Konkursy

Domowy seans filmowy lub kino rodzinne - tylko z Playerem! Wygraj 30-dniowy dostęp do serwisu

rodzina, oglądanie, TV

Monkey Business Images/Getty Images

Konkursy

Domowy seans filmowy lub kino rodzinne - tylko z Playerem! Wygraj 30-dniowy dostęp do serwisu

rodzina, oglądanie, TV

Monkey Business Images/Getty Images

Oryginalną produkcję Playera - serial "Szadź", klasyki oraz gorące premiery filmowe i propozycje dla najmłodszych - to wszystko znajdziecie w ofercie Playera. Teraz możecie zdobyć 30-dniowy dostęp do serwisu biorąc udział w naszym konkursie. Szczegóły poniżej.

Konkurs - jak wygrać 30-dniowy dostęp do Playera?

W konkursie organizowanym na stronie naszego partneraProcter & Gamble do wygrania jest aż  2000 subskrypcji w serwisie Player! Akcja trwa 4 tygodnie a nagrody zostaną rozdzielone zgodnie z poniższym harmonogramem:

  • w dniach 22 maja - 25 maja: mamy 500 subskrypcji do rozdania,
  • w dniach 26 maja - 1 czerwca: mamy kolejne 500 subskrypcji do rozdania,
  • w dniach 2 czerwca - 8 czerwca: mamy kolejne 500 subskrypcji do rozdania,
  • w dniach 9 czerwca - 15 czerwca: mamy 500 subskrypcji do rozdania.

W podanych przedziałach czasowych nagrody otrzymają osoby, które jako pierwsze przyłączą się do zabawy.

Dołącz do zabawy pod tym adresem.

Co oglądać w Playerze?

Player.pl to miejsce rozrywki dla całej rodziny. W serwisie można obejrzeć m.in. gorące hity kinowe w gwiazdorskiej obsadzie -  w maju do oferty dołączyły takie tytuły, jak "Małe kobietki", "Doktor Dolittle" "Jojo Rabbit", "Bad Boys For Life". Polecamy także premierowe tytuły serialowe, w tym najnowszą produkcję Player Original - "Szadź", z Maciejem Stuhrem w głównej roli.

Jeśli przegapiłeś któryś z odcinków "Ślubu od pierwszego wejrzenia" czy "Ameryki Express" to nic straconego. Wszystkie produkcje znane z naszych anten znajdziesz właśnie w Playerze. 

W ofercie dla najmłodszych dostępne są najpopularniejsze bajki i seriale, w tym "Peppa", "Psi Patrol", "Lego City" oraz popularne animacje Disneya - "Toy Story 3", "Król Lew", "Piękna i bestia" i "Alladyn". 

W Playerze znajdziecie również wszystkie kanały telewizyjne Grupy Discovery, w tym TVN, TVN7, TTV, TVN Style i TVN24. Swój ulubiony program możesz oglądać w każdym miejscu (z dostępem do Internetu) i o każdej porze. 

I na koniec, nie zapominajcie, że w Playerze możecie oglądać wasz ulubiony program śniadaniowy. Tak, tak, wszystkie odcinki "Dzień Dobry TVN" do obejrzenia również na Player.pl!

<<<<Weź udział w konkursie>>>>

Zobacz także:


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
47
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0