Gwiazdy

Dorota Naruszewicz rozwiodła się po 15 latach małżeństwa. "Pełna świeżej energii i optymizmu wkraczam w strefę słońca"

Dorota Naruszewicz

Bartosz Krupa/East News.

Gwiazdy

Dorota Naruszewicz rozwiodła się po 15 latach małżeństwa. "Pełna świeżej energii i optymizmu wkraczam w strefę słońca"

Dorota Naruszewicz

Bartosz Krupa/East News.

Dorota Naruszewicz podzieliła się w mediach społecznościowych prywatną informacją. Aktorka ujawniła, że rozstała się ze swoim mężem Tomaszem Żórawskim. Oficjalne oświadczenie w tej sprawie opublikowała na Instagramie. 

Dorota Naruszewicz – życie prywatne

Dorota Naruszewicz i Tomasz Żurawiecki to para z 25-letnim stażem. Miłość połączyła ich od pierwszego wejrzenia. Po 10 latach nieformalnego związku, w 2005 roku zakochani postanowili go zalegalizować i powiedzieli sobie sakramentalne tak. Para doczekała się dwóch córek: Niny i Nelli.

Choć poznali się w Warszawie, na jakiś czas postanowili przenieść się do Stanów Zjednoczonych, gdzie Dorota kształtowała swój aktorki warsztat.

- Grałam na renomowanym festiwalu teatralnym w Ashland, stanie Oregon i występowałam w "Trzech siostrach" Czechowa. Grałam Irinę przez trzy miesiące. Oprócz mnie była jeszcze Kanadyjka i Amerykanka. Ale wróciłam. To była przygoda, bardzo byłam z niej dumna, ale o karierze hollywoodzkiej nie myślałam – wspominała artystka.

Dorota Naruszewicz rozwiodła się 

Dorota Naruszewicz i Tomasz Żurawiecki uchodzili za parę idealną. Niestety po 25 latach się rozstali. Aktorka opublikowała w sieci oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała swoich fanów, że jest już po rozwodzie.

Drodzy, nie dzielę się często swoimi prywatnymi sprawami, ale z powodu pojawiających się coraz częściej pytań, zwłaszcza od kilku godzin... Pytań od mediów, bliższych i dalszych znajomych, postanowiłam oficjalnie poinformować, że kilka miesięcy temu wzięłam rozwód

- napisała na Instagramie.

Aktorka postanowiła podzielić się tą informacją i ujawnić prawdę, gdyż jak przyznała, było jej niezręcznie czytać w mediach doniesienia o je długoletnim związku. Jak dodała, z mężem pozostaje w dobrych relacjach.

- Od tego momentu było mi już niezręcznie czytać w mediach o moim długoletnim małżeństwie, a sporo się o tym mówiło choćby w związku z moimi niedawnymi urodzinami. Z zachowaniem dobrych relacji z byłym mężem, wkraczam w nowy rozdział swojego życia, pełna świeżej energii i optymizmu. Po prostu wkraczam w strefę słońca! - dodała. 

Fani natychmiast zareagowali na post gwiazdy. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których wyrażali słowa otuchy i wsparcia.

- Grunt to być szczęśliwym. Jeśli tak się stało, to widocznie takie było przeznaczenie. Grunt to iść z optymizmem przed siebie 

- Dorotko kochana moja! Tulę Cię matczynym uściskiem i życzę Ci pogodnej, interesującej, miłosnej przygody na dalsze Twoje życie. Rozwijaj się, bądź ufna a świat uczyni wszystko, co dla Ciebie najlepsze.

- Wyglądasz kwitnąco i nie wierzę w ten twój pesel - czytamy pod fotografią. 

Rozwód i separacja w czasie pandemii

Zobacz także:

Rozwód Adele sfinalizowany. Wokalistka nie musi płacić byłemu mężowi alimentów. "Wszystko dla dobra syna"

Czy rozwody zostaną zakazane? "W takiej sytuacji większość ludzi decydowałaby się na związki nieformalne"

Mają za sobą rozwody i medialny kryzys. Dzisiaj cieszą się miłością. Robert i Monika Janowscy: "Stoimy za sobą murem"

Co sądzisz o tym artykule?
90
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0