Gorące tematy

Chylińska: spodziewam się trzeciego dziecka!

Gorące tematy

Chylińska: spodziewam się trzeciego dziecka!

Wkrótce ruszy piąta edycja "Mam talent". Jakie talenty w niej zobaczymy? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry Wakacje Agnieszkę Chylińską, przewodniczącą "talentowego jury". - Przyszli tacy ludzie... cieszę się, że nie było aż tak wielu wokalistów. Był pies, który dodawał i mnożył, gość oblizał swój łokieć i czekał na mega oklaski... zakręceni ludzie - mówiła w porannym programie. Czy "Mam talent" ciągle ją kręci? Czy na dobre porzuciła karierę muzyczną? Dlaczego zmieniła kolor włosów? I najważniesze, czy to prawda, że po raz kolejny jest w ciąży?

Zdjecie: Piotr Bławicki/ East News

Co to teraz będzie... dwie blondynki w jednym jury - zastanawia się Agnieszka Chylińska, mówiąc oczywiście o sobie i Małgorzacie Foremniak. - Nawet niezłe rwanie mam - pochwaliła się w Dzień Dobry Wakacje. Bardzo dobrze się czuję w blond. Chciałam się upodobnić do swoich dzieci - wyjaśniała Magdzie Mołek i Andrzejowi Sołtysikowi.
Agnieszka Chylińska oficjalnie potwierdziła na naszej kanapie, że spodziewa się trzeciego dziecka. Jeszcze nie wie, czy to będzie syn, czy córka, ale bardzo się cieszy, że jej rodzina się powiększy.

Czy to prawda, że przewodnicząca jury "Mam talent" jesienią wyda książkę? O czym ona będzie?

SONDA: CZY PODOBA SIĘ WAM AGNIESZKA CHYLIŃSKA W WERSJI BLOND?

Źródło: Dzień Dobry Wakacje |
Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
65
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0