Horoskop

Dwa tygodnie na miłość. Letni horoskop miłosny last minute

Nurkująca para trzymająca się za ręce

Fot. Robert Daly/ Getty Images

Horoskop

Dwa tygodnie na miłość. Letni horoskop miłosny last minute

Nurkująca para trzymająca się za ręce

Fot. Robert Daly/ Getty Images

Zostały Nam ostatnie dwa tygodnie na wakacyjną, letnią miłość. Oczywiście prawdziwa jesień przychodzi wraz z równonocą i rozpocznie się dopiero 23.09, ale wielu traktuje tak naprawdę początek roku szkolnego, już jako pierwszy oddech jesieni. Jeśli komuś nie udało się jeszcze w to lato zaznać gorących temperatur, nie tylko na plaży czy łące, to horoskop jest właśnie dla niego. 

Zatem te osoby, którym nie udało się zabrać do wakacyjnego pociągu rozgrzanych serc, mają możliwość skorzystania z ekspresu. Zapraszam do zapoznania się z wakacyjnym, miłosnym horoskopem last minute!

BARAN

Niemożliwością jest, abyś przy tak korzystnym układzie planet nadal był sam. Może problem tkwi w tym, że nie pokazujesz się tam gdzie powinieneś? Czas zmienić otoczenie! Doskonałą okazją do tego będzie koniunkcja Marsa i Wenus, która rzuci Cię w całkiem nowe okoliczności. Przestaniesz się nudzić i rozpoczniesz swoją letnią przygodę. Zaskoczeniem może być to, że nigdy w życiu byś nie postawił na to, że to właśnie w takim środowisku spotkasz tak ważną dla Ciebie osobę.

BYK

Jeszcze chwilę marudzenia, że nic się nie dzieje i pojawi się błysk w Twoim oku. Kto zjada ostatki, ten piękny i gładki! Lato przygotowało dla Ciebie sympatyczną niespodziankę na sam koniec. 21 sierpnia do trygonu ziemi wchodzi Twoja patronka, czyli Wenus. Od tego dnia, do końca miesiąca niebo będzie Cie rozpieszczać. Zmysłowa koniunkcja Wenus i Marsa w Twoim żywiole podgrzeje Twoją chłodną krew i otworzysz się na eksperymenty. Przy okazji Nowiu Księżyca w znaku Panny, ktoś nowy zaproponuje Ci spotkanie pod pretekstem biznesu.

BLIŹNIĘTA

Przed Tobą wyśmienity trygon Merkurego i Jowisza, który na sam koniec wakacji popchnie Cię w jeszcze jedną, emocjonującą podróż. W trakcie zmiany miejsca pobytu wiele będzie się działo. Spotkasz kogoś, kogo uśmiech i oczy oczarują Cię bez reszty. Przed Tobą doskonała okazja na zdobycie nowych doświadczeń i czyjegoś serca na dodatek. Spiesz się, ponieważ ostatnie 5 dni sierpnia przyniesie Ci osłabienie i możliwą infekcję, a zatem kuj żelazo póki gorące.

>>> Zobacz też: Jaka jest prawda o Bliźniętach?

RAK

Może Ty powinieneś zasięgnąć jednak porady specjalisty? To wieczne narzekanie zostanie sklasyfikowane jako jednostka chorobowa. Przecież masz wszystko czego Ci trzeba, aby być w szczęśliwym związku. Jesteś czuły, ciepły, wrażliwy! Ktoś to wreszcie dostrzeże i doceni. Poczujesz przypływ świeżych pragnień i inspiracji 24.08. To wtedy zrozumiesz, że jesteś gotów na stuprocentową relację. Nów Księżyca przyniesie fantastyczną okazję i jakaś osoba wpadnie na Twoją drogę ze sporym impetem w terminie bliskim 30.08.

LEW

To absolutnie wykluczone, żebyś po takich spektakularnych układach ciał niebieskich w Twoim znaku, był nadal do wzięcia! Może za wysoko postawiłeś poprzeczkę? Chętnych do relacji oraz zainteresowanych Twoją osobą kandydatów jest mnóstwo! Spuść trochę z tonu i tym razem daj szansę chociaż na jedną kawę! Najbliższe dni będą otwierać Ci oczy na wdzięczących się do Ciebie pretendentów. Lwy pozostające w związkach skupią się na remontach i sprzątaniu.

>>> Zobacz też: Jakie są zodiakalne Lwy?

PANNA

Końcówka miesiąca będzie należała do Ciebie Panno. To na co czekałaś całe wakacje, może się wydarzyć właśnie teraz. Wkroczenie Wenus do Twojego znaku (21.08) oraz Nów Księżyca w Twojej fazie zodiaku (30.08) będą dawać Ci niezwykłe szanse do wykorzystania. Nie martw się, siły Ci nie zabraknie, o to zadba przebywający w Twojej fazie Mars! Można powiedzieć, że na koniec lata rządzisz całym zodiakiem i możesz mieć co tylko i kogo tylko zechcesz.

WAGA

Co prawda nie możesz liczyć na wielkie szaleństwa, bo już od 21.08 staniesz się bardziej racjonalna i poukładana, ale może to i dobrze? Twoje ciągłe zmiany zdania w kwestiach partnerskich potrafią doprowadzić do szewskiej pasji nawet anioła. Tym razem zdecydujesz się na jakąś opcję i będziesz się jej trzymać. Wszystkim wokół wyjdzie to na zdrowie.

>>> Zobacz też: Waga i jej horoskop – co kryje w sobie znak?

SKORPION

Przed Tobą chłodny i stonowany koniec wakacji. Nie w głowie będą Ci teraz ekscesy i emocje. Skupisz się raczej na sprawach zawodowo-finansowych. Na szczęście właśnie tutaj czeka na Ciebie miła niespodzianka. Ktoś z kim spędzasz dużo czasu w pracy, będzie słał Ci słodkie spojrzenia, które w ostatnie dni miesiąca nareszcie do Ciebie dotrą. Twoje obowiązki staną się teraz zdecydowanie bardziej przyjemne.

STRZELEC

Nigdy nie byłeś zbyt odporny na wdzięki płci przeciwnej i nie możesz się uskarżać na osamotnienie. Zawsze krąży wokół Ciebie wianuszek potencjalnych sympatii. Jednak wśród tej masy przyjaciół brakuje Ci ostatnio prawdziwej zażyłości, którą można osiągnąć tylko w parze. Na jakiś przełom możesz liczyć do 21.08, później stanie się to trudniejsze z powodu Twoich powracających obowiązków. Wielki żar powróci pod koniec września.

KOZIOROŻEC

Przed Tobą fantastyczny koniec wakacji jeśli chodzi o kwestie uczuciowe. Wenus w trygonie ziemskim i sprzyjający Ci Nów Księżyca pobudzą Cię i dodadzą energii. Otoczenie, co może być powodem Twojego osłupienia, zacznie Cię postrzegać jako miłą, sympatyczną czy wręcz ciepłą osobę! Zaczniesz budzić zainteresowanie tych, którzy do tej pory Cię unikali. Masz ogromną szansę przypodobać się komuś, na kim Ci zależy.

>>> Zobacz też: Koziorożec – jakie tajemnice skrywa znak?

WODNIK

Ostatnie dni sierpnia będą dla Ciebie słodko-gorzkie. Ktoś będzie uparcie słał Ci wiadomości, które nie będą Cię cieszyć. Samotne Wodniki będą kręcić nosem na każdą nową propozycję. Staniecie się do przesady wybredni i po głowie będą się Wam kołatać myśli, że może już na zawsze zostaniecie solo. To tylko chwilowy wpływ niekorzystnego układu na niebie. Twoje smutne myśli rozproszą się we wrześniu. Nie przesadzaj!

RYBY

Los będzie teraz wyjątkowo dla Ciebie łaskawy Rybko. Masz szansę na satysfakcjonujący, późny urlop. W trakcie sierpniowych wyjazdów otworzysz się na płynące do Ciebie sygnały od jakiegoś Koziorożca, Panny czy Byka. Łap okazję i nie daj się prosić dwa razy. Lampka wina nad brzegiem morza, czy drink w klimatycznej kafejce, nawet ze świeżo poznanym osobnikiem to nie grzech! Pozostajesz pod wpływem Wenus, zatem korzystaj ze swego powodzenia.

Wyciskajmy z ostatnich dni lata, co tylko dobrego się da!

Merkurja na facebooku

www.merkurja.com

>>> Zobacz też: 


Zobacz film: Czy wakacyjna miłość może przetrwać? Źródło: Dzień Dobry TVN. 


Co sądzisz o tym artykule?
96
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0