Gwiazdy

Dzień z życia Joanny Liszowskiej. Dzieci, teatr, muzyka i sport

Gwiazdy

Dzień z życia Joanny Liszowskiej. Dzieci, teatr, muzyka i sport

Spędziliśmy dzień z Joanną Liszowską. Aktorka, piosenkarka, prezenterka telewizyjna oraz mama dwóch dziewczynek: Emmy i Stelli. Czy aktorka mając tak napięty grafik, ma jeszcze czas na realizowanie swoich pasji? Z Joanną spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Aktorka i mama

Joanna Liszowska jest absolwentką Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Joannę mogliśmy oglądać na deskach najlepszych warszawskich i krakowskich teatrów. Zagrała też w kilku popularnych musicalach w Studiu Buffo. Joanna to również aktorka serialowa i filmowa.

Jak wygląda dzień z życia Joanny Liszowskiej? Jak aktorka odpoczywa?

Wygląda to w ten sposób, że budzi się mama, wychodzi z domu jako mama, a potem funkcjonuje jako aktorka, do domu wracam jako mama. Najpierw trzeba ogarnąć dom i wspomnianą dwójkę dzieci.

Okazuje się, że wielką pasją Joanny jest sport, a dokładnie koszykówka.

To bardzo oczyszcza i uspokaja, mózg odpoczywa. Wtedy nie mogę myśleć o innych rzeczach. Myślę tylko o tablicy i koszu i piłce.

-zdradziła Joanna w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

>>>Zobacz też: Liszowska i Sapryk. Kto kim dyryguje w komedii "Całe szczęście"?

Młodsza siostra Piotra Gąsowskiego

Towarzyszyliśmy również aktorce na próbie teatralnej, gdzie gra u boku Piotra Gąsowskiego.

Joasia debiutowała u mojego boku. Ona byłą jeszcze początkującą aktorką w musicalu Chicago, ja już byłem doświadczony. Od początku żeśmy sobie wpadli w oko, jestem o tym święcie przekonany. Jest dla mnie jak młodsza siostra. Np. jak zaczynała, nie śmiała się mnie zrugać, a teraz, czasem sobie na to pozwala. Pięknie nam Joasia rozkwitła. Ja ją kocham. To chciałem powiedzieć.

- przyznał Piotr.

Na scenie Joanna łączy wdzięk i profesjonalizm. Świetnie tańczy, pięknie śpiewa. Czegóż trzeba więcej.

- dodała Magdalena Zawadzka.

Muzyka jest z nią od zawsze

Choć Joanna gra w serialach telewizyjnych, filmach, to najlepiej czuje się w teatrze. Jak zaznacza, czuje się przede wszystkim aktorką teatralną. Co więcej, stresuje się przed każdą premierą.

Trema towarzyszy mi przed każdą premierą. Później grając już spektakle trema zamienia się w takie podekscytowanie i radość z grania.

Kolejną pasją aktorki jest muzyka. Jak zaznaczyła Joanna, zawodowo debiutowała w teatrze muzycznym, a więc muzyka jest z nią od zawsze. Teraz Liszowska szykuje dla swoich fanów niespodziankę. Aktorka nagrywa covery.

Mam nadzieję, że będziemy mogli koncertować z tym programem. Jest to grupa utworów, które bardzo odpowiadają mojemu temperamentowi i wrażliwości, a więc pojawią się gorące, zmysłowe oraz liryczne rytmy. Muszą to być utwory z dużym ładunkiem emocjonalnym.

Zobacz też:

Joanna Koroniewska o swoich urodzinach i rzucaniu nałogu. Ma na to specjalne patenty.

Nagrody dla najbardziej wpływowych kobiet. Kozidrak, Minge i Przetakiewicz.

Co sądzisz o tym artykule?
69
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
31.05.2019
John
Piękna kobieta! Świetna aktorka!
30.05.2019
syla
ślicznie wygląda :)