Dzień Dobry Extra

Wszystko zaczyna się od Dzień Dobry! To program, który nadaje ton porankom

Dzień Dobry Extra

Wszystko zaczyna się od Dzień Dobry! To program, który nadaje ton porankom

Dzień dobry TVN to poranny magazyn prowadzony na żywo, z którym możecie przywitać każdy nowy dzień. Poświęcony jest między innymi rozrywce, kulturze, sportowi i podróżom. Oprócz tematów life-style’owych pojawiają się porady zdrowotne i prawne, plotki z życia gwiazd  i najważniejsze newsy z Polski i ze świata przygotowane przez zespół TVN24.

Dzień Dobry TVN to poranny program telewizji TVN, który prowadzony jest na żywo. Na antenie zadebiutował 3 września 2005 roku. Przez pierwsze dwa lata emitowany był wyłącznie w weekendy, a od we września 2007 nadawany jest 7 dni w tygodniu.

Prowadzący od godz. 8:00 do 10:55 poruszają ważne i nurtujące tematy, opowiadają o kulturze i przygotowują serie poradnikowe z różnych dziedzin, m.in. mody, zdrowia czy prawa. Trzon programu stanowią rozmowy z zaproszonymi gwiazdami i ekspertami. Do innych jego stałych elementów należą: reportaże, przegląd prasy, kącik kulinarny, wywiady ze znanymi osobami, czaty, relacje z imprez, prognoza pogody oraz cykliczne bloki.

Zobacz także:

#10yearschallenge - tak zmienili się prowadzący i goście Dzień Dobry TVN

Wydania sobotnie i niedzielne obejmują również specjalnie przygotowane dla DDTVN serwisy informacyjne, nadawane ze studia TVN24.

W okresie letnim Dzień Dobry TVN zastępowany jest przez weekendowe Dzień Dobry Wakacje.

Z zaproszenia twórców programu korzysta wiele gwiazd polskich i zagranicznych. Z tych ostatnich na kanapie DDTVN siedzieli między innymi: Antonio Banderas, Shaggy, Sting, Salma Hayek, Mads Dittmann Mikkelsen, Jessica Chastain, Mel C ze Spice Girls.

W dni powszednie "dzień dobry" mówią:

 • Dorota Wellman i Marcin Prokop
 • Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik.

A w weekendy gospodarzami programu są:

 • Magda Mołek i Marcin Meller
 • Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

Prowadzącymi Dzień Dobry TVN byli również:

 • Robert Kantereit
 • Olivier Janiak
 • Wojciech Jagielski
 • Jolanta Pieńkowska
 • Bartosz Węglarczyk
 • Jarosław Kuźniar


Wszystko zaczyna się od Dzień Dobry!

  Co sądzisz o tym artykule?
  7
  2
  Wybrane dla Ciebie
  Komentarze
  2
  12.05.2021
  Jamrex
  W TVN nie. Na kanapie siedza goscie.Witani sa radosnie. Kamerzysta ich wylapie .Na tej wygodnej kanapie.W TVN nie. Naprzeciwko widac bloki. I Palac Kultury jeszcze wysoki.Na przeciwko ktos tam w barze pije piwko.Ktos sie goli.Ktos cos je.Ktos sie widz w TVN nie.Na ekranie.I nie wierzy ze to on jest pokazac sie w stanie.Ktos na dachu zaklada antene.Zona jemu w domu za to zrobi afere.Jeszcze sie wyda ze chlop ma tam kochanke.Jak wroci do domu. Zona z wrazenia rozbije jemu na glowie szklanke. Na dole obok pani Fryzjerka .Tanczy kolo fotela chyba oberka.Na Marszalkowskiej chalasuja tramwaje.Ale co tam W TVN nie .Nikt nie jest tego uslyszec w stanie. W TVN nie.TVN nie. Juz 15 lat Leci Dzien Dobry.Na sniadanie.
  29.05.2019
  mabi4@o2.pl
  Witam. Pani Dorota Welman i Pan Marcin Prokop są najlepsi. Pozdr