Sondy

Czy dostęp do miejsc rozrywki powinny mieć tylko osoby zaszczepione? [SONDA]

Zmiany w Narodowym Programie szczepien

LEREXIS/Getty Images

Sondy

Czy dostęp do miejsc rozrywki powinny mieć tylko osoby zaszczepione? [SONDA]

Zmiany w Narodowym Programie szczepien

LEREXIS/Getty Images

Wariant Delta koronawirusa szerzy się w Europie. W związku z tym coraz więcej krajów decyduje się na wprowadzanie restrykcji. Obejmują one głównie niezaszczepionych. Czy osoby bez certyfikatu potwierdzającego szczepienie nie powinny mieć prawa wstępu do restauracji, barów, hoteli, na basen ani na targi?

Miejsca rozrywki tylko dla osób zaszczepionych?

W obliczu czwartej fali pandemii koronawirusa pojawia się pytanie: czy Polska powinna wprowadzić obostrzenia dla osób niezaszczepionych

Czy dostęp do miejsc rozrywki powinien być tylko dla osób zaszczepionych?

Zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
70
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
27.08.2021
afd
Zależnie jak się rozwinie sytuacja
05.08.2021
Karolina
Dlaczego mówicie zawsze o hejcie niezaszczepionych do zaszczepionych? W drugą stronę też on się przejawia, być może nie w takiej skali,ale również jest groźny. Skoro szczepionka nie jest obowiązkowa to przestańcie non stop o niej mówić i wszystkich na siłę przekonywać. To powinna być każdego indywidualna decyzja bez późniejszych konsekwencji. Jeśli szczepionka jest nieobowiązkowa to na jakiej podstawie chcecie karać tych, którzy nie chcą jej przyjąć i wprowadzać im ograniczenia? Jeśli szczepionka jest na tyle dobra, że przechoruje się łagodnie to skąd ten strach przed niezaszczepionymi? I co z osobami, które ze względów medycznych nie mogą jej przyjąć? Też zamkniecie ich w domach?