Newsy

„Chyłka” powraca! Drugi sezon serialu jest już dostępny!

Newsy

„Chyłka” powraca! Drugi sezon serialu jest już dostępny!

Chyłka powraca! Drugi sezon serialu opartego na książkach Remigiusza Mroza z Magdaleną Cielecką w roli głównej  można oglądać w player.pl już od 15 listopada. Pierwszy odcinek można obejrzeć bezpłatnie, kolejne w ramach płatnej oferty.

„Chyłka – Kasacja”

Serial „Chyłka-Zaginięcie” zdobył rzesze fanów. Pierwszy sezon, którego debiut miał miejsce w grudniu ubiegłego roku, okazał się ogromnym sukcesem. Historia adwokat Joanny Chyłki i towarzyszącego jej aplikanta Oryńskiego była najchętniej oglądaną produkcją oryginalną w historii serwisu player.pl. Premiera drugiego sezonu odbyła się 15 listopada. Pierwszy, z sześciu nowych odcinków, dostępny jest w serwisie player.pl bezpłatnie, drugi został udostępniony tego samego dnia, w płatnym pakiecie. Kolejne będą pojawiać się w tygodniowych odstępach.

Zobacz drugi sezon serialu "Chyłka Kasacja"

Więcej:

Pierwszy sezon serialu w player.pl zadebiutował 26 grudnia 2018 roku. W ciągu pierwszego miesiąca wszystkie odcinki produkcji zgromadziły łącznie ponad 2 mln wyświetleń, a dostęp do serialu wykupiło kilkaset tys. osób.

„Chyłka – Kasacja”: co nowego w serialu?

„Chyłka – Kasacja” skupi się na sprawie Piotra Langera Juniora (Jakub Gierszał), który zostaje oskarżony o brutalne morderstwo. Jego ojciec, bogaty i wpływowy biznesmen, żąda by sprawą zajęła się Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka). Tym razem jednak w sprawę zostaną uwikłani bliscy pani mecenas. W trakcie trwania śledztwa pojawi się również postać policjanta Szczerbińskiego (Ireneusz Czop). Jego relacje z Chyłką będą kłopotliwe szczególnie dla Zordona (Filip Pławiak).

W drugim sezonie serialu wystąpią: Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Jacek Koman, Szymon Bobrowski, Piotr Żurawski, Olga Bołądź, Jerzy Schejbal, Artur Żmijewski, Jakub Gierszał, Ireneusz Czop, Tomasz Schuchardt, Olgierd Łukaszewicz, Marcin Bosak.

„Chyłka – Zaginięcie” na TVN

Pierwszy sezon serialu „Chyłka – Zaginięcie”, który składa się z siedmiu odcinków, już od 2 marca o godzinie 20:00 będzie można oglądać na antenie TVN. 

Zobacz też: 


Co sądzisz o tym artykule?
85
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0