Rozrywka

Druga edycja "Hotel Paradise" jeszcze w sierpniu. Kim są uczestnicy programu?

Klaudia El Dursi

Cover Video/x-news

Rozrywka

Druga edycja "Hotel Paradise" jeszcze w sierpniu. Kim są uczestnicy programu?

Klaudia El Dursi

Cover Video/x-news

Już pod koniec sierpnia na antenie TVN7 widzowie będą mogli zobaczyć premierowy odcinek drugiej edycji programu "Hotel Paradise". Na ekranach kolejny raz pojawi się zjawiskowa Klaudia El Dursi, która poprowadzi show. Kiedy oglądać program i kim są jego uczestnicy?

Klaudia El Dursi w "Hotel Paradise"

Klaudia El Dursi dała się poznać jako jedna z uczestniczek programu „Top Model”. Po zakończeniu show modelka otrzymała propozycję poprowadzenia gorącego reality show "Hotel Paradise", na którą się przystała. Gospodynię programu widzowie będą mogli zobaczyć także w drugie edycji. O pierwszym odcinku nowego sezonu Klaudia poinformowała na swoim Instagramie. Modelka opublikowała egzotyczne zdjęcie i opatrzyła je opisem.

Finally! Druga edycja Hotelu Paradise rusza już 31.08. Kto się nie może doczekać. Oj będzie się działo 

"Hotel Paradise" – uczestnicy 

W nowej edycji "Hotelu Paradise" udział weźmie dziesięcioro młodych i odważnych osób, które szukają miłości. Kto ją odnajdzie i wygra nagrodę pieniężną? O tym, przekonamy się już wkrótce. J

Premierowe wydanie, które zostanie wyemitowane w poniedziałek, 31 sierpnia, będzie można obejrzeć zarówno w TVN7, jak i na antenie TVN. Pozostałe odcinki transmitowane będą od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 na antenie TVN7. Ponadto dłuższe i niecenzurowane odcinki reality show będzie można oglądać online na stronie Player.pl.

Zanim nowy sezon programu pokaże się na antenie, zdradzamy pierwszych uczestników show, którzy na wyspie Bali szukać będą miłości.

Magdalena Jankowska, 24-letnia influencerkami z Białegostoku, która marzy o wielkiej sławie. Dziewczyna to istny wulkan energii, optymistka z dużym poczuciem humoru. Do zainteresowań Magdy należy śpiewanie, którym chciałaby w przyszłości zając się zawodowo. Świetnie też czuje się po obu stronach obiektywu oraz lubi modę. 24-latka przyznała również, że jest bardzo emocjonalna. W poważnym związku była tylko raz i choć był on krótki to intensywny. Kogo szuka Magda? Pociągają ją niegrzeczni chłopcy i nałogowi łamacze serc z poczuciem humoru.

Dominika Konował ma 24 lata i pochodzi z Poznania. Na co dzień pracuje w salonie tatuażu, którego jest managerem. Empatyczna, otwarta, szczera, wrażliwa i kreatywna. Choć jej wygląd zwraca uwagę przechodniów, Dominika należy do osób, które nie wierzą w siebie i szybko się poddają. Wielką pasją 24-latki jest taniec, który trenowała od najmłodszych lat. W programie szuka miłości na lata, gdyż jak twierdzi, jest długodystansowcem. Co kręci ją w partnerze? Ładny uśmiech, mocne spojrzenie, pewność siebie, zaradność, sportowa sylwetka, ładne dłonie.

Ivan Yevtushenko to 23-letni chłopak pochodzący z Ukrainy. Ambitny młodzieniec od kilku lat mieszka w Polsce. Nie boi się podejmować odważnych wyborów, o czym świadczy przeprowadzka do kraju, bez znajomości języka. Obecnie Ivan pracuje jako agent ds. nieruchomości. W życiu liczy się dla niego porządek i umiejętność podejmowania ryzyka. Uwielbia gotować, robi wykwintne desery, równie ważny jest dla niego sport. Od kilku lat trenuje boks. 2-latek był w dwóch poważnych związkach. Szuka kobiety, z którą spędzi życie i będą mieli dwójkę wymarzonych dzieci. Jego ideał to naturalna dziewczyna, z ładną buzią i długimi włosami. Musi być czuła, mieć poczucie humoru i odrobinę szaleństwa


Klaudia El Dursi wspomina swoje przygotowania do „Top Model”.

Zobacz także:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Co sądzisz o tym artykule?
83
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0