację!

Ed Sheeran

Fot. Instagram

Gwiazdy

Ed Sheeran otwiera własną restaurację!

Ed Sheeran

Fot. Instagram

Ed Sheeran otwiera restaurację w Londynie. Jej nazwa nie jest jeszcze znana. Wiadomo, że będzie się znajdować w dzielnicy Notting Hill. W restauracji ma panować ma luźna, niezobowiązująca atmosfera. Poznajcie szczegóły!

Więcej: Wade Robson oskarża Michaela Jacksona o molestowanie. Dlaczego tak długo milczał?


Wspaniała wiadomość dla fanów Eda Sheerana! Znany piosenkarz pop postanowił spróbować swoich sił na rynku gastronomicznym. Wraz ze swoim managerem Stuartem Camp otwierają restaurację w Londynie - w dzielnicy Notting Hill. Ed mieszka w tej dzielnicy, więc niewykluczone, że może być stałym gościem w swojej knajpie.

Na razie nazwa restauracji nie jest jeszcze znana - nieoficjalnie mówi się, że ma się nazywać "Castle on the Hill". W restauracji Eda Sheerana ma panować luźna i przyjazna atmosfera, w której będzie można nie tylko smacznie zjeść, ale i posłuchać dobrej muzyki na żywo.

Kim jest Ed Sheeran?

Ed Sheeran urodził się 17 lutego 1991 roku w Hebden Bridge. Jego starszy brat Matthew jest kompozytorem muzyki klasycznej. W wieku czterech lat Sheeran zaczął śpiewać w lokalnym chórze kościelnym, wcześnie nauczył się gry na gitarze. Już jako kilkulatek był zakochany na zabój... w muzyce! Swoje pierwsze utwory nagrał w 2005 roku. 

Od 2015 roku Ed Sheeran związany jest z Cherry Seaborn, z którą zaręczył się pod koniec 2017 roku.

Zobacz film: Ed Sheera zaręczył się! Źródło: Dzień Dobry TVN

Obecnie majątek Eda Sheerana wyceniany jest na 80 milionów funtów.


Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
4
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0