Horoskop

Czysty Księżyc. Astrolog Merkurja o najbliższych dniach: "Bierzemy się za sprzątanie!"

Merkurja, Astrolog, Anna Grzywaczewska Ciuciura, Dzień Dobry TVN

Bartosz Krupa/East News

Horoskop

Czysty Księżyc. Astrolog Merkurja o najbliższych dniach: "Bierzemy się za sprzątanie!"

Merkurja, Astrolog, Anna Grzywaczewska Ciuciura, Dzień Dobry TVN

Bartosz Krupa/East News

Nów Księżyca w znaku Panny rozpocznie się 17 września. Zgodnie z energią i archetypem tego znaku, jest to czas sprzyjający robieniu porządków. Co czeka nas w najbliższych dniach? Horoskop astrolog Merkurji.

Czysty Księżyc, nów w znaku Panny - czas porządków

Najbliższy Nów sprawi, że z łatwością pozbędziemy się balastu.

Teraz warto robić porządki, odchudzać się, przepatrzeć garderobę, profilaktycznie wrzucić kilka lawendowych kwiatów "na mole" do szafy.

17 września o godzinie 13.00 uściśli się Nów Księżyca w znaku Panny. Zgodnie z energią i archetypem tego znaku, jest to czas wyjątkowo sprzyjający robieniu porządków i oczyszczeń.

W nadchodzących dniach powinniśmy zastanowić się nad pozostawieniem za sobą rzeczy niepotrzebnych, zbędnych.

Czysty Księżyc w znaku Panny nakierowuje Naszą uwagę na kwestie związane ze zdrowiem, samodyscypliną, wewnętrzną i zewnętrzną higieną.

To właśnie teraz jest idealny moment, aby wykonać remanent w lodówce, spiżarni i jadłospisie.

Znak dbającej o czystość Panny będzie teraz dodatkowo wzmocniony pozycją Księżyca, który przebywa w tej samej fazie, aż do 19 września.

W tych dniach malejący Księżyc, znajdujący się w jednym z najbardziej pedantycznych znaków, pozwoli pozbyć się wreszcie upartych plam, wywabić zabrudzenia z mebli czy tapicerki.

Siła Księżyca w fazie Nowiu w Pannie nie bez powodu nabiera dosłownie ,"wybielającej" mocy. To co było obciążeniem również w świecie emocji i pojawiało się jako ,"ciemne", "ciężkie" uczucia powinno się uwolnić i dać odetchnąć.

Czysty Księżyc zaprasza również do robienia porządków w garderobie, szafkach i łazience. Szczególnie skuteczne będzie poprawienie działania detergentów wodą zmieszaną z octem lub sodą.

Księżyc pracy

Panna jest bardzo skrupulatna, dokładna, oszczędna i pracowita. W związku z tym sprawy materialne staną się bardzo istotne i w Naszych myślach pojawią się pewne marzenia i plany dotyczące kariery zawodowej. Nów w Pannie to doskonały moment, aby zastanowić się nad sensem wykonywanej pracy i szukać dobrych okazji do zmian zawodowych.

Wzrastający po Nowiu Księżyc, czyli czas od 17 września (po godzinie 13.00), będzie stwarzał okazje do zainicjowania nowych projektów związanych z zarabianiem pieniędzy.

Jeśli mamy w planach złożenie CV w nowe miejsce, deklarowanie swojego udziału w jakimś przedsięwzięciu, zakładanie działalności gospodarczej, to od 18 września do końca miesiąca mamy zielone światło i otwartą drogę.

Nawet jeśli ktoś nie ma pragnienia, aby swoją pracę zmienić, warto posprzątać swoje biurko i uporządkować, oczyścić stanowisko wykonywanych obowiązków. Z pewnością otworzy to przestrzeń na nowe możliwości i przyczyni się do lepszej kondycji finansowej.

Księżyc zdrowia

Panna jest fazą zodiaku najmocniej dbającą o zdrowie i kondycję fizyczną. Warto w ciągu najbliższych dni przemyśleć swój jadłospis, wykreślić z niego zbędne produkty lub pokusić się chociaż o jednodniową dietę lub głodówkę. Przyniesie to rewelacyjne rezultaty.

Osoby wrażliwsze mogą odczuwać dysfunkcje układu pokarmowego, bóle żołądka, czy skurcze jelit.

W ciągu najbliższych 48 godzin dobrze jest jeść mniej i bardziej świadomie.

Jeśli ktoś chce złożyć sobie jakieś prozdrowotne obietnice, zacząć regularnie chodzić na siłownię lub uprawiać jogging to czwartkowe popołudnie będzie w tym celu idealne. Jest duża szansa na powodzenie i systematyczność w podjętych działaniach.

Księżyc w pannie - czas nowego formatowania

W niewidzialnej warstwie rzeczywistości, będziemy się przygotowywać do wykasowania starych programów i myśli. Zaczniemy szukać nowych dróg i rozwiązań w naszym życiu, a jednocześnie poczujemy przymus zakończenia niejasnych sytuacji i zaprzestania nieskonkretyzowanych działań.

Warto teraz jasno określić swoje intencje i potrzeby.

Nów w znaku Panny doda nam czystości, klarowności, jasności i przejrzystości w myśleniu i działaniu.

To dlatego według niektórych szkół numerologicznych, to właśnie pierwszy nów Księżyca we wrześniu, kończy stary i zaczyna nowy rok numerologiczny (z czym ja bym zaczekała, na zamanifestowanie się nowej daty w kalendarzu, tym bardziej, że pierwszy wrześniowy nowy Księżyc może wypadać również w znaku Wagi).

Bierzemy się za sprzątanie!

Udanego czyszczenia życzy Wam

Astrolog Merkurja

Horoskop na jesień. Komu najbardziej sprzyjają gwiazdy?

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
66
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0