Dzień Dobry Extra

Dobrawy Piękos-Szymańskiej „Plan na dzień dobry”

Dzień Dobry Extra

Dobrawy Piękos-Szymańskiej „Plan na dzień dobry”

Jaki "plan na dzień dobry" ma Dobrawa Piękos-Szymańska? Fryzjerka, autorka metamorfoz z cyklu „Pogotowie fryzjerskie” nie wyobraża sobie dobrego dnia bez dobrze wystylizowanej fryzury. Zobaczcie tutorial Dobrawy.

Jak zrobić efektowną fryzurę? Plan na dzień dobry Dobrawy Piękos-Szymańskiej

Dobrawa zaczyna swój dzień od zaplanowania swojej fryzury. Nasza ekspertka od fryzjerskich metamorfoz przygotowała dla Was kilka stylizacji, którymi udowadnia, że krótkie włosy nie są nudne! A do ich wystylizowania wystarczy zaledwie kilka minut.

  • Sportowa chłopczyca. Pierwszą propozycją jest fryzura sportowa. W pierwszej kolejności trzeba zaczesać włosy do przodu. Następnie Dobrawa używa swojego ulubionego produktu do włosów- suchego pudru. Dzięki niemu nie musi tapirować włosów. Produkt nasypuje tuż przy skórze głowy. To wszystko!
  • Bałagan. Fryzura numer dwa jest bardziej awangardowa. Po zastosowaniu pudru, który unosi włosy od nasady, trzeba fryzurę natapirować i zaczesać do tyłu. Następnie Dobrawa utrwala całość lakierem do włosów. Kontrolowany nieład na głowie to fryzura, która pasuje na każdą okazję, można w niej iść na spotkanie biznesowe, jak i na kolację ze znajomymi.
  • Gładki przedziałek. Kolejnym uczesaniem jest tzw. ”mokra Włoszka” z gładkim przedziałkiem. Fryzura jest bardzo grzeczna. Dobrawa zaczyna od wygniatania produktu (suchego pudru). Kiedy włosy będą miękkie, wyczesujemy puder szczotką. Do fryzury z grzecznym i gładkim przedziałkiem potrzebujemy produktu, który zmoczy włosy oraz żel dający efekt brylantyny. Następnie zaczesujemy włosy do przodu i formujemy przedziałek. Kolejnym etapem jest zastosowanie produktów moczących włosy. Rozprowadzamy go palcami. Efekt murowany!
  • Rebeliancka chłopczyca. Do tej fryzury bardzo łatwo przejść z „mokrej Włoszki”. We włosy wprowadzamy kolejną warstwę żelu i zaczesujemy włosy do tyłu.
  • Glamour. Tę fryzurę Dobrawa wybiera wtedy, kiedy chce sobie dodać więcej dowagi. By ją wykonać w pierwszej kolejności używamy pianki do włosów, który absorbuje zbyt żółty pigment włosów. Następnie należy wyczesać włosy na szczotce przełamując kierunki by osiągnąć bardziej oryginalny efekt.
  • Irokez. Do wykonania rockowej fryzury Dobrawa użyła karbownicy. Dzięki niej włos bardziej będzie się trzymał swojej struktury. Następnie Dobrawa wprowadziła we włosy żel jednocześnie stylizując je. Efekt utrwali lakier do włosów.

Dla odważnych Dobrawa proponuje użycie kolorowej kredy do włosów, bo każdy dzień zaczyna się od dobrego koloru :) Niebieskie pasma na pewno dodadzą Wam energii na cały dzień!

>>> Zobacz także: Tutorial makijażowy Marty Gąski. To jej plan na dobry dzień.

"Plan na dzień dobry" - nowy cykl "Dzień Dobry TVN"

Dzień Dobry TVN wie, jak ważne jest, by dobrze zacząć dzień. Dlatego staramy się, by nasi widzowie i oraz odbiorcy internetowi mieli jak najmilsze poranki. Pomagają nam w tym pełni humoru prowadzący i eksperci różnych dziedzin, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i pomysłami.

"Plan na dzień dobry" to krótki cykl, w którym znani i lubiani z DDTVN opowiedzą o tym, jak najprzyjemniej spędzić poranek. Pamiętajcie: wszystko zaczyna się od Dzień Dobry!

Zobacz także:

Andrzeja Polana "Plan na dzień dobry".

Bartka Jędrzejaka "Plan na dzień dobry".

Darii Ładochy "Plan na dzień dobry"

Co sądzisz o tym artykule?
5
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0