Gorące tematy

Drugi sezon „Niemożliwe PL” dostępny przedpremierowo na Player.pl

Gorące tematy

Drugi sezon „Niemożliwe PL” dostępny przedpremierowo na Player.pl

Od 10 lipca użytkownicy platformy player.pl mogą śledzić drugi sezon polskiej edycji popularnego show, w którym prowadzący wraz z zaproszonymi gośćmi oglądają najciekawsze, najśmieszniejsze i najbardziej szokujące filmiki z Internetu. Premiera na antenie MTV Polska już 25 sierpnia o 22:00.

„Niemożliwe PL” to polska wersja popularnego amerykańskiego programu „Ridiculousness”. W Polsce program doczekał się dwóch edycji, które od 10 lipca br. dostępne są bezpłatnie dla użytkowników player.pl. Drugi sezon show emitowany będzie również na antenie MTV Polska, od 25 sierpnia, w niedziele o godz. 22:00. Gospodarzem programu jest Wojtek „Łozo” Łozowski, któremu towarzyszą Tomasz Torres i Pani Ekscelencja. W premierowych odcinkach pojawią się goście specjalni, w tym m.in. Joanna Jędrzejczyk, Aleksander Milwiw-Baron, Michał Piróg, Andrzej Wrona, Grzegorz Hyży oraz Honorata Skarbek.

Niemożliwe PL

fot. Maciej Dryżałowski

Pierwowzór „Niemożliwe PL”, który prowadzi Rob Dyrdek, wraz ze Sterlingiem “Steelo” Brimem i Chanel „West Coast”, to jeden z najpopularniejszych programów MTV, który doczekał się już 14 sezonów. Pierwszy sezon polskiej edycji emitowany był na antenie MTV Polska jesienią 2016 r. Prowadzącymi program byli Wojtek „Łozo” Łozowski, Tomasz Torres i Paula Tumala.

Na platformie player.pl dostępne są lokalne produkcje z portfolio MTV Polska, jak „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, „Ex na plaży Polska, „Niemożliwe pl”, a także polskie koncerty z kultowego cyklu „MTV Unplugged”, w tym „MTV Unplugged Brodka”, czy „MTV Unplugged Bednarek”. W serwisie znajdują się również zagraniczne programy z biblioteki MTV, takie jak „Licealne Ciąże”, „Dopasowani”, czy brytyjska wersja popularnego formatu „Ex na plaży”.

Niemożliwe PL

fot. Maciej Dryżałowski

Zobacz także:

Tylko u nas! Blanka Lipińska zdradziła, kto zagra Massima w ekranizacji erotycznej serii 365 dni. "On jest piękny!"

Olaf Lubaszenko schudł 60 kg, aby uniknąć operacji

Źródło: TVN |
Co sądzisz o tym artykule?
70
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0