Czaty

Czat z ekspertem! Dr Paulo Malo

Paulo Malo

Fot. Agencja East News

Czaty

Czat z ekspertem! Dr Paulo Malo

Paulo Malo

Fot. Agencja East News

Metoda przeznaczona jest dla wszystkich osób, które mają problemy z uzębieniem.

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : Dzień dobry :) zapraszamy do zadawania pytań.

~gość: Witam ile kosztuje cały zabieg?

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : Od 25 000 do 39 000 zł w zależności od skomplikowania zabiegu.

~gość: jesterm uczulona na nikiel. jak bardzo komplikuje to zabieg? poprzedni lekarz powiedział mi 15-20tys. zl. jak bedzie w tej sytuacji?

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : Nie ma problemu z uczuleniem na nikiel ponieważ podbudowa mostu zbudowana jest z całkowicie czystego tytanu.

~gość: Witam, proszę o info gdzie i w jaki sposób można zgłosić się na zabieg wstawienia implantów.

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : Informacji o zabiegu udzielamy telefonicznie, nr telefonu: 48(22) 3936333, kom. 5016039713

~gość: dzień dobry, czy taka operacja jest ryzykowna?

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : Jest to prosty zabieg trwający od 30 minut do godziny.

~gość: Jaki jest koszt jednego implantu w tej technice?

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : Koszt jednego implantu kształtuję się od 3000 do 5500 zł

~gość: Czy to jest cena za górę i dół?

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : Cena obejmuje jeden łuk zębów.

~gość: Witam serdecznie! Mam pytanie odnośnie tego, na czym dokładnie polega ta metoda oraz gdzie można poddać się takiemu zabiegowi? Czy w Polsce są kliniki lub gabinety, które oferują takie usługi?

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : Nasza klinika znajduje się przy ul. Domaniewskiej 37 w Warszawie, można odwiedzić naszą stronę internetową: http://www.maloclinics.com/polska

~gość: czy jest możliwość zapłaty ratalnej czy trzeba od razu wpłacić całą kwotę ?

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : Tak, jest możliwość zapłaty ratalnej i o wszelkie informacje prosimy o kontakt z kliniką tel. 223936333.

~gość: Witam ,chce zapytać gdzie można w Polsce lub Wielkiej Brytanii uzyskać informacji na temat tej metody wstawiania zębów ,dziękuje i pozdrawiam

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : W Polsce mamy klinikę w Warszawie, w Wielkiej Brytanii mamy klinikę w Londynie. Wszystkie informacje na temat naszych klinik można znaleźć na stronie internetowej www. maloclinic.com.

~gość: Gdzie w Polsce można skorzystać z takiego zabiegu, ile to kosztuje, jakie znieczulenie się stosuje

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, natomiast jest możliwość wykonania zabiegu w znieczuleniu ogólnym na życzenie pacjenta.

~gość: chciałabym mieć bielsze żeby niż mam jak mogę to osiągnąć przez domowe sposoby?

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : Można zastosować wybielanie metodą nakładkową, którą pacjent stosuje w domu. Więcej informacji w klinice w Warszawie.

~gość: W jakim mieście jest otwarta owa klinika? Czy leczeni są pacjenci tylko z całkowitą wymianą tzn całe szczęki czy niewielkie braki też można tą metodo uzupełniać i ważne -jaka kwota jest przy leczeniu całej szczęki ;) pozdrawiam

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : Tak, oczywiście można uzupełnić braki z natychmiastowym przywróceniem funkcji implantu, natomiast każdy przypadek jest traktowany indywidualnie i powinien być przeanalizowany przez lekarzy podczas wizyty konsultacyjnej.

~gość: Czy osoby z rozszczepem podniebienia i górnej wargi, (podniebienie nie odbudowane) mogą skorzystać z tej metody?

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : Ta technika jest bardzo skuteczna w przypadku rozszczepu podniebienia i wargi, nie ma przeciwskazań.

~gość: Jestem bardzo zainteresowany odzyskaniem uzębienia. Straciłem je w czasie choroby nowotworowej kiedy byłem przygotowywany do autoprzeszczepu. Wówczas usunięto mi prawie wszystkie zęby. To temat dla mnie bardzo krępujący, ale rozumiem że mój problem jest rozwiązywalny. Mam 59 lat. Mój adres jozef@przemieniecki.pl tel. 601 953585. Będę bardzo wdzięczny za informacje .

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : Tak, problem choroby nowotworowej nie jest dla nas problem, mamy doświadczenie w leczeniu takich pacjentów. Zapraszamy do kliniki w Warszawie www. maloclinics.com/polska

~gość: Dzień dobry. Czy przed zabiegiem usuwane jest uzębienie?

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : Zęby usuwane są w tym samym dniu co jest wykonywany zabieg i jest to wliczone w koszt zabiegu.

~gość: Witam jaki jest okres oczekiwania na zabieg i w jakich miastach Polski sa wykonywane zabiegi ?

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : To zależy od przypadku. Po przeanalizowaniu dokumentacji medycznej zabieg może być wykonywany od razu, nawet tego samego dnia lub tygodnia.

~gość: CZY PRZY PARADONTOZIE TEŻ MOŻNA ZASTOSOWAĆ TĄ TECHNIKE I GDZIE W POLSCE MOŻNA ZROBIĆ TAKI ZABIEG

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : Choroby przyzębia nie są przeciwskazaniem, spokojnie można zapisać się na wizytę konsultacyjną w Warszawie.

~gość: Gdzie są kliniki na terenie Polski i Niemiec ,gdzie można wykonać zabiegi ?

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : W Niemczech mamy klinikę w Dusseldorf, planowane jest otwarcie kliniki we Frankfurcie, natomiast spokojnie zabieg można wykonać zabieg w Polsce i kontynuować leczenie w Niemczech.

~gość: Witam, Czy w Polsce jest dostępna ta metoda. Czy osoba chora na cukrzycę, po 65 roku życia z całkowitym brakiem uzębienia, może poddać się takiemu zabiegowi?? Jaki jest koszt w takim wypadku??

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : Cukrzyca nie jest przeciwskazaniem, Koszt jest standardowy, zależny od przypadku.

~gość: Witam.Czy mając własne -jeszcze-zęby,podlegają one wyrwaniu przed zabiegiem?

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : W zależności od stanu klinicznego zębów istnieje prawdopodobieństwo ich usunięcia w dniu zabiegu.

~gość: Dzien dobry :-) moja mama ma 71 lat,straciła wszystkie żeby czy ta metoda jest bezpieczna w jej wieku i czy można założyć żeby np tylko na górnej szczęce ? Czy ta metoda jest wykonywana np w Polsce i Irlandii ? Dziękuje i pozdrawiam :-)

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : Metoda jest bezpieczna dla osób starszych, została zaprojektowana z myślą również o starszych osobach. Zabieg można wykonać zabieg w obrębie tylko jednego łuku. W Irlandii nie mamy kliniki, zapraszamy do tej w Warszawie. Jeżeli pacjent zgodziłby się zrobić zabieg w Lizbonie w Portugalii, wówczas klinika pokryje koszt lotu oraz dwóch nocy w hotelu. Taka sama sytuacja dotyczy pacjentów u których w ich kraju zamieszkania nie ma kliniki.

~gość: czy ta metoda jest już refundowana w Polsce

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : W Polsce ta metoda nie jest refundowana.

~gość: z czego jest zrobiony ząb?

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : Zęby wykonywane są z materiału akrylowego lub porcelany w zależności od decyzji pacjenta.

~gość: czy wcześniej trzeba być jakoś przygotowanym do takiego zabiegu?

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : Pacjent nie wymaga specjalnego przygotowania przed zabiegiem.

~gość: ile kosztuje całkowity zabieg all-on-4? Chodzi mi o całkowite koszty od 1(konsultacji) do ostatniej wizyty

Dr Paulo Malo, wlaściciel Malo Clinic : Cena wizyty zależna jest od aktualnych promocji, zniżek - prosimy pytać w klinice. Całkowity koszt zabiegu dla jednego łuku wynosi od 25 000 do 39 000 zł.

~gość: Czy zabieg jest bolesny? Czy jest potem opuchlizna?

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : Nie ma bólu, opuchlizna jest nieznaczna, i niektórzy pacjenci kolejnego dnia mogą iść do pracy.

~gość: Mam zupełny zanik kości, paradontozę i brakuje mi 5, 6 ,7 i 8. Czy jest możliwy zabieg bez odbudowy kości?

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : W przypadku odbudowy braków kilku zębów i zaniku kości nie jest konieczne wykonywanie przeszczepu kości. Implanty wykonujemy specjalną techniką.

~gość: czy zabieg wykonuje lekarz który teraz odpowiada na pytania?

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : Zabieg wykonywany jest przez chirurgów wyspecjalizowanych tylko w tej technice.

~gość: łuk, czyli cała góra albo cały dół?

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : Tak, jeden łuk to cała góra lub cały dół.

~gość: Witam, Mam 33 lata i lewostronny rozszczep wargi, wyrostka zębodołowego i podniebienia. Od dziecka zmagam się z tym problemem. Do tej pory noszę wkładkę, która zastępuję brak przednich zębów. Jednakże jest ona o tyle niekomfortowa, że nie spełnia swojej roli, a w dodatku niszczy mi pozostałe zęby. W związku z tym mam pytanie czy w Pana klinice dostępna jest metoda pozwalająca na uzupełnienia tego defektu.

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : Dla tego przypadku jedynym rozwiązaniem jest metoda All-on-4 ponieważ jest ona dedykowana dla osób z podobnymi problemami.

~gość: jakie są przeciwskazania do zabiegu?

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : Przeciwskazania to: pacjenci w trakcie chemioterapii lub radioterapii.

~gość: Moja mama ma zanik szczeki nad górnymi jedynkami inni lekarze wykluczyli implanty. Czy przy tej metodzie również jest przeciwskazanie?

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : Pani mama musi zgłosić się do kliniki i odbyć wizytę konsultacyjną. Klinika mieści się w Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 37.

~gość: Czy palenie papierosów jest przeszkodą do zastosowania tej metody?

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : Palenie nie jest przeciwskazaniem do wykonania zabiegu.

~gość: Czy zabieg jest przeznaczony tlko dla osób starszych?

Dr Paulo Malo, właściciel Malo Clinic : Metoda przeznaczona jest dla wszystkich osób, które mają problemy z uzębieniem.

Dr Paulo Malo, wlłściciel Malo Clinic : Dziękujemy Wszystkim za pytania. Zapraszamy do kliniki Malo Clinic przy ul. Domaniewskiej 37 w Warszawie, tel. +48223936333, kom 516039713.

Co sądzisz o tym artykule?
2
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0