Newsy

Czwartek z przelotnym deszczem na północy. Na Dolnym Śląsku 21 stopni

x-news

Newsy

Czwartek z przelotnym deszczem na północy. Na Dolnym Śląsku 21 stopni

x-news

Czwartek upłynie na ogół pod znakiem pogodnej aury. Miejscami na północy przelotnie popada deszcz. Na termometrach zobaczymy od 11 stopni na Suwalszczyźnie do 21 na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach do 60 km/h.

Pogoda na czwartek 16 kwietnia 

W czwartek na Kaszubach, Suwalszczyźnie, Mazurach i Podlasiu pojawią się przelotne opady deszczu (1-3 mm). Na pozostałym obszarze będzie pogodnie. 

Temperatura maksymalna wyniesie od 11 st. C na Suwalszczyźnie do 21 st. C na Dolnym Śląsku. 

Umiarkowany i dość silny wiatr, który w porywach rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę, powieje z północnego zachodu.

Warunki biometeorologiczne

Największą wilgotność odczują mieszkańcy północnych i północno-wschodnich krańców Polski. W tych regionach prognozowane są także niekorzystne warunki biometeorologiczne. 

Pogoda korzystnie wpłynie na samopoczucie mieszkańców południa. W pasie od Ziemi Lubuskiej, przez centrum, po północne strony Lubelszczyzny biomet będzie neutralny.

Pogoda Warszawa na czwartek 16 kwietnia

Pogodnie, na termometrach w stolicy zobaczymy maksymalnie 16 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h. W południe barometry wskażą 1000 hPa.

Pogoda na piątek 17 kwietnia

W piątek przelotny deszcze może pokropić jedynie na Podkarpaciu. Na pozostałym obszarze będzie pogodnie. Termometry pokażą od 12 st. C na Suwalszczyźnie do 18 st. C na Dolnym Śląsku

Pogoda na 5 dni: wietrznie i nieco chłodniej. Miejscami zaledwie kilka stopni

W najbliższych dniach w niektórych regionach kraju spadnie przelotny deszcz. Jeszcze w czwartek termometry wskażą ponad 20 stopni Celsjusza, potem zrobi się nieco chłodniej. Temperatura odczuwalna będzie jednak niższa ze względu na silniejsze porywy wiatru.

Więcej informacji o pogodzie znajdziesz na tvn.meteo.pl

Zobacz też:

Źródło: x-news,tvnmeteo.pl |
Co sądzisz o tym artykule?
87
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0