Rozrywka

Amelia Andryszczyk debiutuje na scenie Dzień Dobry TVN. "Szansa" to najnowszy singiel nastolatki

Rozrywka

Amelia Andryszczyk debiutuje na scenie Dzień Dobry TVN. "Szansa" to najnowszy singiel nastolatki

Amelia Andryszczyk od kilku lat rozwija swoje muzyczne umiejętności i stara się podbić polski rynek. Ma już za sobą duże sukcesy, a także wydanie kilku singli. Najnowszy z nich zaprezentowała na naszej scenie. Jak wam się podoba "Szansa"? 

Kim jest Amelia Andryszczyk?

Amelia Andryszczyk to 17-letnia piosenkarka oraz kompozytorka pochodząca z Ostrowi Mazowieckiej. Już wieku 13 lat wystartowała w eliminacjach do konkursu Eurowizji Junior, a rok później próbowała swoich sił w jednym z programów muzycznych, w którym dotarła do finału. 

Moja przygoda z muzyką trwa od najmłodszych lat, kiedy to śpiewałam przed moimi bliskimi każdą melodię, która wpadła mi w ucho. Na gitarze zaczęłam uczyć się grać w szkole muzycznej w wieku 9 lat, natomiast na pianinie jestem totalnym amatorem. (...) Nikt w mojej rodzinie nie jest ściśle związany z muzyką, natomiast uważam, że moi rodzice czują muzykę i potrafią trafnie ocenić wykonanie artysty, co pomogło mi w przygotowaniu repertuaru na różne okoliczności i do dziś jest to mi niezwykle przydatne - wyznała jakiś czas temu w rozmowie z "Plejadą".

Czas pandemii nastolatka poświęciła na naukę zdalną, ale również nagrywanie kolejnych utworów i pracę nad nowym materiałem. W ciągu ostatnich miesięcy opublikowała piosenki "Kochany", "Coś poszło nie tak" i "Chłopcze". Teraz do tej grupy dołączył numer "Szansa".

Nowy singiel Amelii Andryszczyk - "Szansa"

Singiel "Szansa" miał swoją premierę 20 stycznia. Utwór opowiada o podejmowaniu ryzyka. To wezwanie do walki o własne marzenia oraz przekraczania granic i barier, które często stają na naszej drodze.

- Mimo niepewności warto odkrywać nowe rzeczy. Istotne jest to, aby otaczać się ludźmi, którzy dodają nam skrzydeł i nie tracić czasu na tych, którzy rzucają nam kłody pod nogi. Prawda jest taka, że możemy stale piąć się w górę, bo wszystko leży w naszych rękach – twierdzi Amelia Andryszczyk.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Co sądzisz o tym artykule?
68
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0