Gwiazdy

Daniel „Qczaj” Kuczaj. Poprawił urodę i ma w nosie hejterów

Gwiazdy

Daniel „Qczaj” Kuczaj. Poprawił urodę i ma w nosie hejterów

Daniel Qczaj Kuczaj kilka dni temuprzeszedł operację nosa. Trener po latach zdecydował się na zabieg, który miał poprawić komfort jego życia. Dlaczego się na to zdecydował, jak radzi sobie z hejtem, który go dotknął? Qczaja gościliśmy w studiu Dzień Dobry Wakacje.

Qczaj po operacji nosa

Pod koniec lipca Qczaj był gościem naszego wakacyjnego live'a. Trener w rozmowie z Basią Pasek zdradził wówczas, że szykuje się do poważnej operacji, która na jakiś czas wykluczy go z treningów. Jeszcze wtedy nie chciał powiedzieć o co dokładnie chodzi, prosił jedynie, by trzymać za niego kciuki. Dziś już wiemy, że chodziło o operację nosa.

Qczaj opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widzimy, że jego twarz jest cała zaklejona plastrami. Qczaj w opisie wytłumaczył, że zdecydował się na operację nosa nie ze względów estetycznych, a zdrowotnych. Kilkanaście lat temu przewrócił się na bieżni i złamał nos. Krzywa przegroda utrudniała mu oddychanie, dlatego postanowił poddać się operacji.

Dziś w studiu Dzień Dobry Wakacje Qczaj opowiedział, jak się czuje oraz jak poradził sobie z hejtem, który go dotknął, kiedy przyznał się do operacji nosa.

>>>Zobacz też: Operacje nosa - dla zdrowia czy urody?

Witojcie Ukochanki i Ukochańce moi! #inowytrwaj. Gdyby nie to rusztowanie przyklejone od nosa do buźki, to uśmiechnąłbym się od ucha do ucha. Pytacie jak się czuję, a niektórzy z Was nie wiedzą co się stało. Mówiłem już o tym na live, ale powtórzę jeszcze raz i jeszcze jeden i jeszcze raz...We wtorek przeszedłem operację nosa, która po za tym, że wyrwałem sobie wenflon i zakrwawiłem pół oddziału po czym spadła mi saturacja i zemdlałem przebiegła dobrze.mDlaczego operacja? Otóż kilkanaście lat temu zemdlałem na bieżni w siłowni i niefortunnie mdlejąc złamałem sobie nos. Nie dość, że krzywa przegroda to nos zrósł się jak chciał. Oczywiście, żyłem sobie z tym lata, ale po latach uznałem, że czas to zmienić, by czuć się lepiej, oddychać lepiej i by ćwiczyło się lepiej i... (co się okaże) wyglądać lepiej. Zrobiłem to dla siebie... Boli swędzi... i chyba najgorsze - muszę spać na plecach, albo nie! Najgorsze jest wpadanie na wiadomości typu „frajerze odbiła ci sodowa”. Śmiać się nie mogę... to powiem ino tyle. Ludzie to naprawdę dziwne stworzenia...nawet za rozdupcony nos cie potrafią znienawidzić. Nic, doktor kazał mi się nie denerwować...Nadrabiam zaległości i będę wrzucać to czym bardzo chciałem się z Wami podzielić. Treningi, diety... będzie konkurs...i chce już ćwiczyć. Niech to się już zrasta wszystko!  Poćwiczcie za mnie. Ukochuje! #inowytrwaj Daniel Józek Qczaj - kołcz rzyci #ukochojsie #qczaj #fitlarwa #qczajfitness


Wyświetl ten post na Instagramie.

Witojcie Ukochanki i Ukochańce moi!❤️ #inowytrwaj Gdyby nie to rusztowanie przyklejone od nosa do buźki, to uśmiechnąłbym się od ucha do ucha?? Pytacie jak się czuję, a niektórzy z Was nie wiedzą co się stało? Mówiłem już o tym na live, ale powtórzę jeszcze raz i jeszcze jeden i jeszcze raz...? We wtorek przeszedłem operację nosa, która po za tym, że wyrwałem sobie wenflon i zakrwawiłem pół oddziału po czym spadła mi saturacja i zemdlałem przebiegła dobrze. Dlaczego operacja? Otóż kilkanaście lat temu zemdlałem na bieżni w siłowni i niefortunnie mdlejąc złamałem sobie nos??‍♂️? Nie dość, że krzywa przegroda to nos zrósł się jak chciał ? Oczywiście, żyłem sobie z tym lata, ale po latach uznałem, że czas to zmienić, by czuć się lepiej, oddychać lepiej i by ćwiczyło się lepiej i... (co się okaże) wyglądać lepiej ?? Zrobiłem to dla siebie... Boli swędzi... i chyba najgorsze - muszę spać na plecach, albo nie! Najgorsze jest wpadanie na wiadomości typu „frajerze odbiła ci sodowa” ??‍♂️ Śmiać się nie mogę... to powiem ino tyle. Ludzie to naprawdę dziwne stworzenia...nawet za rozdupcony nos cie potrafią znienawidzić ??‍♂️? Nic, doktor kazał mi się nie denerwować... Nadrabiam zaległości i będę wrzucać to czym bardzo chciałem się z Wami podzielić. Treningi, diety... będzie konkurs...i chce już ćwiczyć ? Niech to się już zrasta wszystko! ✊? Poćwiczcie za mnie????☺️ Ukochuje! #inowytrwaj Daniel Józek Qczaj - kołcz rzyci ??❤️ #ukochojsie #qczaj #fitlarwa #qczajfitness

Post udostępniony przez Qczaj (@qczaj)

W domu Qczaja

Źródło: instagram.com/qczaj |
Co sądzisz o tym artykule?
92
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0