Gwiazdy

Dominika Gawęda, Magda Mołek i Kirsten Dunst - wiemy, co łączy te trzy gwiazdy

Gwiazdy

Dominika Gawęda, Magda Mołek i Kirsten Dunst - wiemy, co łączy te trzy gwiazdy

30 kwietnia to prawdziwe święto gwiazd. Swoje urodziny obchodzą Gal Gadot, Akon i Travis Scott, a także Dominika Gawęda, Magda Mołek oraz Kirsten Dunst. W Dzień Dobry TVN skupiliśmy się na trzech ostatnich gwiazdach. Czym aktualnie się zajmują?

Twórczość Dominiki Gawędy

Kariera Dominiki trwa od 2002 roku, kiedy to wygrała jeden z odcinków programu TVN "Droga do Gwiazd". Już cztery lata później została wokalistką popularnej grupy Blue Café, zajmując miejsce Tatiany Okupnik. Wydała z zespołem pięć albumów studyjnych: "Ovosho" (2006), "Four Seasons" (2008), "DaDa" (2011), "Freshair" (2014) oraz "Double Soul" (2018). Teraz tworzy materiał w zaciszu swojego domu.

- Czuję, jakbym była w tym zespole od samego początku! Blue Cafe to taka wielka, włoska rodzina. Tu zawsze dużo się dzieje, zawsze coś się tworzy. Jesteśmy bardzo związani ze sobą, przyjaźnimy się i ufamy sobie. Mam ekstra zespół - wyznała Dominika Gawęda w rozmowie z "Plejadą".

Kariera Magdy Mołek

Magda Mołek jest obecna w polskim show-biznesie już od kilku lat. Zaczynała od pracy w regionalnej radiostacji, potem przeszła do telewizji. Robiła karierę w wielu stacjach, aż w 2004 roku dołączyła do zespołu TVN. Prowadziła programy "Moja krew" oraz przez 14 lat "Dzień Dobry TVN". Równocześnie w TVN Style można było ją oglądać w "Lekcji stylu", "Mieście kobiet" oraz "W roli głównej". Teraz prowadzi autorski kanał "W moim stylu" na YouTube.

- "W moim stylu" powstał, bo chciałam rozmawiać z ludźmi, którzy mają skrzydła. Bo marzyłam o miejscu w mediach, które będzie moje. (...) Choć się bałam, to zrobiłam to, a wtedy jakby cały wszechświat stanął po mojej stronie - napisała Magda na Instagramie.

Filmy z Kirsten Dunst

Kirsten w momencie rozpoczęcia kariery filmowej miała zaledwie 11 lat, a już wcześniej pojawiała się w reklamach telewizyjnych. W 1994 roku zagrała z Bradem Pittem w filmie "Wywiad z wampirem". Wówczas jako 12-latka została nominowana do Złotego Globu. W kolejnych latach grała m.in. w "Małych kobietkach", "Zabójczej piękności", "Spider-Manie", "Uśmiechu Mony Lizy", "Zakochanym bez pamięci", "Elizabethtown", "Marii Antoninie", "Wieczorze panieńskim" czy "Na pokuszenie". Obecnie wycofała się z show-biznesu, ponieważ oczekuje narodzin drugiego dziecka ze związku z aktorem, Jesse Plemonsem.

- Nigdy nie czułam siły. Swoje filmy widziałam może po jednym razie. Czuję duże rozczarowanie. Pamiętacie "Marię Antoninę"? Wszyscy to krytykowali, a teraz kochają. A "Zabójcza piękność"? Też była krytykowana, a teraz wszyscy ją uwielbiają. To dla mnie interesujące. Mam wrażenie, że wiele rzeczy, które robię, ludzie zaczynają doceniać znacznie później - przyznała w jednym z wywiadów Kirsten Dunst.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
70
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0