Gorące tematy

Drugi sezon „Niemożliwe PL” dostępny przedpremierowo na Player.pl

Od 10 lipca użytkownicy platformy player.pl mogą śledzić drugi sezon polskiej edycji popularnego show, w którym prowadzący wraz z zaproszonymi gośćmi oglądają najciekawsze, najśmieszniejsze i najbardziej szokujące filmiki z Internetu. Premiera na antenie MTV Polska już 25 sierpnia o 22:00.

„Niemożliwe PL” to polska wersja popularnego amerykańskiego programu „Ridiculousness”. W Polsce program doczekał się dwóch edycji, które od 10 lipca br. dostępne są bezpłatnie dla użytkowników player.pl. Drugi sezon show emitowany będzie również na antenie MTV Polska, od 25 sierpnia, w niedziele o godz. 22:00. Gospodarzem programu jest Wojtek „Łozo” Łozowski, któremu towarzyszą Tomasz Torres i Pani Ekscelencja. W premierowych odcinkach pojawią się goście specjalni, w tym m.in. Joanna Jędrzejczyk, Aleksander Milwiw-Baron, Michał Piróg, Andrzej Wrona, Grzegorz Hyży oraz Honorata Skarbek.

Niemożliwe PL

fot. Maciej Dryżałowski

Pierwowzór „Niemożliwe PL”, który prowadzi Rob Dyrdek, wraz ze Sterlingiem “Steelo” Brimem i Chanel „West Coast”, to jeden z najpopularniejszych programów MTV, który doczekał się już 14 sezonów. Pierwszy sezon polskiej edycji emitowany był na antenie MTV Polska jesienią 2016 r. Prowadzącymi program byli Wojtek „Łozo” Łozowski, Tomasz Torres i Paula Tumala.

Na platformie player.pl dostępne są lokalne produkcje z portfolio MTV Polska, jak „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, „Ex na plaży Polska, „Niemożliwe pl”, a także polskie koncerty z kultowego cyklu „MTV Unplugged”, w tym „MTV Unplugged Brodka”, czy „MTV Unplugged Bednarek”. W serwisie znajdują się również zagraniczne programy z biblioteki MTV, takie jak „Licealne Ciąże”, „Dopasowani”, czy brytyjska wersja popularnego formatu „Ex na plaży”.

Niemożliwe PL

fot. Maciej Dryżałowski

Zobacz także:

Tylko u nas! Blanka Lipińska zdradziła, kto zagra Massima w ekranizacji erotycznej serii 365 dni. "On jest piękny!"

Olaf Lubaszenko schudł 60 kg, aby uniknąć operacji

Źródło: TVN |
Co sądzisz o tym artykule?
70
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0