Gorące tematy

Dzień Kobiet. Jak spędzą ten dzień i o czym marzą panie z Dzień Dobry TVN?

Katarzyna Jaroszyńska, Anna Kalczyńska, Barbara Pasek, Gosia Ohme, Diana Kautz

EastNews

Gorące tematy

Dzień Kobiet. Jak spędzą ten dzień i o czym marzą panie z Dzień Dobry TVN?

Katarzyna Jaroszyńska, Anna Kalczyńska, Barbara Pasek, Gosia Ohme, Diana Kautz

EastNews

Dzień Kobiet już niebawem. Panowie, którzy jeszcze nie przygotowali się na to święto, szukają inspiracji dotyczących prezentów dla swoich ukochanych. A co chciałyby otrzymać panie z Dzień Dobry TVN? Jakie mają plany na ten szczególny dzień? Zobacz, o czym marzą nasze dziennikarki. 

Barbara Pasek - romantyczny wieczór we dwoje

Nasza specjalistka od show-biznesu stawia na doświadczenia chwili i wspólnie spędzony czas z ukochanym. Czy to nie brzmi jak najpiękniejsza historia z filmu romantycznego?

Dla mnie najbardziej liczą się momenty, chwile i doświadczenia. Najpiękniejszym prezentem byłoby więc zaaranżowanie warunków do pięknych wspomnień. Toast o zachodzie słońca, kolacja pod gołym niebem, domowy seans kinowy, puszczanie lampionów – to byłby perfekcyjny prezent

- mówi Barbara Pasek

Zdradza tym samym perfekcyjny plan na wieczór, do którego zorganizowania nie potrzeba wiele, a z pewnością wzbudzi kobiecy uśmiech. 

Anna Kalczyńska - życzy sobie i innym kobietom, aby było lżej

Anna Kalczyńska w odpowiedzi na pytanie o to czego życzy sobie na Dzień Kobiet, wysłała nam wideo ze swojej ostatniej górskiej podróży:

Z okazji Dnia Kobiet życzę wszystkim Paniom, żeby niosły lżejszy ciężar na swoich barkach, a ja życzę sobie lżejszego plecaka :)

- dodała prezenterka.

Diana Kautz - czas z najbliższymi

Jak już mieliście okazję się przekonać na antenie, nasza pogodynka jest niezwykle ciepłą i sympatyczną osobą. Dzień Kobiet chciałaby po prostu spędzić z najważniejszymi osobami w jej życiu. 

Tego dnia życzyłabym sobie czasu z najbliższymi. Pójście na dobrą kolację, później spacer. To by mnie najbardziej ucieszyło

- twierdzi Diana Kautz.

Mamy nadzieję, że pogoda będzie sprzyjać temu świętowaniu.

Gosia Ohme - tradycyjnie

Podobno nic nie uszczęśliwia kobiety tak, jak bukiet pachnących kwiatów. Tego samego zdania jest Gosia, która marzy o tulipanach:

Marzę o wielkim bukiecie różowych tulipanów... i kolacji przy świecach

- zapewnia prowadząca Dzień Dobry TVN.

Katarzyna Jaroszyńska - Dzień Kobiet spędzi z córką

Kasia Jaroszyńska, która prowadzi w Dzień Dobry TVN cykl pod tytułem "Odpicowane Mieszkanie" zdradziła nam, że nie potrzeba jej wiele do szczęścia. Dzień Kobiet będzie świętować ze swoją córką.

Idziemy na wystawę klocków. Bycie mamą to najlepszy, najbardziej wartościowy efekt bycia kobietą, więc to naturalne, że spędzam ten dzień własnie z córką

- uważa nasza ekspertka wnętrz.

Jeśli chodzi o prezent od mężczyzny, to nie marzę o przedmiotach. Uważam, że wszyscy mamy ich zbyt wiele. Mimo wszystko lubię dostawać prezenty. To bardzo miły dowód uczucia. Jednak zamiast przedmiotu, wolałabym dostać przeżycie, np. kurs renowacji mebli :)

- podpowiada Kasia Jaroszyńska.

Daria Ładocha marzy o podróży

Pytając naszą ulubioną kucharkę o jej wymarzony prezent na Dzień Kobiet, wiedzieliśmy, że będzie to coś niestandardowego. Intuicja nas nie zawiodła:

Mogłabym dostać bilet do Nowego Jorku... albo odkurzacz

- odpowiada prowadząca "Amerykę Express 2".

Życzymy zatem, aby wszystkie Wasze plany się ziściły i spełniły nawet najskrytsze marzenia. Niech towarzystwo najbliższych osób dodaje dużo energii do działania, a radość nigdy nie znika z Waszych twarzy i rozpromienia każdy dzień. Wszystkiego najwspanialszego, drogie panie!

  Co sądzisz o tym artykule?
  72
  8
  Wybrane dla Ciebie
  Komentarze
  0